< < Önceki Sayfaya Dön
Loewe Klang Bar 3 Mr Basalt Grey Soundbar
Loewe Klang Bar 3 Mr Basalt Grey Soundbar
Loewe Klang Bar 3 Mr Basalt Grey Soundbar
Loewe Klang Bar 3 Mr Basalt Grey Soundbar
Loewe Klang Bar 3 Mr Basalt Grey Soundbar
Loewe Klang Bar 3 Mr Basalt Grey Soundbar

Loewe Klang Bar 3 Mr Basalt Grey Soundbar (60614D10)

Marka : Loewe
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺49.990,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺46.490,70(KDV Dahil)
:

Minimalist tasarım ve mükemmel ses, Loewe'nin en sevilen soundbar'ı klang bar3 mr ile tanışın!  

Yeni Loewe klang bar3 mr soundbarı satın almak için bir TV'ye sahip olmanız gerekmez. 360 Watt'lık güce sahip hoparlör, 43 inç veya daha büyük bir TV'nin altına da yerleşebilir. 

 

İzlediğiniz ya da dinlediğiniz her şeyin mümkün olduğunca gerçekçi olmasını sağlamak için Dolby Atmos desteğiyle, oturma odanızın her köşesine 3.1 ses sağlayan yedi ön hoparlör ve iki dahili subwoofer var. DTS-HD, DTS Virtual:X ve DTS:X'de yerleşik olarak bulunmakta. 

 

Klang bar3 mr'ı diğer benzer soundbarlardan ayıran en önemli özellik ise tam bir 5.1 sistemi oluşturmak için başka hoparlörlerle eşleşebilme yeteneğidir. Klang bar3 mr entegre bir 5.1 AV alıcısına sahip, bu nedenle herhangi bir modern veya klasik aktif hoparlör ile çalışabilir. DTS Play-Fi çoklu oda teknolojisi, diğer markaların benzer donanımlı hoparlörlerini de kablosuz olarak bağlayabileceğiniz anlamına gelir ve zaten diğer klang mr ailesi üyelerinden birine sahipseniz, bu hoparlörler de çalışır. 

Bağlantı, eARC ve 4K geniş desteğine sahip üç HDMI bağlantı noktası içerir, ayrıca eski modaya ilgiliyseniz bir optik girişi de vardır. Akıllı cihazınızdan kablosuz dinleme deneyimi için de Apple Airplay 2 ve Google Chromecast'i destekler. 

 

Kristal netliğinde bir ses.

Dolby Atmos ve DTS:X desteği sayesinde kristal netliğinde, güçlü 3D sesi deneyimleyin. Atmos Virtual ve Virtual X, sizi tamamen saran etkileyici, odayı dolduran bir ses sağlar. Kendinizi müziğe bırakın ve yalnızca Loewe'de bulunan nefes kesici, üç boyutlu birinci sınıf ses deneyiminin keyfini çıkarın.

Kristal berraklığında ve güçlü.

Yedi adet ön hoparlör ve iki dahili subwoofer ile klang bar3 mr, 360 Watt'lık etkileyici bir güce sahiptir. Loewe "her ortama uyumlu, odayı dolduran bir ev sineması deneyimi" yaratabilir ve ayrıca WDAL 2.0 teknolojisi aracılığıyla Loewe'nin herhangi bir klang mr hoparlörü veya seçtiğiniz herhangi bir aktif hoparlörle eşleştirebilirsiniz.

 

DTS Play-Fi ile çok odalı bir deneyim!

klang bar3 mr'nin çok odalı platformu, DTS Play-Fi tabanlıdır. Apple ve Google Home'u destekler. Ses ürünlerinizi kolayca bağlayın ve en sevdiğiniz akış içeriğini üstün ses kalitesinde deneyimleyin.

 

Dolby Atmos Soundbar

Toplam 360 Watt'lık kristal netliğinde müzik çıkışıyla, güçlü 3D Dolby Atmos ses garanti edilir ve entegre subwoofer odayı ses ile doldurur. Dolby Atmos, DTS-X, Atmos Virtual ile sürükleyici bir film deneyimi yaşayın.

 

Minimal tasarım ve geliştirilebilir özellikleri keşfedin!

Soundbar ek özellikler ile geliştirilebilir. İster çok kanallı ev sinema sistemi için isterseniz çok odalı ses sistemi için klang mr1, klang mr3 ve klang mr5 kablosuz olarak eşleştirilebilir. Dilediğiniz hoparlör ve aktif subwooferlar ile uyumludur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR