< < Önceki Sayfaya Dön
Yealink W59R SIP DECT El Terminali
Yealink W59R SIP DECT El Terminali
Yealink W59R SIP DECT El Terminali

Yealink W59R SIP DECT El Terminali (YN-W59R)

Marka : Yealink
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺6.168,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.580,00(KDV Dahil)

Yealink W59R, IP67 standardına göre onaylanmış, tozlu, nemli ve zorlu olabilecek ortamlar için oldukça uygun, entegre Bluetooth ve titreşim alarmına sahip profesyonel, sağlamlaştırılmış bir DECT el cihazıdır.

Ücretsiz Kargo

:

 

Yealink W59R SIP DECT El Terminali

Yealink W59R, IP67 standardına göre onaylanmış, tozlu, nemli ve zorlu olabilecek ortamlar için oldukça uygun, entegre Bluetooth ve titreşim alarmına sahip profesyonel, sağlamlaştırılmış bir DECT el cihazıdır. Sadece kablosuz iletişim avantajlarını ve IP üzerinden telefonun zengin özelliklerini birleştirmekle kalmayıp, aynı zamanda kesintisiz dolaşım ve aramaların aktarımı için Yealink W80 Çok Hücreli Sistem ile tam uyumlu olan bu telefon, kullanıcılara rahatlık ve iyi bir deneyim sağlar. Her bölge içinde ve arasında mobil iletişim sağlar. Karmaşık ve zorlu yerlerde stabilite sunar.

Yealink W59R SIP DECT El Terminali
Mobil İletişim Özgürlüğü

Mobil İletişim Özgürlüğü

Sağlam ve dayanıklı bir telefon olarak W59R, FNR (Esnek Gürültü Azaltma), LC3 (Düşük Karmaşık İletişim Codec) Plus, tam çift yönlü ve Opus dahil olmak üzere birçok önde gelen teknolojiyi bir araya getiren Yealink optimum HD ses kalitesiyle geliştirilmiştir. Bu, kullanıcıların konum gürültü veya kablosuz parazitle dolu olsa bile istikrarlı ve yüksek kaliteli bir ses deneyimi elde edebileceği anlamına gelir. Ayrıca, eksiksiz alarm fonksiyonları ve entegre G-Sensor, tehlikeli yerlerde çalışan kişilerin iş güvenliğini artırır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR