< < Önceki Sayfaya Dön
Bose Headphones Noise Cancelling 700 Siyah Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose Headphones Noise Cancelling 700 Siyah Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose Headphones Noise Cancelling 700 Siyah Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)

Bose Headphones Noise Cancelling 700 Siyah Kulaklık (BOSE TÜRKİYE) (794297-0100)

Marka : Bose
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺24.050,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺21.830,00(KDV Dahil)

DAHA ÖNCE HİÇ OLMADIĞI KADAR NET DUY VE DUYULÜcretsiz Kargo

Model / Renk
Bose Headphones Noise Cancelling 700 Beyaz Kulaklık (BOSE TÜRKİYE) Bose Headphones Noise Cancelling 700 Gümüş Kulaklık (BOSE TÜRKİYE) Bose Headphones Noise Cancelling 700 Siyah Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
ADET :

 

Geliştirilmiş kulaklıklar. Artık gerçekler.

 

Bose Noise Cancelling Headphones 700 beklentilerinizi karşılar - ve tahmin edemediklerinizi sunar. Onları sesli asistanınıza kolay erişimle kafanızı dünyaya dönük tutmanızı sağlayan akıllı birer kulaklık olarak görün. Veya kolaylıkla sesinizi doğru şekilde duyabilen en güçlü mikrofon sistemiyle aramalarınızı yapın. Bose AR, yeni ses deneyimlerini mümkün kılan türünün ilk örneği olan sesli gelişmiş gerçeklik platformu, özelliğini de unutmamak lazım.

Geliştirilmiş kulaklıklar. Artık gerçekler.

 

 

Daha iyi duyulmanız için uyumlu mikrofon sistemi

 

Daha iyi duyulmanız için uyumlu mikrofon sistemi

 

Bose Headphones 700 etrafınızdaki gürültüleri yok ederken sesinizi alıp izole eden eşsiz bir dört-mikrofonlu sisteme sahiptir. Şimdiye kadar hiç olmadığı kadar net duyup duyulacaksınız - gürültülü mekanlarda bile.

 

Cevaplara mı ihtiyacınız var? Sorularınızı alalım.

 

Yeni kablosuz kulaklıklarımız Google Assistant ve Amazon Alexa uygulamalarına uyumlu olarak tasarlanmıştır. Bose Music uygulamasında sizin için doğru olan servisi seçebilirsiniz. Sesli asistanınızı aktive etmek için sadece sağ kulaktaki butona basmanız yeterli olacaktır.

Cevaplara mı ihtiyacınız var? Sorularınızı alalım.

 

 

Etrafının kontrolü sende.

 

Etrafının kontrolü sende.

 

Bose Noise Cancelling Headphones 700 ile tanınmamızı sağlayan özelliklerimizi daha da geliştirdik. Artık çevrenizi 11 seviyeli gürültü giderme ayarıyla daha da kişiselleştirebilirsiniz. Gürültü giderme özelliğini arttırdıkça gürültülü alanlardaki dikkatinizi dağıtan öğeleri minimize edersiniz. Veya isterseniz hiç gürültü giderme kulaklığı kullanmıyormuş gibi duymanızı sağlayacak seviyeye indirebilirsiniz. Kahve siparişinizi vereceğiniz veya iş arkadaşınızla sohbet edeceğiniz kısa aralar için ise tek bir butonlar müziğinizi duraklatacak çevrenizin sesini kulaklığın içine alacağınız Konuşma Moduna geçebilirsiniz.

 

Cebinizdeki telefondan en iyi şekilde yararlanın

 

Bose AR*, türünün ilk örneği olan sesli geliştirilmiş gerçeklik platformu, dijital dünyanıza bağlı kalırken etrafınızla etkileşimde kalmanızı sağlayarak şaşırtıcı bir audio deneyimi sunar. Giyilebilir audio ürünleri, mobil cihazlar ve entegre uygulamaların gücünü birleştiren Bose AR, gözleriniz yerine kulaklarınız için geliştirilmiş içeriklerle yeni seyahat, egzersiz, öğrenim, oyun ve dahasının potansiyellerini açarak dünyanızı geliştir. *Fonksiyonlar ve kullanılabilirlik değişkenlik gösterebilir.

Cebinizdeki telefondan en iyi şekilde yararlanın

 

 

Peki Bose AR nasıl çalışır?

 

Peki Bose AR nasıl çalışır?

 

Bose AR özelliğine sahip ürünler onları giydiğinizde kafa oryantasyonu ve vücut hareketlerinizi ölçebilen hareket sensörlerine sahiptirler. Bose AR'la geliştirilmiş uygulamalar bu bilgilerle beraber telefonunuzdaki lokasyon bilgisini kullanarak bulunduğunuz yer yaptıkalrınıza göre size sesli içerik üretir.

 

Ya müzik? Her zamanki kadar güzel.

 

Müziğinizin zevkine varmaya gelince Bose Noise Cancelling Headphones 700 her zaman sizi tatmin edecektir. Aktif EQ ve etkileyici bas performansıyla her volümde sizi saran bir ses deneyimi yaşayacaksınız. İster düşük volümde dinleyin, ister sesi istediğiniz kadar açın müziğiniz her zaman olması gerektiği gibi olacaktır.

Ya müzik? Her zamanki kadar güzel.

 

 

Bose Music uygulaması: Özelleştirilmiş kontrol

 

Bose Music uygulaması: Özelleştirilmiş kontrol

 

Ses yönetiminden müzik yönetimine, Bose Music uygulaması size daha fazla kontrol verir ve daha iyi bir dinleme deneyimi için akıllı Bose ürünlerinizin beraber çalışmasını sağlar.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

 

Boyutlar : ○ Kulaklıklar: 20.3 cm Y x 16.5 cm G x 5.1 cm D (0.25 kg)
○ Taşıma çantası: 21.8 cm Y x 17.9 cm G x 6.2 cm D (0.18 kg)
○ Ses kablosu: 1.06 m
○ USB kablosu: 0.5 m
Ek Detaylar : ○ Bluetooth® versiyonu: Bluetooth 5.0
○ Bluetooth menzili: 10 metreye kadar
○ Pil şarj süresi: 2.5 saat
○ Hızlı şarj süresi: 3.5 saat için 15 dakika
○ Pil süresi: 20 saate kadar
○ USB-C bağlantısı
Kutuda neler var? : ○ Bose Noise Cancelling Headphones 700
○ Ses kablosu
○ USB şarj kablosu
○ Taşıma çantası

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR