< < Önceki Sayfaya Dön
Yealink CP700 Ses Konferans Cihazı
Yealink CP700 Ses Konferans Cihazı
Yealink CP700 Ses Konferans Cihazı

Yealink CP700 Ses Konferans Cihazı (YN-CP700)

Marka : Yealink
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺4.871,70(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.428,81(KDV Dahil)

HD ses kalitesi sağlayan 2 mikrofon, hafif ve taşınabilir yapıda, 8 dokunmatik buton, akustik echo engelleme özelliğine sahiptir, USB kablo ve Bluetooth sayesinde kolay bağlanabilmenizi sağlar.

Ücretsiz Kargo

:

Yealink CP700 Ses Konferans Cihazı

Yealink CP700 Premium Level Taşınabilir Hoparlör / Ses konferans Cihazi Yüksek kaliteli HD ses, iki mikrofon ve birinci sınıf çift yönlü deneyim ile tüm katılımcıların duyulmasını ve dahil edilmesini kolaylaştırır. Kişisel kullanım ve hareket halindeyken kullanılmak için tasarlanmıştır. AEC, NS ve DSP teknolojisi sayesinde kristal netliğinde ses sunar. Gününü hareket halinde ve sürekli mobil olarak geçiren profesyoneller için hareket halinde ideal, mobil, zarif ve hafif (220g) olmasını sağlayacak bir tasarıma sahiptir.

Yealink CP700 Ses Konferans Cihazı Çantası
Yealink CP700 Ses Konferans Cihazı Kolay Bağlantı
Kolay ve Akıllı Bağlantı
Bilgisayarlara, akıllı telefonlara ve tabletlere basit tak ve çalıştır USB veya Bluetooth bağlantılarına sahiptir. Yealink CP700'ü aynı anda 3 cihazla eşleştirebilir. İki farklı cihazdan gelen çağrılar, CP700'ü bir cihazda Bluetooth üzerinden ve başka bir cihazda USB bağlantısı ile birleştirerek bir araya getirilebilir.
Akıllı Team's Butonu
Çağrı kontrolü uyumluluğunu maksimuma çıkarabileceğiniz çoklu düğmeler, düşük öğrenme maliyeti deneyimi ve rahat bir kontrol edilebilirlik sunar. Microsoft Teams ile entegrasyonu sayesinde, özel bir Teams düğmesi içerir ve kullanıcıların Team's ile işbirliği yapmasını kolaylaştırır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR