Noice Cancelling Kulaklıklar

Pasif gürültü önleyici kulaklık günümüzde sıklıkla tercih edilir. Bu kulaklıklar özel olarak tasarlanmış yastıkları ile kulağa taktığınızda insan sesi gibi yüksek frekanslı seslerin önlenmesine yardımcı olur. Bu da pasif gürültü önleme olarak isimlendirilir. Bose Headphones Noise Cancelling kulaklık sesli asistana kolay erişim özelliği ile dikkat çeker. Bunun yanında sesleri doğru ve kolay şekilde duyabilmeye yarayan güçlü mikrofon sistemi bulunur. Bose Ar, yeni ses deneyimlerini mümkün kılan sesli gelişmiş gerçeklik platformu ile de dikkat çeker. Bose Headphones 700, etraftaki gürültülerin yok edilmesine yardımcı olur. Kişilerin sesini alıp izole etme özelliğine sahip dört mikrofonlu yapısı bulunur. Gürültülü ortamlarda bile şimdiye kadar hiç duymadığınız şekilde net duyabilirsiniz.

Bose Quietcomfort Earbuds kulaklık çığır açan akustik yenilikleri ile oldukça efektif gürültü giderme teknolojileri ile tasarlanır. Bu kulaklıklar ile net, temiz ve zengin bir ses deneyimi yaşayabilirsiniz. Bunun yanında derin bas sesleri ile de dikkat çeker. Bose Quietcomfort patentli aktif ve pasif gürültü giderme yeniliklerine sahiptir. Sessizlik müzik dinlerken mükemmel olsa da caddede yürürken ya da havaalanında uçağa biniş anonsunu duymanız gerekebilir. Farklı durumların farklı farkındalık seviyeleri dikkate alınarak üretilen kulaklıklar eşsiz bir şekilde dinleme deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Bu sayede çevrenizde dikkatinizi dağıtan konulardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Bunun yanında gürültü giderme daha minimal seviyelerde olabilir.

Noice Cancelling Kulaklık Modelleri

Bose Quietcomfort 20 Apple uyumlu kulaklık ile her gün her yerde daha iyi bir sesin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu kulaklık sayesinde çevrenizdeki dikkat dağıtan sesleri azaltmanız mümkün olur. Bunun yanında bir buton dokunuşu ile etrafınızda olup bitenleri rahat bir şekilde duyabilirsiniz. Kulak uçları yumuşak olduğu için güvenli bir oturuş sağlama özelliği bulunur. Entegre mikrofon ve kumanda ile kolay bir şekilde arama yapılabilir ve bunun yanında belirli fonksiyonlara rahat şekilde geçiş yapılabilir. QC20 kulaklık hareket halinde olsanız bile müziğin keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Bunun yanında kulak içi olması nedeniyle özgürlüğün keyfini çıkarabilirsiniz. Çevrenizi duymanız gereken durumlarda tek bir butona basarak tekrardan çevrenizdeki seslerle iletişim halinde olabilirsiniz.

Bose Quietcomfort 35 II Kablosuz Kulaklık müziği her yere rahatlıkla taşıyabilmenize imkân tanır. Cam içerikli naylon ve korozyona dayanıklı olan paslanmaz çelik sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Yüksek tempolu yaşam tarzınıza kolaylıkla uyum sağlayabilir. QC 35 kafa bandı yumuşak ve lüks olarak üretilmiştir. Yatlarda ve lüks arabalarda tercih edilen yumuşak kaplama malzemesinden üretilmiştir. Bu sayede tüm gün konforlu bir şekilde kullanılabilir. Konforlu kulaklık yastıkları ise kulaklıklar kafanızda yokmuş gibi hissetmeniz açısından sentetik protein deriden imal edilmiştir. 20 saatlik pil ömrü ile kesintisiz bir şekilde müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Devamlı olarak dış gürültüleri ölçme özelliği bulunur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR