₺1.600,00 KDV Dahil
₺1.886,30 KDV Dahil
₺2.437,50 KDV Dahil
₺2.762,50 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
₺8.780,00 KDV Dahil
₺10.400,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim

Kulak Üstü Kulaklıklar

Kulaklıklar günlük hayatta herkes tarafından en çok kullanılan teknolojik aksesuarlardır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber çok fazla kulaklık modelleri gündeme çıktı. Farklı markalar tarafından farklı türdeki modellerde, işlevselliği sahip ve özelliklerde üretilen ürünler oldukça kullanışlıdır. Kulaklık modelleri çok çeşitliliğe neden olduğundan dolayı kişinin kendi kullanım durumuna ve bütçesine göre bir ürün bulabilmesi oldukça mümkündür.

Kulaklık modelleri, kulak içi, kulak üstü, kablolu, kablosuz gibi özelliklerinden dolayı birbirinden farklılık gösterir. Kulaklık modellerinin her biri farklı durum ve kullanıma uygunluk gösterir. Kendi tercihinize göre herhangi bir tanesi seçmeniz mümkündür.  Genel olarak kullanıcıların en çok sevdiği ve tercih ettiği ürünlerden bir tane kulak üstü modeller olur.

Kulak Üstü Kulaklık Modelleri

Kulak üstü kulaklık modeli bir kulaklık çeşididir. Bunun dışında kulak içi, silikonlu, kablolu, kablosuz gibi pek çok kulaklık çeşidi bulunur. Bu model ise yaygın olarak kullanılan ve sevilen bir üründür. Her alanda rahat bir kullanım sergiler. Diğer kulaklık modellerine göre avantajları bulunur. Kablolu ve kablosuz olarak bu ürünler ikiye ayrılır. Kablosuz modeller, son zamanlarda çok yaygın bir şekilde kullanılan ve pratik bir üründür. Ses çalınan cihaza Bluetooth ile bağlanabilir. Kablolu kulaklık modeli, ise en çok kulaklığı bilgisayar, telefon ve tablet gibi cihazlarda kullanmak için tercih edilir.

Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

Kulak üstü kulaklık fiyatları, genel olarak markadan markaya, özelliğine ve modeline göre farklılık gösterir. Farklı özelliğe sahip olan her bir kulaklığın fiyatı da elbette ki farklıdır. Marka, ses kalitesi, üretim durumu, bağlantı biçimi pek çok özellik kulaklık fiyatının başka bir ürüne kıyasla düşmesini ya da artmasını belirleyen etkendir. Kulak üstü kulaklık modeli için de bu durum geçerli olur. Teknolojinin gelişmesiyle beraber artık pek çok teknolojik cihazlara hızlı bir şekilde erişim sağlanır.

Kulaklık modellerinin fiyatları hakkında araştırma yapıp ona göre seçim yapmak da mümkündür. Herkes kendi bütçesine ve kullanım durumuna göre bir ürün ile karşılaşabilir. Ayrıca farklı renk skalası da fiyatı etkileyen başka bir unsur olabilir.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR