Garmin Tactix Serisi

Garmin, çok uzun yıllardır sektörde adını duyurmuş bir marka olarak Tactix serisi ile kullanıcılara bambaşka bir deneyim sunuyor. Klasik tarz sevenler için mükemmel üstü modeller sunan seride çok kaliteli özellikler yer almaktadır. Her bir modelin niteliği kendine özel olsa da genel olarak ürünlerin taşıdığı özellikler şu şekildedir;

  • Otomatik kalibrasyona sahip altimetre, barometre ve 3 eksenli pusula yer almaktadır.
  • Çizilmeye karşı dayanıklı ekran aynı zamanda lens yansımasını da önlemektedir.
  • Yeşil LED ışıklı sıvı kristal gösterge bulunmaktadır.
  • Başlangıç noktasına geri dönmek için TrackBack fonksiyonu yer almaktadır.

Dışarıda kullanıma son derece uygun olan Garmin Tactix serisi, yüksek hassasiyetli bir GPS bulundurmaktadır. Böylece dışarıda keyifle keşif yapabilirsiniz. Özelliklerde dolu bir ABC saat serisi olan Tactix, 50 metreye kadar suya dayanıklılık gösterir. Renk açısından ekran mat siyahtır ve yeşil LED göstergeleri ile gece kullanırken de gözü yormaz.

Garmin Tactix Serisi Genel Nitelikleri

Garmin Tactix serisi, çeşitli rotalar oluşturmanıza ve GPS özelliği sayesinde günlük iz kaydetmenize olanak tanır. Kamp yapmayı ve farklı yerler keşfetmeyi seviyorsanız sizin için çok fonksiyonlu bir ürün niteliğindedir. TrackBack özelliği, metrelerce yol gitmiş olsanız bile bir kamp alanının veya farklı alanların yolunu size önceden kaydettiği için güvenle gösterir.

Tactix serisi, gerçek zamanlı bilgileri saklamak için altimetre, barometre ve pusula yani ABC sensörleri ile donatılmıştır. Var olan altimetre yükseliş ve alçalışları doğru biçimde gösterirken barometre kısa süreli hava değişimlerini size anlık olarak yansıtır. Saat modellerinde yer alan 3 eksenli pusula hareket halinde olup olmamanıza bağlı kalmadan size yönünüzü en iyi şekilde gösterir.

Garmin Tactix Seri Modelleri

Garmin Tactix seri modelleri, kronometre, zaman ölçer ve alarm gibi nitelikleri de barındırır. Sade ve şık tasarımlara sahip olan Garmin Tactix seri modelleri dışarıda kullanım için son derece idealdir. Bir saatten daha fazlası olan Tactix serisi dışarıda pek çok aktiviteyi yapmanıza olanak tanır. Uzman Teknoloji firmamızda yer alan ürün modellerini aşağıdaki gibi inceleyebilirsiniz;

Garmin Tactix Delta Solar Multisport Akıllı Saat

Garmin Tactix Delta Solar Multisport akıllı saat modeli güneşte şarj edilebilir olduğu için gün içinde sahada rahatlıkla kullanılabilir. Oldukça sağlam bir yapıya sahip olan bu seri modeli askeri kullanımlar için de uygundur. Öyle ki gece görüş uyumluluğu sayesinde saha operasyonları rahatlıkla gerçekleştirilir. Bu saat modeli ile ödemeleri kolayca halledebilir aynı zamanda anlık bildirim de alabilirsiniz.

Garmin Tactix Delta Sapphire Multisport Akıllı Saat

Garmin Tactix Delta Sapphire Multisport akıllı saat modeli çelik kaplamalı karbon kadrandan oluştuğu için son derece sağlamdır. 280*280 piksel ekran çözünürlüğü ve gün ışığında rahat görüş performansı ile gün içindeki aktivitelerinizi rahatlıkla sağlayabilirsiniz. 10 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliği sunan bu ürünü her türlü spor aktivitenizde kullanabilirsiniz. 32 GB bellek niteliğine sahip ürüne müzik ve etkinliklerinizi kaydedebilirsiniz.

Garmin Tactix Serisi Fiyat Düzeyleri

Garmin Tactix seri fiyatları ürün modeline göre farklılık gösterir. Her ürünün sunduğu nitelik farklı olduğu için fiyatları da sabit değildir. Ancak Uzman Teknoloji firmamızdan bu seri modellerini makul fiyat düzeylerinde satın alabilirsiniz. Sitemizden beğendiğiniz seri modellerini hızlı teslimat seçeneği ve kolay ödeme yöntemlerimiz sayesinde güvenle temin edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR