Klipsch Gig Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
Klipsch Gig Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
Klipsch Gig Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
Klipsch Gig Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
Klipsch Gig Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Klipsch Gig Taşınabilir Bluetooth Hoparlör (1016432)

Marka : Klipsch
Fiyat : ₺2.496,02(KDV Dahil)

Klipsch GiG, bir evrak çantasına, sırt çantasına, ya da elinizinavucunuza bile sığabilecek kadar küçük ultra-portatif bir kablosuz müziksistemidir. Oysa ki, gerçekten hayret verici kısmı tam kapsamlı sesidir.

ADET :

Klipsch GiG, bir evrak çantasına, sırt çantasına, ya da elinizinavucunuza bile sığabilecek kadar küçük ultra-portatif bir kablosuz müziksistemidir. Oysa ki, gerçekten hayret verici kısmı tam kapsamlı sesidir. 65yılı aşkın en önde gelen yüksek kaliteli hoparlör üreticilerinden biri olmanıngetirdiği deneyiminin uygulandığı bu Klipsch Müzik Merkez serisinin en ufaküyesi, GiG, sınıfında teknoloji harikası olan bir ürünüdür.

 

İki 1" tam kapsamlı sürücü, dengelenmiş iki 2"pasif radyatörle desteklenerek, zengin müzikal bas sesi üretir. Gelişmiş DSPeşitleme her ses seviyesinde gerçeğe yakın dinamik sesler yaratır.

 

Ultra-portatif ve evrak çantası, sırt çantası, hattaavucunuza sığabilecek kadar boyutuyla seyahatleriniz sizi nereye götürürsegötürsün yanınızda taşıyabilirsiniz.

 

Bluetooth® kablosuz teknolojisi ve AptX® audio kodlamateknolojisiyle müziklerinizi kolaylıkla aktarabilirsiniz. NFC özelliğine sahipmüzik kaynağınızı GiG'in üstünden geçirin ve anında cihazları bağlamış olun.Neredeyse diğer her cihazı 3.5 mm giriş jakıyla bağlayın. Temiz diyaloglar içinhoparlör yüksek kaliteli bir mikrafona sahiptir. Aynı zamanda konuşmalarınızıtransfer edebilip, ya da sonlandırabilirsiniz, aramaları sonlandırıp, sesinizlebile arama başlatabilirsiniz.

 

Klipsch GiG

 

Tek Buton

GiG'in günlük kullanımı eşsiz, çok işlevli basit bir buton üstünden ve bu butonun sola ve sağa döndürülmesiyle gerçekleştirilmektedir. Buton üstünde aydınlatılmış bir pil kullanım göstergesi bulunmaktadır.

 

Dünya Çapında Uyumluluk, Tüm Gün Portatiflik

Nerede olursanız olun şarj edebilmeniz için uluslararası elektrik adaptörleriyle beraber gelir. Lityum-iyon pili ise 12 saatlik kullanım süresi sağlar.

 

Efsanevi Sesle İstediğiniz Yere Gidin

Dünya'nın önde gelen canlı eğlence şirketi Live Nation Entertainment'la olan ortaklığımız bu yeni kablosuz müzik sistemleri serisine ilham oldu. Klipsch Music Center serisi Dünya'da en çok rağbet edilen beş müzik mekanından birinden ismini aldı.

 

 

Klipsch GiG

 

Teknik Özellikler:

 

 

Amplifikatör Gücü:

2x5W RMS 20W sistem pik gücü

Frekans Tepkisi:

77Hz - 20kHz

Maksimum Akustik Çıkış:

96dB @ 0.5 m

Kabin Tipi:

İki pasif radyatörle Bas Refleks

Yüksek Frekans Sürücüsü: 

İki 1” (2.5 cm) tam kapsamlı sürücü

Alçak Frekans Sürücüsü:

İki 2” (5.1 cm) pasif radyatör

Girişler:

Bluetooth®, 3.5 mm analog, NFC eşleşme

Pil Ömrü:

Maksimum volümde 4 saat

Pil Tipi:

Şarj edilebilir Lityum-iyon

Yükseklik:

9.1 cm

Genişlik:

17.8 cm

Derinlik:

5.3 cm

Ağırlık:

0.6 kg