< < Önceki Sayfaya Dön
Yealink EXP43 LCD Genişleme Modülü
Yealink EXP43 LCD Genişleme Modülü

Yealink EXP43 LCD Genişleme Modülü (YN-EXP43)

Marka : Yealink
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺3.464,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.120,00(KDV Dahil)

Size canlı bir görsel deneyim sunan büyük 4,3 inç renkli ekran LCD'ye sahiptir. Buna ek olarak, size basit bir kullanıcı arayüzü ve gelişmiş çağrı yönetimi özellikleri sunar. Ekranda gösterilen 20 esnek düğmeden oluşan üç sayfa 60 değişik özelliğe kadar programlanabilir.

Ücretsiz Kargo

:

Yealink EXP43 LCD Genişleme Modülü

Yealink T43U / T46U / T48U IP telefonlar için Yealink EXP43 Renkli Genişletme Modülü, SIP telefonunuzun işlevsel kapasitesini yepyeni bir düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Size canlı bir görsel deneyim sunan büyük 4,3 inç renkli ekran LCD'ye sahiptir. Buna ek olarak, size basit bir kullanıcı arayüzü ve gelişmiş çağrı yönetimi özellikleri sunar. Örneğin, ekranda gösterilen 20 esnek düğmeden oluşan üç sayfa 60 değişik özelliğe kadar programlanabilir. Yealink T43U / T46U / T48U IP telefonların işlevselliği EXP43 tarafından da genişletilecek, sağlanan çok işlevli hat tuşlarını BLF, hızlı arama, çağrı yönlendirme, aktarma, çağrı parkı, çağrı alma vb. Olarak ayarlayabilirsiniz. Yealink EXP43 Color Genişletme Modülü, resepsiyon görevlileri, idari asistanlar ve iletişim merkezi çalışanları için ideal bir çözümdür ve size kişileri izleme ve çok sayıda çağrıyı kolaylıkla yönetme olanağı sağlar.

Yealink EXP43 LCD Genişleme ModülüKullanıcı Dostu Tasarımı

Kullanıcı Dostu Tasarımı

4.3 inç renkli ekranla Yealink EXP43 genişletme modülü, size yeni bir görsel deneyim ve kolay bir işletim deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Stand için yeni tasarımı, sökmeden bile iki yalan açısı arasında kolayca ayarlama yapmanızı sağlar. Daha yüksek veri aktarımı güvenilirliği ve daha yüksek veri yenileme hızı sağlamak için, EXP43 genişletme modülünü Yealink T43U / T46U / T48U IP telefonlarına bağlamak için bir USB kablosu seçilir. Ayrıca, genişletme modülü ile IP telefon arasındaki bağlantı kurulduktan sonra, EXP43'ün arkasındaki kalan USB bağlantı noktası da telefonun genişletilmiş işlevlerini gerçekleştirmek için kullanılabilir, örneğin, USB flash sürücü yoluyla çağrı kaydı vb.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR