< < Önceki Sayfaya Dön
Yealink T43U PoE Destekli Adaptörsüz IP Telefon
Yealink T43U PoE Destekli Adaptörsüz IP Telefon
Yealink T43U PoE Destekli Adaptörsüz IP Telefon
Yealink T43U PoE Destekli Adaptörsüz IP Telefon

Yealink T43U PoE Destekli Adaptörsüz IP Telefon (YN-T43U)

Marka : Yealink
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺4.883,77(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.410,25(KDV Dahil)

6 VoIP hesabı; Yealink Optima HD ses; 360x160 grafik LCDEthernet Switch; HD codec; HD ahize; HD hoparlör; pXML destekli telefon rehberi; iki adet USB bağlantısı, RJ-9 kulaklık çıkışı; genişleme modülü takılabilir; güç adaptörü ve PoE desteği

Ücretsiz Kargo

:

Kusursuz İletişim için Çok Yönlü Bir IP Telefon

Yealink T43U IP telefon, mükemmel iletişim ve genişletilmiş işlevsellikle donatılmış zengin özelliklere sahip bir iletişim aracıdır. Yeni T4U serisi, T4 serisi ile aynı zarif görünümü sunar, 3,7 inç büyük siyah beyaz ekrana sahiptir ve EXP43 genişletme modülünü destekler. Yealink Optima HD Ses teknolojisine sahip Yealink T43U, size mükemmel ses kalitesi ve kristal netliğinde ses iletişimi sunar. Dahası, Yealink T43U, Bluetooth, Wi-Fi, USB kulaklık özellikleri kullanabilmek için çift USB bağlantı noktasına sahiptir ve her ikisini de ihtiyaçlarınıza göre serbestçe kullanabilirsiniz.

Kusursuz İletişim için Çok Yönlü Bir IP TelefonKolay Özelliştirme

Kolay Özelliştirme

İki USB bağlantı noktasının eşlik ettiği T43U, ofiste Bluetooth, Wi-Fi, USB kulaklık ve USB kaydını mümkün kılmanızı sağlar ve iki USB bağlantısını da telefon özelliklerini zenginleştirmek için ihtiyaçlarınıza göre serbestçe kullanabilirsiniz. Telefon sadece 21 kağıtsız DSS tuşu değil, aynı zamanda LCD ekranlı ve LED'li 180 adede kadar ek düğme için üç adede kadar genişletme modülünü de destekler.

Verimli Kurulum ve Hazırlama

Yealink T4U serisi, ürünlerin konuşlandırılmasını, bakımını ve yükseltilmesini kolaylaştıran, herhangi bir karmaşık manuel ayar olmadan Sıfır Dokunmatik Hazırlamayı gerçekleştirmenize yardımcı olmak için Yealink'in Yeniden Yönlendirme ve Temel Hazırlık Hizmeti (RPS) ve Önyükleme mekanizması ile verimli provizyon ve zahmetsiz toplu kurulumu destekler.

Verimli Kurulum ve Hazırlama

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR