< < Önceki Sayfaya Dön
Garmin Tactix 7 - Amoled Edition Akıllı Saat
Garmin Tactix 7 - Amoled Edition Akıllı Saat
Garmin Tactix 7 - Amoled Edition Akıllı Saat
Garmin Tactix 7 - Amoled Edition Akıllı Saat
Garmin Tactix 7 - Amoled Edition Akıllı Saat
Garmin Tactix 7 - Amoled Edition Akıllı Saat

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition Akıllı Saat (010-02931-01)

Marka : Garmin
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺73.260,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺66.666,60(KDV Dahil)

 

 

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.

:

PREMIUM TAKTİK GPS ASKERİ SAAT

Geleneksel düğmelere ve dokunmatik ekrana sahip bu GPS askeri akıllı saat, uyarlanabilir bir AMOLED ekrana, haritalama, müzik, gelişmiş eğitim özellikleri ve daha fazlasının yanı sıra özel taktiksel özellikler sunar.

Garmin tactix 7

Bu parlak, okunması kolay AMOLED ekran, görev geldiğinde uyum sağlayabilir ve kararabilir.

 

Garmin tactix 7

Dahili beyaz ve yeşil el feneri karanlığı aydınlatır.

 

Garmin tactix 7

Pil ömrüyle sınırlı kalmayın; akıllı saat modunda 31 güne kadar pil ömrü.

 

Garmin tactix 7

Gece görüşü uyumluluğu, gizlilik modu ve acil durum anahtarı gibi taktiklere özgü özelliklerle fark edilmeden gidin.

 

Garmin tactix 7

Önceden yüklenmiş haritalar, çok bantlı GPS desteği ve dış mekan sensörleriyle dünyanızda gezinin.

 

Garmin tactix 7

Applied Ballistics® yazılımı önceden yüklenmiş olarak gelir ve AB Synapse™ – Garmin mobil uygulaması aracılığıyla kilidi açılabilir (kilit açma ücreti gereklidir).

 

 

Garmin tactix 7

PİL ÖMRÜ

Akıllı saat modunda 31 güne kadar ve GPS modunda 89 saate kadar pil ömrü elde edin.

TASARIMDA KALİTE

Termal, şok ve su performansı açısından ABD askeri standartlarına (MIL-STD-810) göre test edilen sağlam ancak gelişmiş tasarım, büyük 1,4 inç ekrana sahiptir

DOKUNMATİK EKRAN VE BUTONLAR

Her ortamda çalışan geleneksel düğme kontrolleri, seçimlere ve işlevlere hızlı erişim için duyarlı yeni bir dokunmatik ekran arayüzü ile eşleştirilmiştir.

 

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

DAHİLİ YEŞİL VEYA BEYAZ FLASHLIGHT

Düşük ışık koşullarında yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yerleşik bir çoklu LED el feneri, yeşil veya beyaz ışıkta parlak, sabit bir ışına hızlı erişim sağlar. NVG modunda beyaz devre dışı bırakılır ve yeşil el feneri kısılabilir hale gelir.

 

Garmin tactix 7

GECE GÖRÜŞ YETENEĞİ

İster NOD'lar altında görüntüleniyor olsun ister karanlıkta çalışıyor olsun, NVG modu, parlaklığı daha da kısmak ve ekranı tespit edilemeyecek şekilde karartmak için kontrollerle gizli çalışmaya olanak tanır.

 

Garmin tactix 7

GİZLİ MODU

Gizli mod, askeri saati çalışır durumda tutarken GPS konumunuzu kaydetmeyi ve paylaşmayı durdurur. Kablosuz bağlantı ve iletişimi devre dışı bırakır.

 

 

Garmin tactix 7

KILL SWITCH

Güvenlik bir sorun haline gelirse, Kill Switch cihazdaki tüm kullanıcı belleğini siler.

 

Garmin tactix 7

JUMPMASTER MODU

Bu özellik, askeri yönergelere göre yüksek irtifa bırakma noktalarını hesaplamak için çalışır ve atladığınızda hedefinize ulaşmanıza yardımcı olur.

 

Garmin tactix 7

ÇİFT KONUMLU FORMATI

Aynı ekranda hem evrensel enine Mercator hem de askeri ızgara referans sistemini görerek konumunuzu başkalarıyla kolayca senkronize edin.

 

 

Garmin tactix 7

PROJEKLİ YOL NOKTALARI

Daha sonra navigasyon için kullanılacak uzak coğrafi konumları ayarlayın ve kaydedin.

 

Garmin tactix 7

AV AKTİVİTESİ

Avınızı takip edin ve ava özel ara noktaları doğrudan askeri saatinizde işaretleyin.

 

Garmin tactix 7

DOĞRUDAN NAVİGASYONA

Dünya çapındaki havacılık veritabanındaki bir konuma veya ara noktaya doğrudan gidin. Veya yakındaki bir havaalanına giden yolu etkinleştirmek için En Yakın işlevini seçin.

 

 

Garmin tactix 7

HAVA RAPORU

Rüzgarları, görünürlüğü, barometrik basıncı ve daha fazlasını görmek için NEXRAD radarı, METAR'lar ve TSK'lar dahil havacılık hava durumuna erişin. 1

 

Garmin tactix 7

DIŞ HARİTALAR+

Doğrudan saatinize indirilen Premium haritalara (yalnızca ABD kapsamı) ve uydu görüntülerine (küresel kapsam) erişim sunan Outdoor Maps+'a isteğe bağlı abonelik seçeneği mevcuttur.

 

Garmin tactix 7

BALİSTİK ÇÖZÜCÜ

Sahada uzun mesafeli atışlara yönelik hedefleme çözümlerine erişmek için AB Synapse – Garmin uygulaması aracılığıyla Uygulamalı Balistik çözücünün kilidini açın (kilit açma ücreti gereklidir).

 

 

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

YERLEŞİK SPOR UYGULAMALARI

Patika koşusu, yüzme, koşu, bisiklete binme, yürüyüş, kürek çekme, kayak, golf, sörf, kapalı alanda tırmanma ve daha fazlası için önceden yüklenmiş aktivite profillerini kullanın.

 

Garmin tactix 7

YÜKSEK EGZERSİZLER

Bu aktivite profili, AMRAP, EMOM, Tabata ve özel dahil olmak üzere yüksek yoğunluklu aralıklı antrenman egzersizlerinizi takip eder. Tur sayısını, çalışma/dinlenme aralıklarını ve daha fazlasını ayarlayın.

 

Garmin tactix 7

GÜNLÜK EGZERSİZ ÖNERİLERİ

Performansınıza, dinlenmenize ve ayrıca Garmin Connect™ akıllı telefon uygulama takviminizde yaklaşan yarışlara uyacak şekilde her koşu veya sürüşten sonra uyum sağlayan günlük önerilen antrenmanlarınızın tamamını görüntüleyin.

 

 

Garmin tactix 7

GÖRSEL YARIŞ ÖNGÖRÜCÜ

Koşu geçmişinize ve genel kondisyon seviyenize bağlı olarak bu özellik, koşmak istediğiniz mesafe için hızınızın ne olabileceğine dair bir tahmin sağlar. Trend verileri, egzersizinizin zaman içinde nasıl bir etkisi olduğunu gösterir.

 

Garmin tactix 7

İLERİDE

İlerideki seçili POI kontrol noktaları için bir bakışta farkındalık elde edin. Performans ölçümlerini, ayrık süreleri ve mesafeyi/yüksekliği görüntüleyin - ayrıca yaklaşan önemli iz noktalarının bir özetini görüntüleyin.

 

Garmin tactix 7

PACEPRO™ TEKNOLOJİSİ

Türünün ilk örneği olan PacePro özelliği, bir kurs yürütürken derece ayarlı rehberlikle hızınıza ayak uydurmanıza yardımcı olur.

 

 

Garmin tactix 7

DERECEYE GÖRE AYARLANMIŞ HIZ

Etkinlik bitmeden enerjiniz bitmesin. Koşu aktivitesinde veri alanlarınızı yapılandırdıktan sonra, planınıza göre performans sergilemek için temponuzu değişen arazilerde nasıl ayarlayacağınızı anlayın.

 

Garmin tactix 7

PERFORMANS ÖLÇÜMLERİ

Koşu dinamikleri, ısı ve rakım ayarlı VO2 max, arazi koşusu VO2 max, dinlenme danışmanı ve daha fazlasını içeren gelişmiş egzersiz ölçümlerini görüntüleyin. 2

 

Garmin tactix 7

GERÇEK ZAMANLI DAYANIKLILIK

Eforunuzu izlemek ve yönetmek için bu verileri kullanın ve koşunuzun veya bisikletinizin başlangıcında aşırı efor sarf etmekten kaçınmanıza yardımcı olun.

 

 

Garmin tactix 7

İYİLEŞME SÜRESİ DANIŞMANI

Her antrenmandan sonra dinlenme süresi, başka bir zorlu antrenmana ne zaman hazır olacağınızı bilmenizi sağlar. Hatta egzersiz yoğunluğunu ve stres, günlük aktivite ve uyku gibi faktörleri de hesaba katar.

 

Garmin tactix 7

MTB DİNAMİKLERİ

Dağ bisikleti ölçümlerinin yanı sıra parkurun zorluğunu ve ne kadar sorunsuz indiğinizi derecelendiren özel Grit® ve Flow™ ölçümleriyle her sürüşün ayrıntılarını takip edin ve bir dahaki sefere geçmeniz gereken bir puan verin.

 

Garmin tactix 7

CLIMBPRO ÖZELLİĞİ

İnişler ve düzlüklerin yanı sıra eğim, mesafe ve yükseklik kazancı da dahil olmak üzere mevcut ve gelecek tırmanışlarınız hakkında gerçek zamanlı bilgileri görmek için indirilen parkurlarda ClimbPro tırmanış planlayıcısını kullanın.

 

 

Garmin tactix 7

SURF-READY ÖZELLİKLERİ

Biraz dalga yakalamaya hazır olun. Bu askeri saat, Surfline® kamerası önünde sürdüğünüz her dalganın videosunu oluşturan Surfline Sessions™ özelliğiyle çalışır. Böylece bunları daha sonra izleyebilir ve Surfline Sessions aboneliğinizle nasıl performans gösterdiğinizi görebilirsiniz. 3

 

Garmin tactix 7

BACKCOUNTRY SKIING VE SNOWBOARDING

Bu aktivite profilleri artık otomatik olarak iniş ve tırmanmayı birbirinden ayırıyor. Böylece ilk koşunuzda start tuşuna basabilir ve akıllı saat takibinizi gün boyu bırakabilirsiniz.

 

Garmin tactix 7

XC KAYAK DİNAMİKLERİ

HRM-Pro™ nabız bandı (ayrı olarak satılır) ile eşleştirildiğinde kayak gücü ölçümü, kros antrenmanlarınızın gerçek egzersiz yükünü ölçmenize yardımcı olur.

 

 

Garmin tactix 7

YARIŞ WİDGET

Antrenman ipuçları, kişiselleştirilmiş günlük önerilen antrenmanlar ve parkur detaylarına, hava durumuna ve performansa dayalı tamamlama süresi tahminleriyle bir sonraki yarışınıza hazırlanın.

 

Garmin tactix 7

EĞİTİM DURUMU

HRV durumu, yakın zamandaki egzersiz geçmişiniz ve performansınız gibi yeni göstergeleri kullanarak, genel eforunuz ve verimli bir şekilde antrenman yapıp yapmadığınız, zirveye ulaşıp ulaşmadığınız veya gergin olup olmadığınız hakkında bilgi edinin.

 

Garmin tactix 7

EĞİTİM HAZIRLIĞI

Uyandığınız andan itibaren, uyku kalitenize, dinlenmenize, egzersiz yükünüze ve daha fazlasına dayalı bir hazırlık puanı alın; böylece, sıkı çalışmak mı yoksa sakinleşmek için mi iyi bir gün olduğuna karar verebilirsiniz.

 

 

Garmin tactix 7

HRV DURUMU

Firstbeat Analytics™ ekibimiz tarafından geliştirilen teknolojiye dayalı olarak uyurken kalp atış hızı değişkenliği sayesinde genel sağlığınız, egzersiziniz ve dinlenme durumunuz hakkında daha derin bir anlayışa sahip olun.

 

Garmin tactix 7

BİLEK TABANLI KOŞU GÜCÜ

Eforunuzu yönetebilmeniz ve antrenmanınıza ince ayar yapabilmeniz için patikaya veya yola ne kadar güç uyguladığınızı görün. Aksesuar gerekmez.

 

Garmin tactix 7

BİLEK TABANLI KOŞU DİNAMİKLERİ

Bu askeri akıllı saat tempo, adım uzunluğu, yerle temas süresi ve daha fazlası gibi önemli koşu ölçümlerini ölçer.

 

 

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

SATIQ™ TEKNOLOJİSİ

SatIQ teknolojisine sahip çok bantlı GPS, üstün konumlandırma doğruluğu sağlarken aynı zamanda cihazın pil ömrünü de optimize eder.

 

Garmin tactix 7

NEXTFORK™ HARİTA KILAVUZU

Yoldayken hızlı bir bakışla kolayca gezinin. Bir sonraki patika kavşağına olan mesafenin yanı sıra yaklaşmakta olan parkurun adını da görün.

 

Garmin tactix 7

ABC SENSÖRLERİ

Yükseklik verileri için bir altimetre, hava durumunu izlemek için barometre ve 3 eksenli elektronik pusula dahil olmak üzere ABC sensörleriyle bir sonraki parkurunuzda gezinin

 

 

Garmin tactix 7

GOLF SAHA HARİTALARI

Dünya çapında 43.000'den fazla golf sahası için tam renkli CourseView haritalarına erişin ve düğme hedefleme ile PlaysLike Distance özelliğini elde edin.

 

Garmin tactix 7

SKIVIEW™ HARİTALARI

Önceden yüklenmiş SkiView haritalarıyla yamaçlara çıkın ve dünya çapında 2.000'den fazla kayak merkezi için pist adlarını ve zorluk derecelerini görüntüleyin.

 

Garmin tactix 7

MULTI-KITA TOPO HARİTALARI

tactix® 7, bölgenizdeki TopoActive haritalarıyla önceden yüklenmiş olarak gelir ve keşiflerinizi yolunda tutmak için dünyanın dört bir yanından ek haritalar indirmenize ücretsiz erişim sağlar. Haritaları ve yazılımı bilgisayar kullanmadan kolayca yüklemek ve güncellemek için yerleşik Wi-Fi® bağlantısını kullanın.

 

 

Garmin tactix 7

GÜÇ YÖNETİCİSİ

Çeşitli ayarların ve sensörlerin saatinizin pil ömrünü nasıl etkilediğini görüntüleyin, böylece pil ömrünü uzatan değişiklikleri anında yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

BİLEKTEN KALP ATIŞ HIZI

Optik kalp atış hızı teknolojisi 2 stres düzeyinizi hesaplamak için kalp atış hızı değişkenliğinin yanı sıra aktivite yoğunluğunu da ölçer. Ayrıca nabız bandı olmadan su altında da takip yapar.

 

Garmin tactix 7

SABAH RAPORU

Uyanır uyanmaz, HRV durumu, antrenman hazırlığı ve hava durumunun yanı sıra uyku, dinlenme ve antrenman görünümünüze ilişkin genel bir bakış alın. İstediğiniz verileri görmek için raporunuzu özelleştirin.

 

Garmin tactix 7

JET LAG DANIŞMANI

Bir sonraki uzun mesafe yolculuğunuzda ışığa maruz kalma, uyku programı ve egzersiz konularında rehberlik sağlayarak jet lag'in etkilerini en aza indirmeye yardımcı olun. Seyahat ayrıntılarınızı Garmin Connect™ akıllı telefon uygulaması takvimine girin ve vücut saatinizin yeni varış noktanıza nasıl uyum sağladığını takip edin.

 

 

Garmin tactix 7

PULSE OX SENSÖRÜ

Yüksekliğe alışma veya uyku izleme için Pulse Ox4 sensörü 4 , vücudunuzun oksijeni ne kadar iyi emdiğini ölçmek için bileğinizdeki ışık ışınlarını kullanır.

 

Garmin tactix 7

UYKU PUANI VE GELİŞMİŞ UYKU İZLEME

Hafif, derin ve REM uyku aşamalarınızın tam bir dökümünü alın 2 . Hepsini uyku puanınızı ve iç görülerinizi içeren özel bir araçta görüntüleyin.

 

Garmin tactix 7

BODY BATTERY™ ENERJİ İZLEME

Ne zaman aktif olmaya hazır olduğunuzu veya ne zaman dinlenmeye ihtiyacınız olabileceğini ölçmek için kalp atış hızı değişkenliğini, stresi, uykuyu ve diğer verileri kullanarak vücudunuzun enerji rezervlerini optimize edin.

 

 

Garmin tactix 7

SOLUNUM TAKİBİ

Gün boyunca, uyku sırasında, nefes çalışmaları ve yoga aktiviteleri sırasında nasıl nefes aldığınızı görün.

 

Garmin tactix 7

SAĞLIK SNAPSHOT™ ÖZELLİĞİ

Kalp atış hızı, kalp atış hızı değişkenliği 2 , Pulse Ox4 4 , solunum ve stres gibi önemli istatistikleri kaydetmek için 2 dakikalık bir oturum kaydedin. Daha sonra paylaşmak üzere uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulaması aracılığıyla bu istatistikleri içeren bir rapor oluşturun.

 

Garmin tactix 7

HİDRASYON TAKİBİ

Susuz kalmamayı hatırlatmak için günlük sıvı alımını kaydedin. Otomatik hedef etkinleştirildiğinde, bir aktivite sonrasında tahmini ter kaybını bile görebilirsiniz ve hedefiniz buna göre ayarlanır.

 

 

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

AKILLI BİLDİRİMLER

Uyumlu bir cihazla eşleştirildiğinde e-postaları, mesajları ve uyarıları doğrudan saatinizden alın.

 

Garmin tactix 7

MÜZİK UYGULAMALARI

2.000'e kadar şarkıyı depolayın veya Spotify, Deezer ve Amazon Music gibi uyumlu hizmetlerinizdeki akış uygulamalarına erişin ve Bluetooth® teknolojisiyle kulaklıklarla dinleyin.

 

Garmin tactix 7

GARMIN PAY™ TEMASSIZ ÖDEMELER

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödeme çözümüyle ödeme hatlarında hızlanın.

 

 

Garmin tactix 7

GÜVENLİK VE TAKİP ÖZELLİKLERİ

Saatiniz ve telefonunuz eşleştirildiğinde canlı konumunuz, kişilerinize manuel olarak veya belirli açık hava etkinlikleri sırasında yerleşik olay algılama özelliğiyle otomatik olarak gönderilebilir. 5

 

Garmin tactix 7

IQ™ MAĞAZASINA BAĞLANIN

Uyumlu akıllı telefonunuzdaki Connect IQ Mağazasından özel saat yüzleri indirin, veri alanları ekleyin, uygulamalar ve araçlar edinin.

 

Garmin tactix 7

HİSSE TAKİPÇİSİ

Hisse Senetleri uygulamasıyla 6 en sevdiğiniz hisse senetlerinden 50'sini doğrudan bileğinizden takip edin. Gün içindeki fiyatlarını ve eğilimlerini takip etmek için stoklarınızı bir bakışta kolayca kontrol edin.

 

 

Garmin tactix 7

KIRMIZI KAYDIRMA MODU

Bu özellik, daha karanlık koşullara daha iyi alışmanıza ve uyku döngüsü bozukluklarını azaltmanıza yardımcı olmak için ekranı kırmızı tonlarına değiştirir.

 

 

 

 
  • Wi-Fi, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır. SPOTIFY ve Spotify logosu, Spotify AB'nin tescilli ticari markaları arasındadır. Amazon Music ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Bluetooth sözcük markası ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e ait tescilli ticari markalardır ve bu tür markaların Garmin tarafından her türlü kullanımı lisanslıdır.
   
LENS MALZEMESİ Sapphire crystal
ÇERÇEVE MALZEMESİ Titanyum
KASA MALZEMESİ Titanyum arka kapaklı fiber takviyeli polimer
QUICKFIT™ KORDON UYUMLULUĞU Dahil (26 mm)
KAYIŞ MALZEMESİ Naylon ve silikon
FİZİKSEL BOYUT 51 x 51 x 16.4 mm | Aşağıdaki çevre ölçülerine sahip bileklere uyar: Silikon bant: 127-210 mm | Deri bant: 135-213 mm | Kumaş bant: 135-213 mm | Metal bant: 135-225 mm
AĞIRLIK 96 g (yalnızca kasa : 56 g)
SU GEÇİRMEZLİK 10 ATM
DOKUNMATİK EKRAN Var
EKRAN TİPİ AMOLED
EKRAN BOYUTU 1,4" (35,56 mm) çap
GÖRÜNTÜ ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 454 x 454 piksel
RENKLİ EKRAN Var
LED FLASHLIGHT Var (beyaz/yeşil)
PİL ÖMRÜ Akıllı Saat: 31 güne kadar (11 gün her zaman açık) | Pil tasarrufu izleme modu: 41 güne kadar | Yalnızca GPS: 89 saate kadar (58 saat her zaman açık) | Tüm Uydu Sistemleri: 62 saate kadar (48 saat her zaman açık) | Tüm Uydu Sistemleri + Çoklu Bant: 38 saate kadar (30 saat her zaman açık) | Tüm Uydu Sistemleri + Müzik: 17 saate kadar | Maksimum Pil GPS'i: 145 saate kadar | Keşif GPS'i: 27 güne kadar
BELLEK/GEÇMİŞ 32 GB
SAAT/TARİH Var
GPS ZAMAN SENKRONİZASYONU Var
OTOMATİK GÜN IŞIĞINDAN TASARRUF SAATİ Var
ALARM SAATİ Var
ZAMANLAYICI Var
KRONOMETRE Var
GÜNEŞ/BATIŞ SAATLERİ Var
BİLEK TABANLI KALP HIZI (SABİT, HER SANİYE) Var
GÜNLÜK DİNLENME KALP HIZI Var
ANORMAL KALP HIZI UYARILARI Var (yüksek ve düşük)
SOLUNUM HIZI (24X7) Var
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYONU Var (nokta kontrol ve isteğe bağlı olarak tüm gün ve uykuda)
FITNESS YAŞI Var (uygulamada)
BODY BATTERY™ ENERJİ MONİTÖRÜ Var
TÜM GÜN STRES TAKİBİ Var
RAHATLAMA HATIRLATMALARI Var
RAHATLAMA SOLUNUM ZAMANLAYICI Var
UYKU Var (Gelişmiş)
UYKU PUANI VE ANALİZLERİ Var
HİDRASYON Var (Garmin Connect™ ve isteğe bağlı Connect IQ™ widget'ında)
KADIN SAĞLIĞI Var (Garmin Connect™ ve isteğe bağlı Connect IQ™ widget'ında)
SAĞLIK ANLIK GÖRÜNTÜ Var
GPS Var
Glonass Var
GALİLEO Var
MULTI-FREKANSLI KONUMLANDIRMA Var
SATIQ™ TECHNOLOGY Var
GARMIN ELEVATE™ BİLEK KALP HIZI MONİTÖRÜ Var
BAROMETRİK ALTİMETRE Var
PUSULA Var
JİROSKOP Var
ORTAM IŞIĞI SENSÖRÜ Var
BAĞLANTI Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
CONNECT IQ™ (İNDİRİLEBİLİR SAAT YÜZLERİ, VERİ ALANLARI, WIDGET'LAR VE UYGULAMALAR) Var
ON-DEVICE CONNECT IQ™ MAĞAZASI Var
AKILLI BİLDİRİMLER Var
METİN YANIT/TELEFON GÖRÜŞMESİNİ METİN İLE REDDET (YALNIZCA ANDROID™) Var
Bağlantılı GPS Var
TAKVİM Var
HAVA DURUMU Var
PİL TASARRUFU - ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR DÜŞÜK GÜÇLÜ SAAT Var
AKILLI TELEFON MÜZİK KONTROLÜ Var
SAAT MÜZİK OYNATMA VE KONTROLÜ Var
MÜZİK DEPOLAMA Var
TELEFONUMU BUL Var
SAATİMİ BUL Var
VIRB® KAMERA Var
SMART TRAINER KONTROLÜ Var
AKILLI TELEFON UYUMLULUĞU iPhone®, Android™
GARMIN GOLF UYGULAMA UYUMLULUĞU Var
GARMIN CONNECT™ MOBİL İLE UYUMLULUK Var
GARMIN PAY™ Var (Bankacılık Kurallarını Kontrol Ediniz)
İVMEÖLÇER Var
TERMOMETRE Var
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYON MONİTÖRÜ Var
LİVETRACK Var
GRUP LİVETRACK Var
CANLI ETKİNLİK PAYLAŞIMI Var
SEÇİLİ AKTİVİTELER SIRASINDA OLAY TESPİTİ Var
YARDIM Var
GİZLİ MODU Var
GECE GÖRÜŞ MODU Var
ÇİFT GRİD KOORDİNATLARI Var
KİLL SWİTCH Var
DÜNYA ÇAPINDA HAVALİMANI VERİTABANLARIMIZ Var
HSI'LI 3 EKSENLİ PUSULA (YATAY DURUM GÖSTERGESİ) Var
ZULU/UTC İLE ÇOKLU ZAMAN DİLİMİ Var
HAREKETLİ HARİTADA NEXRAD Var
HAVACILIK HAVALİMANLARI, NAVAIDS, YOLLAR, SU KÜTLESİ VE DAHA FAZLASI İLE HAREKETLİ HARİTA Var
DÜNYA ÇAPINDA NAVAID VE KESİŞİM VERİTABANLARI Var
UÇUŞ İÇİ PULSE OX Var
METAR (METEOROLOJİK HAVAALANI RAPORU) Var
TAF (TERMİNAL HAVAALANI TAHMİNİ) Var
ROUND ZAMANLAYICI/ODOMETRE Var
ADIM SAYACI Var
HAREKET ÇUBUĞU (CİHAZDA BİR HAREKETSİZLİK DÖNEMİNDEN SONRA GÖRÜNÜR; SIFIRLAMAK İÇİN BİRKAÇ DAKİKA YÜRÜYÜN) Var
OTOMATİK HEDEF (FAALİYET DÜZEYİNİZİ ÖĞRENİR VE GÜNLÜK BİR ADIM HEDEF ATAR) Var
YAKILAN KALORİ Var
TIRMANILAN KAT Var
KATEDİLEN MESAFE Var
YOĞUNLUK DAKİKALARI Var
TRUEUP™ Var
MOVE IQ™ Var
GARMIN CONNECT™ Challenge UYGULAMASI Var
MEVCUT SPOR AKTİVİTE PROFİLLERİ Kuvvet, HIIT, Kardiyo ve Eliptik Egzersizi, Merdiven Basma, Tırmanma, Kapalı Alanda Kürek, Boks, Karma dövüş sanatları, Pilates, Yoga
KARDİYO ANTRENMANLARI Var
GÜÇ ANTRENMANLARI Var
HIIT ANTRENMANLARI Var
YOGA EGZERSİZLERİ Var
PILATES EGZERSİZLERİ Var
EKRAN ANTRENMAN ANİMASYONLARI Var
OTOMATİK LAP SAYICI Var
HR BÖLGELERİ Var
HR UYARILARI Var
HR KALORİ Var
% HR MAX Var
% HRR Var
İYİLEŞME SÜRESİ Var
OTOMATİK MAKS HR Var
HRV stres testi (kalp atış hızınızı hareketsizken 3 dakika boyunca ölçerek size tahmini stres miktarınızı bildirir. Ölçüm, 1 ile 100 arasındadır; düşük puanlar düşük stres seviyelerini gösterir) Var (uyumlu aksesuar ile)
HR YAYINI (ANT+™ ÜZERİNDEN EŞLİ CİHAZLARA İK VERİLERİNİ YAYINLAR) Var
SOLUNUM HIZI (EGZERSİZ SIRASINDA) Var (uyumlu aksesuar ile)
GPS HIZI VE MESAFE Var
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR EKRANLAR Var
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR AKTİVİTE PROFİLLERİ Var
AUTO PAUSE® Var
INTERVAL TRAİNİNG Var
GELİŞTİRİLMİŞ INTERVAL (AÇIK TEKRARLAR, ARALIKLAR VERİ SAYFASI, DİNLENME EKRAN VE OTOMATİK ALGILAMA DAHİLDİR) Var
GELİŞMİŞ ANTRENMANLAR Var
İNDİRİLEBİLİR ANTRENMAN PLANLARI Var
GÜÇ MODLARI - ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR HAREKETSİZ PİL AYARLARI Var
AUTO LAP® Var
MANUEL LAP Var
DİNLENME ZAMANLAYICI Var
YAPILANDIRILABİLİR TUR UYARILARI Var
SICAKLIK VE İRTİFA ALIMI Var
VO2 MAX (KOŞU) Var
VO2 MAX (TRAIL KOŞUSU) Var
GERÇEK ZAMANLI STAMINA Var
EGZERSİZ DURUMU (ANTRENMAN GEÇMİŞİNİZİ VE UYGUNLUK DÜZEYİ TRENDİNİZİ TAKİP ETTİĞİNİZDE ETKİLİ ANTRENMAN OLUP OLMADIĞINI GÖREBİLİRSİNİZ) Var
EGZERSİZ YÜKÜ (TAHMİNİ EPOC&#39;DEN HESAPLANAN SON 7 GÜN İÇİN TOPLAM EGZERSİZ YÜKÜNÜZ) Var
ANTRENMAN YÜK ODAĞI Var
ANTRENMAN ETKİSİ (AEROBİK) Var
ANTRENMAN ETKİSİ (ANAEROBİK) Var
BİRİNCİL FAYDA (ANTRENMAN ETKİSİ ETİKETLERİ) Var
İYİLEŞTİRİLMİŞ TOPARLANMA SÜRESİ Var
GÜNLÜK ÖNERİLEN EGZERSİZLER Var
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR UYARILAR Var
SES İSTEMLERİ Var
BİTİŞ ZAMANI Var
SANAL PARTNER Var
AKTİVİTE YARIŞ Var
OTOMATİK MULTISPORT AKTİVİTELERİ Var
MULTI-SPOR Var
PARKUR REHBERİ Var
GARMIN CANLI SEGMENTLER Var
STRAVA CANLI SEGMENTLER Var
GİDİŞ-DÖNÜŞ PARKUR OLUŞTURUCU (KOŞU/BİSİKLET) Var
TRENDLINE™ POPÜLER ROTALAR Var
DOKUNMATİK VE/VEYA DÜĞME KİLİDİ Var
KISAYOL TUŞLARI Var
OTOMATİK KAYDIRMA Var
SAATTE AKTİVİTE GEÇMİŞİ Var
FİZYO TRUEUP Var
MEVCUT KOŞU PROFİLLERİ Koşu, Pist Koşusu, Koşu Bandı Koşusu, Kapalı Alan Koşusu, Arazi Koşusu, Sanal Koşu, Ultra Koşu
GPS TABANLI MESAFE, ZAMAN VE HIZ Var
KOŞU DİNAMİKLERİ Var (uyumlu aksesuarla)
DİKEY SALINIM VE ORAN Var (uyumlu aksesuarla)
YER TEMAS SÜRESİ VE DENGESİ Var (uyumlu aksesuarla)
ADIM UZUNLUĞU (GERÇEK ZAMANLI) Var (uyumlu aksesuarla)
CADENCE (DAKİKA BAŞINA GERÇEK ZAMAN ADIM SAYISI SAĞLAR) Var
PERFORMANS DURUMU Var
LAKTAT EŞİĞİ Var (uyumlu aksesuarla)
PACEPRO™ HIZLANDIRMA STRATEJİLERİ Var
KOŞU ANTRENMANLARI Var
YARIŞ ÖNGÖRÜCÜ Var
FOOT POD UYUMLULUĞU Var
DÜNYA ÇAPINDA 42.000 PARKUR Var
YARDAGE - F/M/B (YEŞİL ALANIN ÖNÜNE, ORTASINA VE ARKASINA OLAN MESAFE) Var
YARDAGE'DAN LAYUP'LARA/DOGLEGS’LERE Var
ATIŞ MESAFESİNİ ÖLÇER (SAHANIN HER YERİNDEN ATIŞLAR İÇİN TAM YARDAJI HESAPLAR) Otomatik
DİJİTAL Skorkart Var
ÖZEL HEDEFLER Var
STAT TAKİP (VURMA, TUR BAŞINA PUAN, YEŞİLLER VE FAIRWAY VURUŞLARI) Var
GARMIN AUTOSHOT™ Var
TAM VEKTÖR HARİTASI Var
OTOMATİK PARKUR GÖRÜNTÜLEME GÜNCELLEMELERİ Var
MANUEL PİN POZİSYONUYLA YEŞİL ALAN GÖRÜNÜMÜ Var
TEHLİKELER VE PARKUT HEDEFLERİ Var
PinPointer Var
PLAYSLİKE MESAFE Var
DOKUNMATİK HEDEFLEME (İSTENEN NOKTAYA UZAKLIĞI GÖRMEK İÇİN EKRANDA DOKUNMA HEDEFİ) Var
HANDİKAP PUANLAMASI Var
TRUSWING™ UYUMLULUK Var
OTOMATİK KULÜP TAKİP UYUMLULUĞU Var (AKSESUAR GEREKTİRİR)
TURNUVALARDA YASAL KULLANILABİLİRLİK Var
MEVCUT OUTDOOR PROFİLLERİ Yürüyüş, Kapalı Alanda Tırmanma, Bouldering, Tırmanma, Dağ Bisikleti, Kayak, Snowboard, Dağlık Bölgede Snowboard, XC Klasik Kayak, Dağlık Bölgede Kayak, Ayakta Kürekli Sörf, Kürek Çekme, Kano, Sörf, Avcılık, Kiteboard, Rüzgar Sörfü, Kar Ayakkabısıyla Yürüyüş, Motosiklet, Karaya Çıkma, Motokros, ATVing, Buz Pateni, Tekne Gezisi, Balık Tutma, Binicilik, Su Kayağı, Wakeboarding, Wakesurfing, Whitewater Rafting, Tubing, Yelken, Yelken Yarışı, Yelken Gezisi, Jumpmaster, Engel Parkuru Yarışı, Tenis, Pickleball, Padel, Badminton, Squash, Masa Tenisi , Okçuluk, Taktik, Disk Golf
NOKTADAN NOKTAYA NAVİGASYON Var
GERÇEK ZAMANLI BREADCRUMB Var
BAŞLANGIÇ İÇİN GERİ DÖN Var
TracBack® Var
ULTRATRAK MODU Var
Etrafımda Modu Var
İLERİDE Var
ELEVATİON PROFİLİ Var
HEDEF MESAFESİ Var
FIRTINA UYARILI BAROMETRİK TREND GÖSTERGESİ Var
CLIMBPRO™ ÇIKIŞ PLANLAYICI Var
TRAIL RUN OTOMATİK TIRMANMA Var
DİKEY HIZ Var
TOPLAM ÇIKIŞ/İNİŞ Var
GELECEK KESİNTİ PARSEL Var
ÖNCEDEN YÜKLENMİŞ TOPOGRAFİK HARİTALAR Var
ÖN YÜKLÜ YOL VE İZLE HARİTALARI Var
ÖN YÜKLÜ KAYAK YERLERİ HARİTALARI Var
İNDİRİLEBİLİR KARTOGRAFİ DESTEĞİ Var
BASECAMP™ İLE UYUMLULUK Var
GPS KOORDİNATLARI Var
GÖR ve GİDİN Var
ALAN HESAPLAMA Var (Connect IQ™ aracılığıyla)
AVLANMA/BALIK TAKVİMİ Var (Connect IQ™ ile)
ÖNGÖRÜLEN YOL NOKTASI Var
GÜNEŞ VE AY BİLGİLERİ Var
XERO™ YERLERİ Var
BALİSTİK ÇÖZÜCÜ Var (Kilidinin açılması gerekir)
SEFER GPS AKTİVİTESİ Var
GELGİT Var
KESTREL RÜZGAR SAYACI UYUMLULUĞU Var
MEVCUT BİSİKLET PROFİLLERİ Bisiklet, Yol Bisikleti, Dağ Bisikleti, Gravel Bisikleti, Bisikletle Ulaşım, Bisiklet Turu, eBisiklet, eDağ Bisikleti, Kapalı Alan Bisikleti, Cyclocross, Triatlon, BMX
UYARILAR (ZAMAN, MESAFE, KALORİ HIZI VEYA KALORİ DAHİL HEDEFLERE ULAŞTIĞINIZDA ALARMI TETİKLER) Var
PARKURLAR Var
GARMIN DÖNGÜ HARİTASI (YÖNLENDİRİLEBİLİR BİSİKLETİ ÖZEL SOKAK HARİTASI) Var
MTB GRİT & AKIŞ Var
BİSİKLET TUR VE TUR MAKSİMUM GÜÇ (GÜÇ SENSÖRÜYLE) Var
FTP (FONKSİYONEL EŞİK GÜCÜ) Var (uyumlu aksesuarla)
VECTOR™ VE RALLY™ (GÜÇ ÖLÇERLER) İLE UYUMLULUK Var
GÜÇ ÖLÇER UYUMLULUĞU Var
GELİŞMİŞ BİSİKLET DİNAMİĞİ Var
VARIA VISION™ İLE UYUMLULUK (BAŞA MONTE EKRANLAR) Var
VARIA™ RADAR İLE UYUMLULUK (ARKA RADAR) Var
VARIA™ IŞIKLARLA UYUMLULUĞU Var
HIZ VE KADANS SENSÖR DESTEĞİ (SENSÖRLÜ) Var
MEVCUT YÜZME PROFİLLERİ Havuzda Yüzme, Açık Suda Yüzme, Yüzme/Koşu
AÇIK SU YÜZME METRİKLERİ (MESAFE, PACE, KULAÇ SAYISI/ORANI, VURUŞ MESAFESİ, YÜZME VERİMLİLİĞİ (SWOLF), KALORİ) Var
HAVUZ YÜZME METRİKLERİ (UZUNLUK, MESAFE, PACE, KULAÇ SAYISI, YÜZME VERİMLİLİĞİ (SWOLF), KALORİ) Var
KULAÇ TİPİ TESPİTİ (FREESTYLE, SIRTA ÜSTÜ, KURBAĞALAMA, KELEBEK) (SADECE HAVUZDA YÜZME) Var
DRILL KAYDI (SADECE HAVUZDA YÜZME) Var
TEMEL DİNLENME ZAMANLAYICI (0'DAN İTİBAREN) (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME) Var
"TEKRAR AÇIK" DİNLENME ZAMANLAYICI (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME) Var
OTOMATİK DİNLENME (SADECE HAVUZDA YÜZME) Var
ZAMAN VE MESAFE UYARILARI Var
İLERLEME HIZI UYARILARI (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME) Var
GERİ SAYIM BAŞLANGIÇ Var
HAVUZ YÜZME ANTRENMANLARI Var
KRİTİK YÜZME HIZI Var
SU ALTINDA BİLEK TABANLI KALP HIZI Var
HARİCİ HRM'DEN KALP HIZI (DİNLENME SIRASINDA GERÇEK ZAMAN, DİNLENME SIRASINDAKİ ARALIK VE OTURUM İSTATİSTİKLERİ VE YÜZME SONRASI OTOMATİK KALP HIZI İNDİRME) Var (HRM-Tri™, HRM-Swim™ ve HRM-Pro™ ile)
TOE-TOE™ CHALLENGES UYGULAMASI Var (isteğe bağlı Connect IQ Toe-to-Toe™ Challenges uygulaması)
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR