< < Önceki Sayfaya Dön
Bose SoundLink Color II Mavi Bluetooth Hoparlör (BOSE TÜRKİYE)
Bose SoundLink Color II Mavi Bluetooth Hoparlör (BOSE TÜRKİYE)

Bose SoundLink Color II Mavi Bluetooth Hoparlör (BOSE TÜRKİYE) (752195-0500)

Marka : Bose
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺7.776,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7.036,27(KDV Dahil)

HAYATIN SIZI GÖTÜRDÜĞÜ HER YERDE GÜÇLÜ SESÜcretsiz Kargo

Model / Renk
Bose SoundLink Color II Sarı Bluetooth Hoparlör (BOSE TÜRKİYE) Bose SoundLink Color II Siyah Bluetooth Hoparlör (BOSE TÜRKİYE) Bose SoundLink Color II Beyaz Bluetooth Hoparlör (BOSE TÜRKİYE)
ADET :

 

 

Kolay bağlantı. Kolay kullanım.

 

Eğer Bluetoothlu bir hoparlöre sahipseniz, istediğiniz müziği, istediğiniz cihazdan dinlemek için ihtiyacınız olan herşeye sahipsiniz demektir. SoundLink Color II bluetooth hoparlör 9 metrelik güvenilir kablosuz menzil gücüne sahiptir ve bağlanmak çok kolaydır. Sesli yönlendirmeler size cihazlarınızı eşleştirme sırasında yardımcı olur ve iki bağlı cihaz arasında hızlıca geçiş yapmanızı sağlar. Hatta en son bağlandığı sekiz cihazı hatırlar, böylece telefonunuza, kardeşinizin tabletine veya ev arkadaşınızın bilgisayarına yeniden kolayca bağlanabilirsiniz.

Kolay bağlantı. Kolay kullanım.

 

 

Bir uygulama herşeyi değiştirebilir.

 

Bir uygulama herşeyi değiştirebilir.

 

Bluetooth hoparlörünüzün tüm potansiyelinden yararlanmanızı istiyoruz. Bu yüzden, bağlantı ve cihazlar arası geçişi şimdiye kadar olduğundan daha da kolaylaştıran bu ücretsiz uygulamayı geliştirdik. Bose Connect, gelecekte lanse edilecek ürün özelliklerine ve ürün hakkındaki kullanım ipuçlarına erişmenizi sağlar ve hoparlör ayarlarını kişiselleştirmeniz için size yardımcı olur. Uygulama aynı zamanda, hızlı ve kolay güncellemelerle, hoparlörünüzün her zaman en yeni yazılım versiyonunu kullandığından emin olmanızı sağlar. Bu kullanımı kolay uygulamanın yarattığı farka hayran kalacaksınız.

 

Etkileyici performans için yenilikçi teknoloji

 

SoundLink Color II, güçlü ses çıkışı sağlarken titreşimi tamamen minimuma indiren çift karşılıklı pasif radyatörler gibi, Bose mühendisliğinin, eşsiz teknolojilerle donatılmış bir meyvesidir. Bu sayede hoparlörlerimiz yerlerinden bir santim bile kıpırdamadan, dünyayı yerinden oynatabiliyor.

Etkileyici performans için yenilikçi teknoloji

 

 

 

Kablosuz menzil 9m 'dir. BLUETOOTH BAĞLANTI

Kablosuz menzil 9m 'dir.

 

 

Entegre mikrafonu sayesinde konuşmalarınızı hoparlör üstünden yapın. ENTEGRE MİKRAFON

Entegre mikrafonu sayesinde konuşmalarınızı hoparlör üstünden yapın.

 

 

Pil ömrü 8 saat PİL ÖMRÜ

Pil ömrü 8 saat

 

 

Yağmur ve suya karşı dayanaklıdır. SUYA DAYANIKLI

Yağmur ve suya karşı dayanaklıdır.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

 

Boyutlar ve ağırlık : ○ Hoparlör: 13.30 cm (Y) x 12.70 cm (G) x 5.70 cm (D) • 0.54 kg
Diğer Detaylar : ○ Kablosuz menzil 9m (30ft)
○ Pil ömrü 8 saat
Girişler ve Çıkışlar : ○ 3.5 mm yedek giriş
○ Mikro-B USB port
Kutuda Neler Var? : ○ SoundLink® Colour II Bluetooth® hoparlör
○ USB kablosu

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

 

 

 

SoundLink Color II Bluetooth hoparlörün stereo eşleşme özelliği var mıdır?

Hayır. SoundLink Color II hoparlör şu anda bu özelliğe sahip değildir. Fakat, gelecekte bu özelliği bir yazılım güncellemesi ile etkinleştirmeyi planlıyoruz.

 

 

SoundLink Color II Bluetooth hoparlör Amazon Echo Dot ile uyumlu mudur?

Evet, herhangi bir Bose Bluetooth hoparlörü Amazon Echo Dot’a bağlayabilirsiniz. Echo Dot müzik çalmak, istediğiniz bilgiyi, haberleri, spor karşılaşmalarının sonuçlarını, hava durumu ve daha fazlasını sunmak için anında Alexa Ses Servisine bağlanır.

 

 

SoundLink Color II Bluetooth hoparlör, SoundLink Bluetooth III hoparlör ve SoundLink Mini II Bluetooth hoparlörlerin arasındaki fark nedir?

Hepsi taşınılabilirlik ve Bluetooth bağlantısı için tasarlanmış olmasına rağmen, SoundLink hoparlörlerin boyutları, pil ömürleri ve tasarımları farklıdır.• SoundLink III Bluetooth hoparlör, Bose’un en güçlü taşınabilir hoparlörüdür, premium materyellerden üretilmiştir ve 14 saate kadar pil ömrü vardır• SoundLink Mini II Bluetooth hoparlör dramatik derinliklerde bas ile boyunun çok üzerinde bir performans sağlar, iki rengi bulunur (Karbon Siyahı veya İnci Beyazı) ve 10 saatlik bir pil ömrüne sahiptir• SoundLink Color II Bluetooth hoparlör suya dayanıklı bir tasarıma sahiptir, pil ömrü 8 saate kadardır ve dört ayrı renk seçeneği bulunmaktadır: Mavi, Kırmızı, Siyah veya Beyaz

 

 

SoundLink Color II Bluetooth hoparlörün sesli yönlendirmeleri ne işe yarar?

Hepsi taşınılabilirlik ve Bluetooth bağlantısı için tasarlanmış olmasına rağmen, SoundLink hoparlörlerin boyutları, pil ömürleri ve tasarımları farklıdır.• SoundLink III Bluetooth hoparlör, Bose’un en güçlü taşınabilir hoparlörüdür, premium materyellerden üretilmiştir ve 14 saate kadar pil ömrü vardır• SoundLink Mini II Bluetooth hoparlör dramatik derinliklerde bas ile boyunun çok üzerinde bir performans sağlar, iki rengi bulunur (Karbon Siyahı veya İnci Beyazı) ve 10 saatlik bir pil ömrüne sahiptir• SoundLink Color II Bluetooth hoparlör suya dayanıklı bir tasarıma sahiptir, pil ömrü 8 saate kadardır ve dört ayrı renk seçeneği bulunmaktadır: Mavi, Kırmızı, Siyah veya Beyaz

 

 

SoundLink Color II Bluetooth hoparlörün sesli yönlendirmelerini devre dışı bırakmak mümkün müdür?

Evet. Sesli yönlendirmeler ; (volüm arttırma) ve; (volüm azaltma) düğmelerine aynı anda basılarak devre dışı bırakılabilir. Sağladıkları ek fonksiyonlar yüzünden sesli yönlendirmeleri etkin halde bırakmanızı öneririz.

 

 

SoundLink Color II Bluetooth hoparlörün Bluetooth performansının menzili nedir?

SoundLink Color II’nin Bluetooth bağlantısı 9 metreye (30 ft) kadar istikrarlı çalışma kapasitesine sahiptir. Performans, duvarlar veya metal gibi engeller, Wi-Fi veya diğer kablosuz cihazların oluşturduğu parazit ve cihaz üreticilerinin farklı Bluetooth uygulamaları yüzünden etkilenebilir.

 

 

SoundLink Color II Bluetooth hoparlörle aynı anda kaç adet cihaz eşleştirilebilir? Evimde birkaç Bluetooth özellikli cihaz varsa ne olur?

SoundLink Color II son olarak eşleştiği ve bağlandığı son sekiz cihazı hafızasında tutar. Yeni bir cihaz ile eşleştirildiğinde en az kullanılan bağlantıyı hafızasından siler. Bluetooth modundayken, SoundLink Color II en yakın zamanda bağlandığı aktif Bluetooth özellikli cihazları arar ve bağlanır. Aynı anda sadece tek bir cihazdan gelen sesi kabul eder. Eğer hali hazırda bağlı olduğunuz cihazlardan başka bir daha önce eşleştirilmiş cihaza bağlanmak istiyorsanız, Bluetooth düğmesine basın. O anda bağlı olduğunuz cihazların hangileri olduğunu öğrenmek için bir kez basın; eşleştirme listesindeki diğer yakın zamanda bağlanılmış olan cihazlar arasında arama yapmak için üç saniye içerisinde tekrar basın. Yeni bir cihaza bağlanmak istiyorsanız, düğmeye basın ve gösterge ışığı mavi renkte yanmaya başlayana kadar basılı tutun. Eğer sesli yönlendirmeler devre dışı bırakıldıysa, Bluetooth düğmesi farklı şekilde çalışır; tek bir kez bastığınızda SoundLink Color II eşleşmeye hazır hale gelir.

 

 

Telefonum SoundLink Color II Bluetooth hoparlöre müzik yayını yaparken bir telefon çağrısı gelirse ne olur?

Bir çağrı geldiğinde, SoundLink Color II’den gelen müzik durdurulur ve telefon zili hoparlör üzerinden duyulur. Eğer çağrıyı SoundLink Color II üzerinden cevaplamak isterseniz, çağrıyı yanıtlamak için çok fonksiyonlu düğmeye basmanız yeterlidir. Bundan sonra telefon görüşmenizi yapmak için hoparlörün kendisine doğru konuşabilirsiniz. Telefon görüşmenizi bitirdiğinizde, müziğiniz tekrar kaldığı yerden çalmaya devam eder. Bu deneyimin bazı detayları telefon üreticilerinin farklı uygulamalarından dolayı değişiklik gösterebilir.

 

 

Çok fonksiyonlu düğme ne için kullanılır?

Müzik çalma modundayken, çok fonksiyonlu düğmeye bir kere bastığınızda müzik çalmaya başlar, bir kez daha bastığınızda duraklatır, iki kez bastığınızda bir sonraki parçaya atlar, ve üç kez bastığınızda bir önceki parçaya atlar. Çok fonksiyonlu düğmeye basmak ve basılı tutmak, cihazınızın sesli kontrollerini aktifleştirir (sesli aramalar ve Siri veya Google Now’a erişim için). Çok fonksiyonlu düğmeye tekrar basmak hoparlörün sesli kontrol modundan çıkmasını sağlar. Bir telefon çağrısı geldiğinde, çok fonksiyonlu düğmeye basmak çağrıyı cevaplar, düğmeye basıp basılı tutmak ise çağrıyı reddeder. Telefon görüşmesi sırasında çok fonksiyonlu düğmeye basmak görüşmeyi sonlandırır.

 

 

SoundLink Color II Bluetooth hoparlörün pil performansı nasıldır?

Pil performansı çalınan içeriğe ve volüm seviyesine göre değişir. Tipik kullanımda, SoundLink Color II’nin pil ömrü sekiz saate kadardır.

 

 

SoundLink Color II Bluetooth hoparlörün pilini şarj etmek ne kadar sürer?

Müzik çalmadan, SoundLink Color II’nin pilinin şarjının çoğunluğu, en az bir amperlik akımlık bir USB güç kaynağı kullanılarak 3 saatte şarj edilebilir. Alternatif USB güç kaynakları kullanarak veya müzik çalarken şarj etmek daha uzun sürebilir.

 

 

SoundLink Color II Bluetooth hoparlör, Wi-Fi veya WiDi’i destekler mi?

Hayır. SoundLink Color II hoparlörün kablosuz bağlantısı sadece Bluetooth üzerindendir.

 

 

SoundLink Color II Bluetooth hoparlör, tablet üzerinden bir film izlemek gibi, video için ses sağlamak için kullanılabilir mi?

Evet. Ancak, bu deneyimin kalitesi—özellikle ses ve görüntü arasındaki senkronizasyon—cihazın Bluetooth kullanımı tarafından etkilenebilir, ve en iyi performans SoundLink Color II ve cihazı birbirine 2 metreden az, ve aralarında herhangi bir obje olmadan, yakın mesafede tutarak diğer kablosuz cihazlardan oluşabilecek paraziti en aza indirerek elde edilebilir. Bulunduğunuz alanda kullanılan bir Wi-Fi ağı da performansı etkileyebilir.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR