Tükendi
₺22.875,00 KDV Dahil
₺25.588,99 KDV Dahil

Hoparlör

Hoparlör, hayatımızın pek çok alanında bizlere yardımcı olan ve sesin dağılımını sağlayan cihazlardır. Özellikle okul, toplantı ve iş yeri gibi ortamlarda kalabalığa hitap etmek için profesyonel ekipmanlardan destek almak gerekir. Genellikle taşınabilir ve masaüstü olarak kullanılan hoparlörler kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Çünkü hem çok yer kaplamazlar hem de kullanımı pratiktir.

Taşınabilir hoparlörler tercih edilen ürüne göre son derece güçlü bir ses çıkışı sağlar ve mikrofon, uzaktan kumanda gibi ekipmanlar ile satışa sunulur. Masaüstü hoparlörden de bazıları pil ile çalışır ve uzun süreli kullanım sunar. Aynı zamanda prize takılan modelleri de mevcuttur ve yüksek kapasiteli bataryalara sahiptirler. Kimi ürünlerde eko, ses değiştirme ve ses ayarı yapabilme fonksiyonları da mevcuttur. Hoparlör kategorisinden temin edeceğiniz pek çok üründe USB girişi, SD kart girişi ve FM alıcısı gibi nitelikler yer alır.

 

Hoparlör ile Oyunların Büyülü Dünyasına Katılın

Hoparlör çeşitleri ile oyun oynarken kendinizi o ortamdaymış gibi hissedebilirsiniz. Ampiler sayesinde dinlediğiniz müzik ve oynadığınız oyundaki medya sesi tüm ortamı saracak ve siz de bambaşka bir dünyadaymış gibi hissedeceksiniz. Tabi öncesinde bunun için iyi ve kaliteli bir hoparlöre ihtiyacınız olacak. Bunun yanı sıra bulunduğunuz ortama göre hoparlör seçmeniz de etkilidir.

Bluetooth bağlantılı kule hoparlörler büyük çaplı salonlar için gayet ideal bir üründür. USB ve diğer girişler, bas çıkışı ve estetik görünüşü sayesinde kullanıcılara istediği verimi verecektir. Aynı zamanda uzaktan kumanda ile komut verilebildiği için kullanıcılara ekstra konfor sunar. Daha küçük salonlar için soundbar hoparlör kullanılabilir. Hem çok yer kaplamaz hem de ses gücü de orta çaplı ortamlar için idealdir.

 

Hoparlör Ücretleri

Hoparlör ücretleri kullanıcının tercih edeceği modele göre fark gösterir. Amfi, soundbar, kule hoparlör, masaüstü hoparlör gibi ayrı kategorilerde incelenen ürünlerin fiyatı değişkendir. Ancak her bütçeye uygun, her ihtiyacı karşılayacak hoparlör modelini bulmak da mümkündür. Siz de sesi zirveye taşımak istiyorsanız Uzman Teknoloji firmamızdan güvenle ürünleri sipariş verebilirsiniz. Hoparlör kategorimizden ürünleri inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR