Kullanışlı Havacılık Saati

Havacılık saati gece ve gündüz mükemmel okunabilirlik özelliğine sahip olması ile bilinir. Karakteristik pilot saati tasarımına sahiptir. Bunun yanı sıra Breitling Navitimer hesap cetveline sahip modeller de bulunur. Garmin D2 Air akıllı pilot saati en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Bunun yanında en çok tercih edilen modellerden biri de Garmin D2 Delta PX Titanyum akıllı saat modelidir. İşlevsellik, büyüklük ve yüksek okunurluk özelliklerine sahip olan pilot saatleri bu özellikleri ile dikkat çeker. Askeri geçmişi bulunan bu saatlerin yüksek okunurluk ve işlevsellik özelliği bulunur. Bu saatlerde görünüşten çok işlevsellik ön planda tutulur. Bu saatler günümüzde pilotlar yanında şirket yöneticileri tarafından da sıklıkla tercih edilir.

Pilot Saatleri

Pilot saatleri diğer saatler ile karşılaştırıldığında yüksek okunurluğa sahip olması ile dikkat çeker. Bu saatler yüksek okunurluğa sahip olmak adına tasarımları sade tutulur. Siyah kadranlı modellerinde parlayan maddelerden üretilmiş olan ibreler kullanılır. İbre ve markörler beyaz renkli yapıdadır. Bu şekilde en karanlık alanlarda bile saatlerin kolay bir şekilde okunması mümkün olur. Pilot saatleri için 2012 yılından bu yana geçerli olan uluslararası standart kullanılır. Pilot saatleri bu standartlara uygun bir şekilde sertifikalandırılır. Bu saatler en zorlu şartlarda bile çalışmaya devam etme özelliğine sahiptir. Son derece dayanıklı yapıda olan bu ürünler günümüzde sıklıkla kullanılır.

Havacılık Saati Özellikleri

Havacılık saatleri yüksek okunurluğa sahip olmaları ile dikkat çeken ürünlerdir. Büyük siyah bir kadrana sahip olan bu ürünler üzerinde büyük beyaz markör ve ibreler yer alır. Dakika markörü olarak kullanılan indeksler ile sat markörü olarak kullanılan Arap rakamları saatin çok daha kolay bir şekilde okunmasını sağlar. Pilot saatleri günümüzde bilinen ve sevilen modeller arasında yer alır. İkonik pilot saatlerinde hesap cetveli yer alır. Bu şekilde matematiksel işlemlerin yapılması mümkün olur. Pilot saatleri büyük bir görünüme sahip olmaları ile dikkat çekerler. Bunun yanında okunurlukları mükemmel derecede iyidir. Bu saatler paslanmaz çelik ve titanyumdan üretilirler. Bu nedenle son derece kaliteli ürünlerdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR