< < Önceki Sayfaya Dön
Yealink T42U PoE Destekli Adaptörsüz IP Telefon
Yealink T42U PoE Destekli Adaptörsüz IP Telefon
Yealink T42U PoE Destekli Adaptörsüz IP Telefon
Yealink T42U PoE Destekli Adaptörsüz IP Telefon

Yealink T42U PoE Destekli Adaptörsüz IP Telefon (YN-T42U)

Marka : Yealink
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺3.682,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.348,00(KDV Dahil)

Devrim niteliğinde yeni tasarım, Yealink Optima HD ses, 2.7" 192x64 LCD ekran, 3 SIP hesap desteği, Opus Kodek desteği, toplamda 35 tuş, çift portlu 10/100/1000 Ethernet Switch, PoE desteği, EHS desteği, opsiyonel güç adaptörü

Ücretsiz Kargo

:

 

Yealink T42U Daha Net İletişim için Çok Yönlü IP Telefon

Şık metalik görüntüsüyle saydam kristal ekranı bütünleştiren Yealink T42U IP Telefonu, en iyi ve yenisini talep eden ofis çalışanlarına gigabit desteği de dahil aradıkları her şeyi bir arada sunuyor. Dünyanın en büyük 2 IP telefon üreticisinden biri olan Yealink; zarif tasarımı, gelişmiş teknik özellikleri ve düşük enerji tüketimini bir araya getiren T4 serilerinden Yealink T42U IP telefon modelini sunar.

Yealink T42U Daha Net İletişim için Çok Yönlü IP Telefon
Otomatik Konfigürasyon 

Otomatik Konfigürasyon 

Telefon hizmeti verilirken otomatik konfigürasyon yapılabiliyor olması kurulumu ve destek hizmetlerini azaltacak önemli bir unsurdur. Yealink T42U IP Telefonunun desteklediği oto provizyon özelliği çağrı merkezleri, sanal santral hizmeti veren servis sağlayıcıları ve uzak yerlere telefon kurulumu yapmak durumunda olan tüm müşterilerin kurulum için uzak yerlere gitmelerine gerek kalmadan uzaktan kurulum ve yönetimini yapar, işlerini kolaylaştırır.

1000 adete kadar dahili rehber özelliği bulunmaktadır. Ayrıca herkesin kullanmaya başladığı XML formatına sahip rehberde eklenebilir, buna ek olarak şirketin rehberi kullanılmak istendiğinde LDAP özelliği kullanılabilir.

Hızlı Kurulum ve Yüksek Verimlilik

Çok sayıda yerleşik programlanabilir tuşla gelen bu altı hatlı IP telefon, gelişmiş verimliliği garanti eder. Yealink Optima HD Ses teknolojisi ve Opus'un geniş bant codec bileşeni olan T42U, size mükemmel ses kalitesi ve kristal netliğinde ses iletişimi sunar. Arama özelliklerini gerçekleştirirken 42U size daha hızlı ve daha duyarlı hisettirir. Ayrıca, T42U, Bluetooth, Wi-Fi, USB kulaklık ve USB kaydını gerçekleştirebilmek için çift USB bağlantı noktasına sahiptir. Bunlardan herhangi birini ihtiyaç duyarsanız kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yealink yeni T4U serisi, T4 serisi ile aynı zarif görünümü sahiptir, ancak geliştirmeleri sayesinde ve daha iyi bir çalışabilirlik ve işbirliği sunar. 

Hızlı Kurulum ve Yüksek Verimlilik

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR