Garmin Venu Serisi

Garmin Venu serisi, kullanıcıların beğenerek kullandığı pek çok saat modeline sahiptir. Dünya çapında belli bir ün kazanmış olan Garmin markası birçok serisinde olduğu gibi Venu serisinde de göz alıcı güzellikteki tasarımlarını ve çeşitli fonksiyonlarını kullanıcılara sunuyor. Seri modelleri aktif yaşam için tasarlanmış parlak ve AMOLED ekran özelliğini barındırıyor. Üstelik AMOLED ekran ve akıllı saat modundayken 5 güne kadar da kullanım ömrü sunarken GPS modundayken ve aynı anda müzik dinlerken ortalama 6 saate kadar kullanım sunuyor.

Sağlığına önem veren ve kendi bünyesini yakından takip etmek isteyen kullanıcılar için Garmin Venu seri modelleri inanılmaz iyi bir saat tercihi olacaktır. Çünkü sağlık izleme özelliğini kullanarak gün içindeki sağlık durumunuzu, kalp ritminizi, kan basıncınızı ve aklınıza gelecek diğer sağlık etkenlerini yakından takip edebilirsiniz.

Garmin Venu Serisi ile Bağlantıda Kalın

Garmin Venu serisi modellerinde saatiniz ile telefonunuz arasında bağlantı kurarak cihazınızda yer alan müzikleri dinleyebilir, aramaları ve mesajların kontrolünü sağlayabilirsiniz. 20’den daha fazla GPS kaydı sayesinde iç mekan spor uygulamalarını kaydedebilirsiniz. Takibi son derece basit ve animasyonlu aktivite programlarını da saatinizden görebilirsiniz.

Garmin Venu Seri Modelleri

Garmin Venu seri modelleri, stres takibi, su tüketim takibi, gelişmiş uyku gözlemleme, bilekten ölçümlü kalp atım hızı ve akıllı bildirimler gibi seçenekler sunar. Antrenman ve hareket dünyası için inanılmaz iyi özelliklere sahip saat modellerini barındıran saat serisi tasarımlarını aşağıdaki gibi sıraladık.

Garmin Venu Sq Beyaz Multisport Akıllı Saat

Garmin Venu Sq beyaz multisport akıllı saat modeli anodize alüminyum kadran özelliğine sahiptir. Silikon kordon materyali sayesinde gayet sportif bir görünüm yakalamanıza yardımcı olur. 240*240 piksel ekran çözünürlüğü sayesinde ekranda yazanları okumak kolaydır. 37.6 gram ağırlığı ile bilekte hafiflik sağlayarak estetik görünümünün yanı sıra konforu da beraberinde getirir.

Garmin Venu Gümüş-Granit Multisport Akıllı Saat

Garmin Venu gümüş granit multisport akıllı saat modelleri paslanmaz çelik kadran ve polimer kasası ile estetik görünümü ile beraber uzun ömürlü kullanımı da beraberinde getiriyor. 390*390 piksel ekran çözünürlüğü sayesinde rahat görüş açısı vardır. Akıllı saat modunda 5 güne kadar kullanım sunarken, GPS modunda 6 saate kadar dayanıklılık gösterir. Su geçirmezlik oranı 5 ATM’dir. 500 şarkıya kadar müzik depolama alanı bulunur. ıPhone ve Android işletim sistemleri ile birlikte kullanılabilir.

Garmin Venu 2S - Siyah Akıllı Saat

Garmin Venu 2S akıllı saat modeli diğerlerine göre daha fonksiyonludur. Bu saat modeli sayesinde daha fazla sağlık takibi yapabilir ve vücudunuzu daha yakından tanıyabilirsiniz. Önceden yüklenmiş 25 adet spor uygulaması sayesinde yepyeni vücut geliştirme taktiği öğrenebilirsiniz. Sevdiğiniz müzikleri saate yükleyerek cihazınız yanınızda olmasa da keyifle müzik dinleyebilirsiniz.

Bu saat modelinde mobil olarak kolayca ödeme yapabilirsiniz. Böylece cüzdanınız yanınızda olmasa da saatiniz ile istediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz. Parlak AMOLED ekran ile 10 güne kadar kullanım ömrüne sahip bu saatleri hayatınızın her alanında tercih edebilirsiniz.

Garmin Venu Seri Model Fiyatları

Garmin Venu seri model fiyatları ürün niteliğine göre farklılık gösterir. Yukarıda gördüğünüz gibi her bir modelin niteliği birbirinden farklıdır. Bu nedenle bütçe ayırmadan önce saatin tasarımına karar vermek gerekir. Uzman Teknoloji sitemizden en iyi Garmin Venu saat modellerini görebilir ve güvenle temin edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR