< < Önceki Sayfaya Dön
Yealink T48U PoE Destekli Adaptörsüz IP Telefon
Yealink T48U PoE Destekli Adaptörsüz IP Telefon

Yealink T48U PoE Destekli Adaptörsüz IP Telefon (YN-T48U)

Marka : Yealink
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺9.949,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺9.045,00(KDV Dahil)

Devrim niteliğinde yeni tasarım; Yealink Optima HD ses; 7 800x480 dokunmatik renkli LCD ekran; dahili iki adet USB portu; USB dongle ile birlikte Bluetooth desteği; 16 VoIP hesap desteği; toplamda 41 tuş; çift portlu 10/100/1000 Ethernet Switch; PoE desteği

Ücretsiz Kargo

:

 

Yealink T48S - Dokunmatik IP Telefon

Dünyanın en büyük SIP telefon üreticisinden biri olan Yealink, hızla değişen VoIP telefon sektörünün en yenilikçi çözümü Yealink T48U Dokunmatik IP Telefon modelinde sunuyor. Yealink'in devrimsel nitelikteki IP telefonu olan Yealink T48U Dokunmatik IP telefonu; yöneticiler ve yoğun çalışan profesyoneller için idealdir. 6 SIP hesabı tanımlanabilen Yealink T48S IP telefonun 7 inch 800x480 piksel dokunmatik ekranı, kusursuz görsel deneyimin keyfini çıkarmanızı sağlar. Telefonun kolayca programlanabilen 29 tek dokunuşlu DSS tuşu, çeşitli özellikler, LCD ekran ve LED sistemi ile 180 adede kadar ek düğme için üç adede kadar genişletme modülünü bağlanabilir.

 

 

 

 

Yealink T48S - Dokunmatik IP Telefon
Yealink T48U Fark Yaratan Özellikler

Yealink T48U Fark Yaratan Özellikler

Yealink T48U Dokunmatik SIP telefondaki Optima HD teknolojisi, yüz yüze konuşuyormuş hissi yaratacak şekilde sesi iletir. Yealink T48U VOIP telefonunun ''Kağıtsız ofis'' tasarımıyla bir programlanabilir tuşa birden fazla fonksiyon atanabilmektedir. Böylece telefon numaralarını defterlere kaydetmeye gerek kalmaz. Yüksek hızlı veri iletişimi arayanlar için uygun model olan Yealink T48U SIP Telefonu Gigabit Ethernet portuyla birlikte geliyor. 

Otomotik Konfügirasyon ve XML / LDAP Rehber

Telefon hizmeti verilirken otomatik konfigürasyon yapılabiliyor olması kurulumu ve destek hizmetlerini azaltacak önemli bir unsurdur. Yealink T48U IP Telefonunun desteklediği oto provizyon özelliği sayesinde uzak yerlere kurulum için gitmeye gerek kalmadan uzaktan kurulum ve yönetim yapılır. 

Yealink T48U'nun 1000 adete kadar dahili rehber özelliği bulunmaktadır. Ayrıca herkesin kullanmaya başladığı XML formatına sahip rehberde eklenebilir. Buna ek olarak şirketin rehberi kullanılmak istendiğinde LDAP özelliği kullanılabilir ve bu sayede her çalışanın kendi oluşturduğu rehberin kurumsal çalışmadaki uyumsuzluğu, rehberin yönetim zorluğu ve sürekli kayıt ve kayıt silme durumları ortadan kalkarak şirket rehberi merkezden çalıştırılır ve yönetilir.

Otomotik Konfügirasyon ve XML / LDAP Rehber

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR