Tır Navigasyonları

Yolculukların daha kısa süre içerisinde tamamlanmasına imkân tanıyarak hem zamandan hem de yakıttan tasarruf etmesini sağlamak için tır navigasyon sistemleri kullanılabilir. Tırın ön kısmına yerleştireceğiz navigasyon cihazı, oldukça az bir yer kaplayan tasarımı ile kullanım avantajı sunar. Estetik bir görünümü sebebiyle dikkatleri üzerine çeken tır navigasyon sistemleri, hafif ve ince gövde yapısı ile beğeninizi kazanmayı başarır. Bulunduğunuz konumu navigasyon cihazından görerek rotanızı doğru bir şekilde ayarlamak için cihaz sisteminin menü özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Geniş ekran tasarımına sahip olan cihazlar, gece ve gündüz yolculuk yaparken yazıları ve sayıları okuyabilmeniz adına oldukça idealdir. Bu puntolar ve kolay anlaşılır grafikler ile üretilmiş olan menüler ile işlerinizi daha kolay ve pratik bir hale halletmeniz mümkündür. Türkçe menü desteği de sunan navigasyon cihazları, sorunsuz bir deneyim yaşamak isteyen sürücüler için oldukça avantajlıdır.

Kullanıcı dostu menü tasarımı sunan cihazlar, size sunduğu birçok farklı fonksiyonları değerlendirmeniz adına imkân tanır. Böylelikle rota belirleme, yol üzerindeki farklı noktaları öğrenme gibi birçok konuda rahatlık elde etmeniz mümkündür.

Tır Navigasyon Cihazı Modelleri

Kullanıcılarını sesli bir şekilde bilgilendiren tır navigasyon cihazlarından yararlanarak gitmek istediğiniz yere hem çabuk hem de güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz konumu tespit edip ona göre bilgilendirme yapan navigasyon cihazları, dönüşlere yaklaştığınız anda sizi önceden uyarır. Böyle kavşaklara daha düşük bir hızla girerek kolayca rotanızı takip etmeniz mümkündür. Kolay anlaşılır ve yüksek sesli bilgilendirme desteği sunan modem navigasyon cihazı modelleri ekran üzerinden de sizi bilgilendirir. Böylelikle işitsel destekten ziyade görsel destek de elde ederek daha rahat bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz.

Hız seviyesini takip eden oldukça kullanışlı tır navigasyon cihazı modelleri de bulunur. Bu ürün modelleri ile hem sürüş kalitenizi hem de seyahat güvenliğinizi kolayca koruyabilirsiniz. Hız seviyenizin hız limitinin üzerinde olması durumunda size bilgi veren cihazlardan yardım alarak daha emniyetli bir yolculuk yapabilirsiniz. Geniş ekran üzerinde yer verilen düğmelerle dikkat çeken navigasyon cihazlar, farklı özellikleri ile kolay kullanım sağlaması için size yardımcı olur.

Düğmelerin üzerinde bulunan yazılar ile navigasyon cihazı özellikleri arasında yer alan tuşların hangi işe yaradığını öğrenmeniz işinizi kolaylaştırır. Sessiz mod özelliğine de sahip olan ürünler ile sesli uyarıyı kapatabilirsiniz.

Multimedya Sistemlerine Sahip Olan Tır Navigasyon Cihazı

Sesli yönlendirme özelliği ile sürücülerin kolay yolculuk etmesini sağlayan tır navigasyon programı ve multimedya sistemini kullanarak daha iyi konfor elde edebilirsiniz. Tuş ya da ekran kullanmanızı gerektirmeyen sesli yönlendirme desteği, yola konsantre olup aracınızı kullanmanız için oldukça idealdir. USB girişi bulunan cihazlar, USB belleğinizde yer alan şarkı ve filmleri ekran üzerinden açmanıza yardımcı olur.

Ayrıca Bluetooth özelliği sunan navigasyon ve multimedya cihazı da bulunur. Bu teknoloji sayesinde cep telefonunuz ile cihazı bağlayarak veri alışverişinde bulunabilirsiniz. TFT ve LCD ekran özelliği bulunan cihazlar ile aracınızda görüntüleri net bir şekilde görebilirsiniz. Farklı çözünürlük ve farklı ekran boyutlarına sahip olan cihazlar arasından tır için uygun olan bir modeli tercih edebilirsiniz. Harici mikrofon desteği sağlayan multimedya sistemleri, sesleri iletmek için size yardım eder. Güçlü hoparlör sistemine sahip olan multimedya sistemleri, film ve müzikleri net olarak duymanızı sağlar.

Tır Navigasyonları Fiyatı

Birbirinden farklı tasarım ve özelliklere sahip olan tır navigasyonları farklı fiyatlar ile satışa sunulur. Ekran özellikleri, boyut farkları, ürün kalitesi ve markası gibi durumlara bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterir. Ancak herkesin bütçe durumuna ve kullanım kolaylığına göre bir tır navigasyon fiyatları ile cihaz bulabilmesi mümkündür. Bunun için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR