ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Akıllı Bileklikler

Akıllı bileklikler genel olarak farklı çerçeve boyutu, renkleri ve stili ile kullanıcılara sunulur. Siyah ve beyaz en çok tercih edilen renklerdir. Kırmızı, lacivert, yeşil ve metalik renklere kadar geniş bir renk skalasına sahip olan bu ürünler çok kullanışlı ve elverişlidir. Bilek kısmına rahat bir şekilde tek el ile takılan en iyi akıllı bileklik hiç ağırlığı bulunmayan, konforlu tasarımı sayesinde her kullanıcının kendisine has stilini ön planda tutmasına yardımcı olur.

Gösterişli duruşu, kıyafetler ile uyumlu olması, değiştirilebilir renkleri ve havalı görünümü ile vazgeçilmez günlük aksesuar olarak yerini almış durumdadır. Spor aktivitede bulunan kişilerin tüm antrenman süresini kayıt altına alan, kan basıncı ve kalp ritmini ölçen, adım sayıp ve kalori hesabı yaparak ne kadar enerji harcadığınızı gösteren tüm özellikleri bir arada tutan akıllı bileklik modelleri daha düzenli bir şekilde hayat yaşamanızı sağlar.

Akıllı Bileklik Fiyatları

Spor tutkunu olan kadın ve erkeklerin kendilerini en iyi şekilde tanıyabilmeleri, egzersiz programını daha iyi bir şekilde ayarlayabilmesi için oldukça kullanışlı bir cihaz olan akıllı bileklikler sahip olduğu tüm özelliklerinden dolayı oldukça fazla ilgiye sebep olur. Her kullanıcının hayatında mükemmel bir programlayıcı ve sağlık kontrolü cihazı olarak tercih edilen ucuz akıllı bileklik modelleri şık bir spor aksesuarı ve hediye alternatifi olarak da tercih edilir.

Birbirinden farklı modellere sahip olan akıllı bilekliklerin barındırdığı özellik çoğaldıkça fiyatında da artış olur. Tercih edilen özelliğe göre pek çok seçeneği bulunan akıllı bileklik fiyatları herkesin bütçe durumuna göre avantajlı imkân sergiler. Kolay temin edilebilecek fiyatlara sahip olan standart akıllı bileklik modellerinden ziyade akıllı telefonlar ile senkronize edilen, fazla gelişmiş teknolojiye sahip olan ürün modelleri de kullanıcılar için cazip ödeme imkanına sahiptir.

Akıllı Bilekliklerin Özellikleri

  • Mesafe ölçümü yapar.
  • Bluetooth özelliğine sahiptir.
  • Kalori hesaplar.
  • Nabız ölçümü bulunur.
  • Adım sayımını hesaplar.
  • Titreşimli alarm seçeneği mevcuttur.
  • Hatırlatma bildirimi bulunur.
  • Kronometre vardır.
  • Uyku düzeni takibi yapar.

Tüm bu özelliklere sahip akıllı bileklik için uzman teknoloji sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR