< < Önceki Sayfaya Dön
Klipsch Reference Over-Ear Siyah Bluetooth Kulaklık (Klipsch TR)
Klipsch Reference Over-Ear Siyah Bluetooth Kulaklık (Klipsch TR)
Klipsch Reference Over-Ear Siyah Bluetooth Kulaklık (Klipsch TR)
Klipsch Reference Over-Ear Siyah Bluetooth Kulaklık (Klipsch TR)

Klipsch Reference Over-Ear Siyah Bluetooth Kulaklık (Klipsch TR) (1063046)

Marka : Klipsch
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺12.480,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺9.719,99(KDV Dahil)


Ücretsiz Kargo

:

Klipsch Reference Kulak-çevresi Bluetooth® kulaklıkları distorsiyonu azaltıp en gerçekçi bas sesini vermek için Klipsch’in Balanslı Dinamik sürücü teknolojisini kullanır. Bluetooth® yüksek çözünürlüklü ses aktarımı ve cVc® mikrofonuyla bu yüksek kaliteli kulaklıklar komforlu ve kolaylıklı bir dinleme denemeyimi sunar.

ÖZELLİKLER

 
  • Eşsiz 40mm Klipsch Balanslı Dinamik Sürücüler
  • 20 saate kadar pil ömrü
  • cVc® teknolojisi entegre mikrafon
  • aptX ve AAC yüksek-çözünürlüklü Bluetooth teknolojisi
  • Çıkarılabilir kulaklık yastığı
  • Çıkarılabilir yassı kablo
  • Katlanabilir tasarım
  • Sert taşıma çantası
 
 
 
Klipsch Balanslı Dinamik Teknolojisi

Reference Kulak-çevresi kulaklıkları patentli Klipsch Balanslı Dinamik (KBD) sürücü teknolojisini kullanarak sürücünün ağırlığını dengeler ve sizi müziğinize yaklaştırır. KBD sürücü teknolojisi diyaframdan kurşun kablolamayı kaldırarak sürücünün iç modülasyon distorsiyonunu azaltır ve sesi önemli ölçüde iyileştirir. Bas sesi akıcı olarak orta ve yüksek frekanslarla bağdaşır. Gelişmiş dinamikler sadece Klipsch’in efsanevi hoparlöründe karşılaşabileceğiniz bir sahne yaratır.

 
 
 
Tavizsiz Kablosuz Ses

yüksek-çözünürlüklü aptX® ve AAC yayın teknolojileri sayesinde sesin kablosuz aktarımı sırasında netlik kaybolmaz. Tarafsız ses vermesi için tasarlanan Reference Kulak-çevresi kulaklığı audiofil fiyatları olmadan audiofil sesi sunar. Klipsch’in KBD sürücüsünün gelişmiş hassasiyeti her şarkıya netlik katar. Balanslı sürücü distorsiyonu azaltıp netliği iyileştirirken piston gibi çalışır.

 
 
 
Tüm Gün Komfor

Reference Kulak-çevresi kulaklıklarının çıkartılabilir hafızalı kulaklık süngerleri yumuşak ve derindir. Geniş olan bu yastıklar herkese uyabilecek bir kalıptadır. Kulaklık yastıkları her yönde temas sağlayarak eşit basınç dağılımı sağlar. Tam olarak doğru kafa bandı basınç seviyesiyle kulaklarınız saatlerce komforlu kalır.

 
 
 
Yola Hazır

Hep harekette olanlar için, Reference Kulak-çevresi kulaklıkları katlanabilir ve sert taşıma çantasıyla gelir. Dayanıklı, dolanmalara dirençli audio kablosu da pil bittiğinde müziğinize devam etmenizi sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR