₺1.600,00 KDV Dahil
₺1.886,30 KDV Dahil
₺8.000,00 KDV Dahil
₺10.400,00 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim

Ofis Kulaklıkları

Günümüz şartlarında hayatın gürültülü ortamından kurtulup müziğin huzur verici ve konforlu bir ortam yerine kişiyi çeken ve adapte eden gürültü önleyici ofis kulaklık çeşitleri fazlaca tercih edilebiliyor. Özellikle daha çok metropol ve büyük şehir ortamında gürültülü bir yerde hayat kurtarıcısı haline geliyor.

Trafik esnasında korno sesleri, kamyon ve motosiklet gibi daha pek çok gürültü çıkartan araçların motor sesleri işleri tamamlama sırasında veya ders çalışırken insanı çok rahatsız etmektedir. Bu durumu engelleyebilmek için gürültü önleyici jabra, yealink ve sennheiser gibi modellere sahip kulaklık çeşitleri sizin için çok ideal olabiliyor.

Ofis Kulaklıkları Modelleri

Ofis kulaklık ürünleri günümüzde en çok gürültü önlemeye yaradığı için tercih edilip kullanılır. Kulak üstü, kulak içi ve bu ürünleri kablolu ya da kablosuz modelleri olarak pek çok çeşidi bulunur. Kulak içi kablolun ve kablosuz modelleri daha çok taşınma esnasında ve pratik kullanım konusunda kullanıcılar için faydalı olurken, kulak üstü modellerin de kablolu ya da kablosuz ürünleri hem gürültü önlemek hem de müzik kalitesini daha iyi hissetmek adına daha büyük bir öneme sahip olur.

Sennheiser ve Grandstream gibi modelleri tercih edip kulaklıkların keyfini çıkarabilirsiniz. Ses kalitesi açısından oldukça iyi olan bu ürün hemen hemen pek çok kişi tarafından tercih edilebiliyor. Konfor tasarıma sahip olan bu ürünleri dilediğiniz her yerde kullanmanız mümkündür. Kulak üstü ve kulak içi gürültü önlemeye yarayan kulaklık çeşitleri hem müzik keyfi hem de gürültü azaltma özellikleri ile bilinip tercih ediliyor.

Ofis Kulaklık Fiyatları Nelerdir?

Ofis kulaklık modelleri fiyatları genel olarak ürünün markası, modeli ve işlevsel özelliğine göre değişiklik gösterebilir. Kulak üstü kulaklık modelinin fiyatı daha yüksek maliyetli olurken, kulak içi kulaklık modelinin fiyatı ise daha uygun ve cazip fiyatlı olabiliyor.

Kulaklık ürünlerinin kablolu ya da kablosuz oluşu da fiyat konusunu etkileyen bir etmendir. Kendi bütçe durumunuza göre indirimli kulaklık modellerinden faydalanmanız mümkündür. Hediye olarak da tercih edebileceğiniz bu ürünü sevdiğiniz ve değer verdiğiniz birine alabilirsiniz. Özellikle özel günlerde indirimli fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR