₺3.369,37 KDV Dahil
₺3.702,60 KDV Dahil
₺43.243,20 KDV Dahil
₺47.520,00 KDV Dahil
₺39.639,60 KDV Dahil
₺43.560,00 KDV Dahil
₺66.666,60 KDV Dahil
₺73.260,00 KDV Dahil
₺132.046,20 KDV Dahil
₺138.996,00 KDV Dahil
₺18.889,20 KDV Dahil
₺20.988,00 KDV Dahil
₺142.956,00 KDV Dahil
₺150.480,00 KDV Dahil

Multi Spor Saatleri

Sağlığına dikkat eden ve yaptığı antrenmanların ne ölçüde fayda sağladığını görmek isteyen sporcular için özel olarak üretilmiş spor saat modelleri vardır. Garmin Epix en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Fitness hedeflerinden bağımsız olarak bu ürünler kişilerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak adına farklı donanımlar ile üretilir. Çarpıcı 1,3” inç amoled ekran sayesinde parlak güneş ışığında bile rahatlıkla görünür. Tüm ortamlarda çalışabilen güvenli düğme kontrolleri bulunur. Seçimlere ve harita özelliklerine hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Safir ekran, titanyum ya da paslanmaz çelik çerçeve ile saatinizi bulunduğunuz ortamlara uygun olarak kullanabilirsiniz. Bu saat vücudun ne kadar oksijen emdiğini tahmin etmek için bilekteki ışık huzmelerini kullanma özelliğine sahiptir.

Garmin Fenix solar şarj etme lensi ile özelleştirilebilir güç yöneticisi modları ile dikkat çeker. Haftalarca sorunsuz bir şekilde çalışma özelliği bulunur. Bunun yanında çalışmaya hazır bir şekilde rahatlıkla da bekleyebilir. Güneş ışınlarından pil yükseltme desteği aldığından bu sayede daha uzun şarj etme aralıkları vardır. Sağlam ve sofistike tasarımı ile 1,3 inç büyük ekrana sahiptir. Su direnci, termal, şok gibi konularda Amerika standartlarına göre test edilmiştir. Paslanmaz çelik, titanyum ya da DLC kaplamalı çerçeve ile kıyafetinize uygun olarak kullanabilirsiniz. Yüzme, yol koşusu, bisiklet sürme, koşu, kürek çekme, tırmanma, golf, sörf ve daha fazlası için yüklenmiş aktivite profilleri bulunur.

Multi Spor Saat Modelleri

Garmin Instinct 2S Surf Edition özel sörf, uçurtma sörfü, rüzgâr sörfü aktivitelerinde suda eğlenmek için ihtiyaç duyulan tüm özelliklere sahiptir. Son derece sağlam olan bu saat 100 metreye kadar su geçirmez özellikleri ile dikkat çeker. Bunun yanında ısıya ve darbelere karşı dayanıklı olma özelliği de bulunur. Fiber takviyeli polimer kasa ve bunun yanında kimyasal açıdan güçlendirilmiş çizilmeye dayanıklı ekranı ile oldukça dayanıklı bir yapıda imal edilmiştir. Cesur renkler, yüksek kontrastlı ekranı ve farklı boyut seçenekleri ile tarz bir görünüm kazanmanızı sağlar. Mükemmel dalgayı yakalamak açısından okyanus hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanında saati uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirme şansınız da vardır.

Garmin Quatix denizde ve karada rahatlıkla kullanılabilir. Gerçek denizciler düşünülerek tasarlanan bu saatler en iyi özellikleri denizde ihtiyacınız olan her şeyi birleştirmesidir. Bu saatler alıcı, verici ya da saate veri akışı sağlayan farklı cihazlara bağlanabilir. Dümen başında olmasanız bile teknenizi rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Rota değiştirme, yönlendirme modelini devreye almanız mümkündür. Bunun yanında GPS rotasını takip etme adına otomatik pilot uygulamasına da erişim sağlayabilirsiniz.

Garmin Swim saat modelleri yüzme aktiviteleri esnasında su altında bilekten kalp atışı hızını izleme özelliğine sahiptir. Havuzda yüzme modu sayesinde ilerleme hızı, mesafe, kulaç sayısını kaydetme özelliği bulunur. Açık suda yüzme modu ile kulaç sayısı, kulaç mesafesi, ilerleme hızını kaydetme özelliği bulunur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR