< < Önceki Sayfaya Dön
Bose QuietComfort Earbuds Taş Mavisi Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose QuietComfort Earbuds Taş Mavisi Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose QuietComfort Earbuds Taş Mavisi Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose QuietComfort Earbuds Taş Mavisi Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose QuietComfort Earbuds Taş Mavisi Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose QuietComfort Earbuds Taş Mavisi Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose QuietComfort Earbuds Taş Mavisi Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)

Bose QuietComfort Earbuds Taş Mavisi Kulaklık (BOSE TÜRKİYE) (831262-0030)

Marka : Bose
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺10.798,36(KDV Dahil)
İndirimli : ₺9.783,05(KDV Dahil)

DÜNYA SUSAR. MÜZİĞİNİZ SAHNEYE ÇIKAR.Ücretsiz Kargo

:

Dünya susar. Müziğiniz sahneye çıkar.

 

Daha iyi ses daha iyi sessizlikle başlar. Bu yüzden bu şık yeni kablosuz kulaklıklar çığır açan akustik yenilikler ve dünyanın en efektif gürültü giderme teknolojisiyle tasarlandı. Birlikte, siz, şarkıcının kelimeler arasındaki nefes alışı veya seyircilerin parmak şıklatması gibi, genellikle kaybolan detayları duyabilin diye, neredeyse tam bir sessizlik üstünde net, temiz ses ve zengin, derin bas sesleri üretir. Hatta, biliyoruz başka hiç bir kablosuz kulak içi kulaklığından, ister müzik, ister podscast, ister video veya aramalar için olsun, daha iyi bir dinleme deneyimi alamayacaksınız.

 

 

Dünya'nın en etkili gürültü giderme kulak içi kulaklıkları

 

Dünya'nın en etkili gürültü giderme kulak içi kulaklıkları

 

Patentli aktif ve pasif gürültü giderme yeniliklerini birleştiren Bose QuietComfort® Earbuds en iyi kulak çevresi kulaklıklarımızın gürültü giderme performansını kompakt, tam anlamıyla kablosuz bir kulak içi kulaklıkta buluşturur.

 

Ayarlanabilir gürültü gidermeyele deneyiminizi kişiselleştirin

 

Sessizlik müzik dinleme için mükemmeldir, ama bazen dışarıyı duymanız da gerekebilir. Mesela kalabalık bir caddede yürürken. Veya uçağa biniş anonsunu beklerken. Farklı durumların farklı farkındalık seviyeleri gerektirdiğini bilerek, Bose QuietComfort® Earbuds eşsiz bir şekilde dinleme deneyiminizi seçmenize izin verir. Bu şekilde dikkatinizi dağıtan şeylerden tamamen kurtulur veya gürültü gidermeyi minimize edebilirsiniz.

Ayarlanabilir gürültü gidermeyele deneyiminizi kişiselleştirin

 

 

Daha iyi sesli bir kablosuz kulak içi kulaklık bulamayacağınıza inanıyoruz

 

Daha iyi sesli bir kablosuz kulak içi kulaklık bulamayacağınıza inanıyoruz

 

Bu kulak içi kulaklıkların içindeki akustik tasarım siz ne kadar yüksek veya alçak sesde dinlerseniz dinleyin derin alçal notalar ve etkili, gerçek gibi ses vermek için üretildir. Püf nokta burdadır. Çoğu kulaklıkta sesi azalttıkça bas sesi yok olmaya başlar. Volüm-optimize Aktif EQ teknolojisiyle bu problemi çözdük. Müziğiniz, videolarınız ve sesiniz siz volümü değiştirdiğinizde bile hep dengeli kalsın diye otomatik olarak alçak ve yüksek notalar güçlendirilir.

 

İstediğiniz kadar hareket edin.

 

Mühendislerimiz bu kulak içi kulaklıkların dayandığı patentli kulaklık ucu teknolojisinin on sene önce öncüsü oldular - o günden beri buluşlarını mükemmelleştiriyorlar. Yeni StayHear® Max uç tasarımıyla kulağınıza dokunan her yüzey yumuşak silikondan üretilmiştir. Bu şekilde gün boyu rahatlıkla durmadan kullanabilirsiniz.

İstediğiniz kadar hareket edin.

 

 

İnsanlar sesinizi duyar - etrafınızdaki gürültüyü değil

 

İnsanlar sesinizi duyar - etrafınızdaki gürültüyü değil

 

Sağ kulaklıkta özel olarak tasarlanmış bir mikrofon dizilimi etrafınızdaki gürültüleri engellerken sesinizi yakalar. Sonuçta ister konuşmada olun ister sesli asistanınızı kullanın sizin sesiniz odakta olur.

 

En sevdiğiniz özellikler. Parmaklarınızın ucunda.

 

Butonların yerine bu tam anlamıyla kablosuz kulak içi kulaklıkları kullanışlı bir dokunmatik yüzeye sahiptir. Birkaç basit hareketle içeriklerinizi kontrol edebilirsiniz.

En sevdiğiniz özellikler. Parmaklarınızın ucunda.

 

 

Her koşulda. Her durumda.

 

Her koşulda. Her durumda.

 

Egzersizlerinizi yaparken kullanmaktan çekinmeyin. Yağmurda, karda veya doluda kullanmanızda bir problem yoktur. IPX4 sertifikasına sahip bu kulaklıklar mükemmel sesli müzik oynatmaya devam edecektir.

 

6 saatlik kesintisiz eğlence

 

Bose QuietComfort® Earbuds tek şarjda size altı saatlik kullanım sunar. Şarj kutusuyla beraber ise ek olarak toplamda 12 saatlik kullanıma olanak sağlar. 15 dakikalık kısa bir şarj ise size 2 saatlik kullanım sunar.

6 saatlik kesintisiz eğlence

 

 

Güvenilir Bluetooth® bağlantısı.

 

Güvenilir Bluetooth® bağlantısı.

 

Güvenilir kablosuz bağlantısı olmadan etkileyici sesin bir anlamı yoktur. Bluetooth 5.1 için optimize edilen Bose QuietComfort® Earbuds kolayca cihazınıza bağlanması ve bağlı kalması için tasarlandı. Cihazınızın 9 metre mesafesinde kaldığınız sürece güçlü ve istikrarlı bağlantının zevkini çıkaracaksınız.

 

Güçlü bir şarj kutusu

 

Bu dayanıklı kutu gün boyu yanınızda olması için tasarlandı. Manyatik iç alanı kablosuz kulaklıkları şarj ederken güvenlice yerinde tutar. Ekstra 12 saatlik kullanım için ek tam iki şarj bulundurur. Aynı zamanda hızlı 15 dakikalık bir şarj 2 saatlik kullanım verir. Kutuyu şarj etmeye geldiğinde ister yanında gelen USB-C kabloyu kullanın, ister herhangi bir Qi-sertifikalı şarj tablasını kullanın. Dışındaki LED ışık pil durumunu gösterir. Siz kulaklıkları şarj kutusundan çıkarır çıkarmaz kulaklıklar eşleşmeye hazırdır.

Güçlü bir şarj kutusu

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

 

Boyutlar : ○ Kulaklıklar: 3.9 cm Y x 2.6 cm G x 2.7 cm D (her biri 8.5 g)
○ Şarj Kutusu: 3.0 cm U x 9.14 cm G x 4.14 cm D
○ USB Kablosu: 30.5 cm
Kutuda neler var? : ○ Bose QuietComfort® Earbuds (Orta boy kulaklık uçlarıyla beraber)
○ Şarj kutusu
○ Ufak ve Büyük boy kulaklık uçları
○ USB-C (A'dan C'ye) şarj kablosu
Pil : ○ Tek şarjda: 6 saate kadar kullanım
○ Kulaklık şarj süresi: 2 saat
○ Şarj kutusu şarj süresi: 3 saat
○ Hızlı şarj süresi: 2 saatlik kullanım için 15 dakika

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

 

 

 

Bose QuietComfort® Earbuds ve Bose Sport Earbuds arasındaki farklar nelerdir?

Tam anlamıyla kablosuz olan bu iki kulaklık da benzer konfor ve sabit kalma özelliklerine, ter ve hava koşullarına dayanıklılık ve pil ömrüne sahipken bazı önemli farklılıklara sahiptirler. Öncelikle, QuietComfort® Earbuds gürültü giderme teknolojisine sahipken Bose Sport Earbuds buna sahip değildir. QuietComfort® Earbuds gün boyu kullanım için idealdir. Sport Earbuds ise egzersizleriniz için tasarlanmıştır. Son olarak, Sport Earbuds QuietComfort® Earbuds'a göre biraz daha ufak ve kompakttır.

 

 

Tam anlamıyla gürültü giderme Bose QuietComfort® Earbuds'da nasıl yapılır?

Bose QuietComfort® Earbuds hem aktif hem de pasif gürültü giderme teknolojileri kullanır. Kulaklığın hem dışına hem de içine mikrofonlar yerleştirilerek aktif gürültü giderme için sofitike patentli bir yöntem izlenir. Elektronik sistem neredeyse her ortamdaki sesi algılar ve ölçer, karşılaştırır ve anında gürültüyü gideren karşı ses verir. Pasif gürültü giderme ise akustik tarasarım ve patentli kulaklık ucu tasarımının kombinasyonu sayesinde gerçekleşir.

 

 

Aktif EQ nedir?

Aktif EQ (eşitleme) elektronik olarak frekans tepkimesini kulaklık sesi için patentli Bose tepkime eğrisine yakın bir şekilde eşitlemeyi kapsar. Bu tepkime eğrisi sesin kulağa nasıl yol aldığının onlarca yıllık araştırılması sonucunda ortaya çıkmıştır. Frekans tepkimesi hedef eğriye ne kadar yakın olursa ses performansı o kadar gerçeğe yakın olur.

 

 

Bose QuietComfort® Earbuds'ın ses performansı nasıldır?

Bose QuietComfort® Earbuds her volüm seviyesinde yüksek standartlı ses performansı sunar. Birden çok teknolojinin birleşimi bunu mümkün kılar. Patentli bir akustik port tasarımı ve kaliteli, yüksek-verimli sürücülerin kombinasyonu ufak bir akustik bedenden çevreleyen ses ve derin basları yaratır. Volüm-optimize Aktif EQ gerçeği gibi ses performansı için ses spektrumu boyunca netliği geliştirir. Aynı zamanda diğer gürültü giderme kulaklıklarında genellikle duyulan elektronik parazit sesini daha düşük bir parazit ses tabanıyla azaltırlar.

 

 

Bose QuietComfort® Earbuds ne kadar konforlu ve güvenli bir biçimde yerinde durar?

Bu kulaklıklar uzun bir süre takılmak için konforludurlar - ve siz ne kadar hareket ederseniz edin yerlerinde dururlar. Kulaklık uçları basıncı kulağınıza eşit dağıtmak için esnek bir kanatçığa sahiptir. Bu eşsiz tasarım konfordan vazgeçmeyen mükemmel bir oturuş sağlar. Hatta, yumuşak materyal ve yuvarlanmış profil ucun uzun bir süre kulağınızda konforlu bir şekilde oturmasına izin verir.

 

 

Bose QuietComfort® Earbuds tere dayanıklı mıdır?

Evet. Bose QuietComfort® Earbuds IPX4 testinden geçmiştir, ki bu demektir ki ter ve su sıçramalarına karşı dayanıklıdır. Şarj kutusunun iç kısmı da kulaklıklar yerlerine yerleştirildiklerinde kulaklıkların üstünde kalmış olabilecek su veya tere karşı dayanıklıdır; ancak, şarj kutusunun dış yüzeyinin suya maruz bırakılması önerilmez.

 

 

Bose QuietComfort® Earbuds su geçirmez midir?

Hayır. QuietComfort® Earbuds ter ve hava koşullarına karşı dayanıklı olması için tasarlanmıştır ama suya batırılması için tasarlanmamıştır.

 

 

Bose QuietComfort® Earbuds Bose Music uygulaması ile kullanılabilir mi?

Evet. Bose Music uygulaması kulaklığınızı kontrol etmeyi ve birden fazla Bluetooth® cihaz arasında geçiş yapmayı görsel ekranlarla her zamankinden daha da kolaylaştırır. Aynı zamanda QuietComfort® Earbuds'ınızı kişiselleştirmenize, yazılım güncellemelerine erişmenize ve gelecekte gelecek yeni özelliklere ulaşmanıza yardımcı olur. Bose Music uygulaması bir çok kullanışlı özelliğe sahiptir. Tercih ettiğiniz gürültü giderme seviyesini ayarlayabilir, pil seviyelerini kontrol edebilir, sanal asistanın tercihinizi belirleyebilir ve özel bir Kısayol belirleyebilirsiniz. Ancak, QuietComfort® Earbuds, Bose Connect, Bose Hear veya Bose SoundTouch gibi diğer Bose uygulamalarına bağlanamaz.

 

 

Bose QuietComfort® Earbuds'ı mobil cihazımla nasıl eşleştiriririm?

Bose QuietComfort® Earbuds şarj kutusu ilk kez açıldığında kulaklıklar otomatik olarak eşleşme moduna girer ve Durum Işıkları mavi yanıp söner. Bu noktada kulaklıklar mobil cihazınızda bulunabilir. Bir cihaz bağlamak ve daha fazla özellik hakkında bilgi almak için Bose Music uygulamasını indirmelisiniz. Bose Music uygulamasına sahip değilseniz kulaklıkları bağlamak için akıllı telefonunuzun Bluetooth menüsündeki talimatları takip edebilirsiniz. Bağlantı kurulduğunda her iki kulaklıktaki Durum Işığı devamlı mavi yanar. Başka cihazlar bağlamak için şarj kutusundaki Bluetooth butonuna Bluetooth Durum Işığı yavaşça mavi yanıp sönene veya kulaklıktan "Ready to connect" ("Bağlanmaya hazır") sesli komutunu duyana kadar basın. Sonrasında Bose Music uygulamasındaki veya Bluetooth menüsündeki talimatları uygulayın.

 

 

Bose QuietComfort® Earbuds'ı nasıl şarj ederim?

Bose QuietComfort® Earbuds şarj kutusuna konularak şarj edilir. Şarj kutusu şarj edilmişse otomatik olarak kulaklıkları şarj eder. Durum Işıkları beyaz yanıp söndüklerinde kulaklıklarınız şarj olur. Şarj kutusu üstündeki Durum Işıkları şarj durumunu gösterir ve sadece şarj kutusu şarja takıldığında yanıp söner. Kulaklıkların tam şarj olması için 2.5 saat şarjda bırakın. Tam şarj olduklarında kulaklıklardaki pil göstergesi sürekli beyaz yanar ve bir süre sonra söner. Şarj kutusunun şarjı bitmişse Qi-sertifikalı bir kablosuz şarj matına (kulaklıkla gelmez) koyun, veya USB-C kablosunu kullanarak bir ucunu şarj kutusuna takın ve diğer ucunu da bilgisayarınızın USB portuna veya bir USB şarj aletine (kulaklıkla gelmez) takın.

 

 

Pili hızlı bir şekilde şarj edebilir miyim?

Evet. Kulaklıkların şarjı bitmişse hızlı bir 15 dakikalık şarj 2 saate kadar kullanım sağlar.

 

 

Bose QuietComfort® Earbuds'da neden buton yok?

Butonlar yerine her bir kulaklık kontroller için dokunmatik yüzeylere sahiptir. Sağ kulaklıkta, iki kere dokunarak müziğinizi duraklatıp oynatabilirsiniz veya aramalara cevap verip sonlandırabilirsiniz. Gelen bir aramayı reddetmek için veya sesli asistanınıza erişmek için dokunmaya devam edin. Sol kulaklıkta ise, Kısayolunuza ulaşmak için (Bose Music uygulaması üstünden ayarlanabilir) dokunmaya devam edin. Üç favori gürültü giderme seviyesi arasında geçiş yapmak için iki kere dokunun.

 

 

Kısayol nedir? Nasıl kurulur?

Dokunmaya dayalı kontrollerin dışında Bose QuietComfort® Earbuds Kısayol özelliği sunar. Şarkı atlatma veya pil seviyesini kontrol etmek gibi, özel olarak belirlenen bir komut oluşturmanıza olanak sağlar. Bose Music uygulamasını kullanarak kurulumunu yapabilirsiniz ve sol kulaklığa basılı tutarak bu özelliğe erişebilirsiniz.

 

 

Bose QuietComfort® Earbuds beraber gelen StayHear® Max kulaklık uçları bir önceki StayHear+ QC uçlarından nasıl farklıdır?

The StayHear® Max kulaklık uçları bir önceki StayHear+ QC kulaklık uçları gibi benzer bir yumuşak silikon materyalden oluşur ve benzer bir şekilde optimum gürültü giderme ve ses performansı için kulak kanalınızın girişinde nazik bir mühür oluşturan şemsiye şeklinde bir yapısı vardır. Ancak takılma şekilleri farklıdır; StayHear® Max kulaklık uçları kafanıza daha yakın durmasını sağlayarak kulaklığın akustik yapısının etrafını sarar. Yeni kulaklık tasarımı daha iyi bas ve genel ses performansı için kulak ve kulaklık arasında daha iyi bir mühür oluşturur. StayHear+ kulaklık uçlarını kullanan başka bir Bose kulaklığına sahipseniz alışık olduğunuz kulak ucu boyu yeni uçlarda farklı olabilir. Kulaklık ucu boyuyla ilgili yardım için Bose Music uygulamasını kullandığınızdan emin olun. Doğru kulaklık ucu boyunu bulmak için deneme yapmanız gerekebilir.

 

 

Neden üç adet kulaklık ucu boyu var?

Doğru konfor ve kulaklık performansı için Bose QuietComfort® Earbuds üç kulaklık ucu boyuyla gelir. Kulaklarınız için doğru kulaklık ucunu bulmanız önemlidir. Bose Music uygulamasını indirip kulaklık ucu yardımlarını kontrol ettiğinizden emin olun. Hangi kulaklık ucunun her kulak için daha iyi olacağını anlamanız için denemeniz gerekebilir - ve iki kulağınızda farklı boy kulaklık ucu kullanmanız olağandışı değildir.

 

 

Kulaklık uçlarını nasıl temizlerim?

Bose QuietComfort® Earbuds her kullanımdan sonra kulaklıkları kurulamak için silinerek temizlenmelidir. Kulaklık portlarından nem girmesine izin vermediğinize dikkat edin. Ek olarak, kulaklık portalarına herhangi bir kir veya kalıntı sokmayın. Kulaklık portalarına veya ağzına hava üflemeyin veya vakumlamayın. Daha kapsamlı bir temizleme için kulaklık uçlarını kulaklıktan ayırın ve hafif bir deterjan ve su kullanarak durulayın. Kulaklığa takmadan önce kulaklık uçlarının tamamen kuruması için bekleyin. Kulaklık uçları kire veya renk değişikliklerine neden olabilen UV radyasyonunun etkilerine karşı dayanıklıdır. Normal kullanımda kulaklık uçlarının görünümü yıllar boyunca kullanımdan sonra aynı kalmalıdır.

 

 

Arama ve müzikleri tek bir kulaklıkla dinleyebilir miyim?

Evet, sadece sağ kulaklığı kullandığınızdan emin olun. Bunun nedeni QuietComfort® Earbuds'ınızı telefonunuza, tabletinize veya dizüstü bilgisayarınıza bağladığınızda, Bluetooth® bağlantısı kaynak cihazı ve sağ kulaklık arasında oluşur. Sonra da sinyal sol tarafa aktarılır. Eğer sağ tarafı kulağınızdan çıkarıp masaya koyarsanız, o taraf 20 dakika içinde uykuya dalar, ve bu olduğunda sol taraf Bluetooth bağlantısını kaybeder. Benzer bir şekilde, sağ kulaklığı şarj kutusuna koyup kapağını kapatırsanız sol kulaklık bağlantısını anında kaybeder. Aramalarda ise sesinizi algılayan mikrofon sistemi sağ kulaklıkta bulunur. Unutmayın ki sadece sağ tarafı kullanmak istediğinizde sol taraftaki dokunmatik kontrollere erişiminiz olmaz. Bu durumda gürültü giderme seviyesini Bose Music uygulamasından ayarlamanız gerekir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR