₺1.466,00 KDV Dahil
₺1.612,60 KDV Dahil
₺2.512,50 KDV Dahil
₺2.763,75 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
₺5.280,60 KDV Dahil
₺5.808,56 KDV Dahil

Kulaklık

Günlük hayatın koşuşturmacasında ruhumuzu dinlendirecek, bize kendimizi iyi hissettirecek aktiviteler ile ilgileniriz. Müzik dinlemek, video seyretmek, sevdiklerimiz ile konuşmak gibi aktiviteler ruhumuzu dinlendirir. Bu aktiviteleri kaliteli bir kulaklık ile gerçekleştirmek mümkündür. İş için veya eğlence için alınan kulaklıklar çeşitli fonksiyonları bünyesinde bulundurur. Ayrıca kullanım alanı ile birlikte çok geniş bir kitleye hitap eder.  İç yastık kısımlarının rahatlığını göz önünde bulundurarak ve diğer fonksiyonlarını da dikkate alarak kaliteli bir kulaklık seçimi yapabilirsiniz.

Kulaklıklar işlevselliklerinin yanı sıra farklı renk yelpazesine sahip olarak kıyafetlerinize uyumlu bir aksesuar olarak da kullanılabilir. Kırmızı, siyah, beyaz ve gri gibi ana renk tonlarının yanı sıra mavi ve yeşil gibi en trend renk alternatiflerini de tercih edebilirsiniz.

Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kulaklık satın alınacağı zaman öncelikle ne amaçla kullanılacağı, hangi alanlarda ihtiyaç duyulacağı belirlenmelidir. Oyuncu kulaklığı, DJ kulaklığı, stüdyo kulaklığı ve ofis kulaklığı gibi profesyonel kulaklık modellerinin yanı sıra sadece müzik dinlemek için kullanılan kulaklıklar da mevcuttur. Yürüyüş yaparken kullanmak istediğiniz bir kulaklık varsa bluetooth özelliği barındıran modellere bakmanız daha iyi olacaktır.

Model ve tasarımın yanı sıra ürün kalitesine de dikkat etmek gerekir. Kulaklık ne kadar kaliteli olursa o kadar uzun ömürlü kullanılır ve ihtiyacı en iyi şekilde karşılar. Sonrasında dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ürün fiyatıdır. Bütçenize uygun kulaklıkların yanı sıra uzun süreli kullanabileceğiniz kulaklıkları tercih etmeniz size avantaj sağlayacaktır. Tam da bu noktada kulaklık satın alacağınız firmanın kalitesi ön plana çıkıyor. Eğer kendinizi dinlendirmek için veya iş hayatında kullanmak için yeni bir kulaklık almak istiyorsanız Uzman Teknoloji firmamızdan ürünleri güvenle temin edebilirsiniz.

Kulaklık Fiyatları

Kulaklık fiyatları tamamen ürünün işlevselliği ve modeli ile ilgili bir durumdur. Fonksiyon arttıkça ücret de artış gösterir. Aynı zamanda DJ kulaklığı ve iş için kullanılan profesyonel kulaklıklar farklı fiyat skalasında incelenir. Siz de bu konuda kapsamlı bilgi almak, ürünlerin fiyatlarını incelemek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilir ve ürünleri güvenle sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR