₺1.410,00 KDV Dahil
₺1.741,20 KDV Dahil
₺3.000,00 KDV Dahil
₺3.426,60 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
₺1.629,31 KDV Dahil
₺1.790,45 KDV Dahil

Çağrı Merkezi Kulaklığı

Günlük hayatta çağrı merkezi elemanı olarak çalışan kişiler için çok iyi bir iş süreci ayarlamak öncelikli olarak doğru bir kulak seçimi ile gerçekleşir. Çağrı merkezinde çalışan kişilerin müşteriler ile iletişim hali sırasında iş sürecinin iyi bir doğrultuda gerçekleştirilebilmesi için gerekli görülen bütün hususlara katkı sağlayan durumlar sonucu tasarlanıp üretilen kulaklık ürününe çağrı merkezi kulaklığı denir.

Çağrı merkezinde görev yapan kişi ile müşteri arasındaki iletişimin sorunsuz bir halde tamamlaması bu iş sürecinin en iyi şekilde gerçekleşmiş olduğu anlamına gelir. Bu durum için en gerekli konu ise sessizliktir. Yani buradaki asıl amaç çağrı merkezi çalışanı ve müşteri seslerinin oldukları ortamdaki istenmeyen gürültüye karşı arınmış olması ve her iki tarafın da birbirini daha net bir biçimde duyuyor olmasıdır.

Aktif gürültü engelleyici (ANC) teknolojisine sahip olan çağrı merkezi kulakları ile etraftaki iş sürecine zarar veren gürültülerin çoğuna engel olunabilir. Böyle bir teknoloji daha gelişmeden önce müşterilerin çağrısına cevap veren ofis görevlileri ve çağrı merkezi çalışanlarının duvar alanı ses yalıtım membranlar ile kaplanmış durumdaydı. Ses çok gitmesin kimse rahatsız olmasın diye böyle odalarda çalışmalar yürütülürdü. Fakat artık gelişen teknoloji sayesinde üretilen aktif gürültü önleyici özelliğine sahip olan kulaklık modelleri sayesinde dışarıdaki istenmeyen gürültüye engel olunabilmekte ve sadece kulaklıktan gelen sesi duymak çok mümkündür.

Çağrı Merkezi Kulaklıların Normal Kulaklılardan Farkı Nedir

Çağrı merkezi kulaklıkları, özellikleri sayesinde normal kulaklık modellerine göre daha iyi ve kaliteli bir iş deneyimi sunar. Üstelik bu kulaklık modelleri sayesinde herhangi bir mekâna bağlı olmadan dilediğiniz ve istediğiniz her yerde işinize kolaylıkla odaklanmanız da mümkündür. Mobil bir çalışan kişi olarak dışarıda bir yerde hareket halindeyken de kablosuz ve aktif gürültü önleme özelliğine sahip olan çağrı merkezi kulaklığı ile etraftan gelen gürültüye maruz kalmadan müşteriniz ile rahat bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Kendi çalışma stilinize, ofis ortamının koşullarına ve iş pozisyonuna göre tercih edebileceğiniz pek çok çağrı merkezi kulaklık modelleri bulunur. Mobil bir çalışma gerçekleştiriyorsanız bunun için ANC özelliği bulunan bir kablosuz kulaklık modeli tercih edip satın alabilirsiniz. Ancak mobil değil de masa başında görev yapıyorsanız bunun için de ANC özelliğime sahip kablolu kulaklık modellerinden de tercih yapabilirsiniz.

Genel olarak çağrı merkezi kulaklıkları pek çok cihaz ile eşleştirilebilir. Aynı cihazı başka bir cihaza da takip kullanmanız mümkündür. Özellikle ofis ortamında çalışırken bilgisayara takıp, dışarıda yürüyüş yaparken telefona takıp ve kafe gibi bir mekânda otururken de tablete takıp kullanabilirsiniz. Ürünler içerisinden kendi tarzınıza ve rahatlığınıza göre bir ürün seçebilirsiniz. Ürün çeşitleri ise boyun arkası, bas üstü ya da kulak içi gibi çeşitlerdir. Kendi kullanım rahatlığınıza göre tercih yapabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Kulaklık Fiyatları

Çağrı merkezi çalışanlarının müşteriler ile rahat bir şekilde iletişim halinde olabilmesi için bu kulaklıklar özel bir şekilde tasarlanıp üretilir. Kesinlikle etraftan gelen sesler duyulmaz ve yalnızca müşterinin sesine odaklanır. Bu nedenle oldukça kullanışlı ve rahat bir üründür. Ancak model farklılık sergilediği için çağrı merkezi kulaklık fiyatları farklılık gösterebilir.

Özellikle kablolu ya da kablosuz olarak iki çeşit kulaklık modeli bulunur. Kabloluyla yalnızca ofis ve ev gibi bir ortamda çalışma yürütülürken kablosuz çağrı merkezi kulaklığı ile her yerden işlem yürütmen oldukça basit ve zahmetsizdir. Bu nedenle kullanım tercihiniz eve bütçenize göre bir ürün tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR