< < Önceki Sayfaya Dön
Benzer Ürünler
Garmin Venu 2 Plus Siyah Akıllı Saat
Garmin Venu 2 Plus Siyah Akıllı Saat
Garmin Venu 2 Plus Siyah Akıllı Saat
Garmin Venu 2 Plus Siyah Akıllı Saat
Garmin Venu 2 Plus Siyah Akıllı Saat
Garmin Venu 2 Plus Siyah Akıllı Saat

Garmin Venu 2 Plus Siyah Akıllı Saat (010-02496-11)

Marka : Garmin
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺22.081,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺20.093,71(KDV Dahil)


Ücretsiz Kargo

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.

Model / Renk
Garmin Venu 2 Plus Gri Akıllı Saat Garmin Venu 2 Plus Fildişi Akıllı Saat
:

Garmin Venu 2 Plus Siyah

SAĞLIĞINIZI KEŞFEDİN

Gelişmiş sağlık ve fitness özellikleriyle vücudunuzu daha iyi anlayın. Ve uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde bileğinizden 1 arama yapmanın rahatlığını yaşayın.

Garmin Venu 2 Plus

Birçok cihaz taşımaktan sıkıldınız mı? Uyumlu akıllı telefonunuza bağlıyken bileğinizden arama yapın.

 

Garmin Venu 2 Plus

Eşleştirilmiş akıllı telefonunuzun sesli asistanı sayesinde metin mesajları oluşturun veya yanıtlayın 1 .

 

Garmin Venu 2 Plus

Sağlık ve zindelik özellikleri, vücudunuzun içinde neler olup bittiğine daha iyi bir bakış açısı sağlar.

 

Garmin Venu 2 Plus

25'ten fazla önceden yüklenmiş spor uygulamasıyla hareket etmenin yeni yollarını bulun.

 

Garmin Venu 2 Plus

Kablosuz kulaklığınızla telefonsuz müzik dinlemek için saatiniz yeterli.

 

Garmin Venu 2 Plus

Parlak AMOLED ekran ve 9 güne kadar pil ömrü.

 

 

Garmin Venu 2 Plus

TARZINIZI VURGULAYIN

Kristal netliğinde AMOLED ekran, bu saate parlak güneş ışığı altında bile hayat veriyor. Ekranı her zaman görünür durumda tutmak için “her zaman açık” modunu deneyin.

HAREKET HALİNDEKİLER İÇİN YAPILMIŞTIR

Dayanıklı Corning® Gorilla® Glass 3'ten şık paslanmaz çelik çerçeveye ve konforlu silikon kayışa kadar bu akıllı saat her şeye hazır.

Garmin Venu 2 Plus

BİLEKTEN TELEFON GÖRÜŞMELERİ

Ceplerinizi karıştırırken veya çantanızı karıştırırken geç kalıp cevapsız arama bildirimi almayacaksınız. Uyumlu akıllı telefonunuzla bağlandığınızda, doğrudan saatten telefon görüşmeleri yapabilir ve alabilirsiniz.

SESLİ ASİSTANINIZA SORUN

Eller dolu mu? Sorun yok. Metin mesajları oluşturmak ve yanıtlamak, soru sormak ve hatta uyumlu akıllı ev cihazlarınızı kontrol etmek için Venu® 2 Plus aracılığıyla eşleştirilmiş akıllı telefonunuzun sesli yardımcısını (Siri, Google Assistant veya Bixby) kullanın.

Garmin Venu 2 Plus

Garmin Venu 2 Plus

SAĞLIK SNAPSHOT™ ÖZELLİĞİ

Kalp atış hızı 2 , kalp atış hızı değişkenliği, Pulse Ox 3 , solunum ve stres dahil olmak üzere önemli istatistikleri kaydetmek için 2 dakikalık bir oturum kaydedin. Ardından, uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulaması aracılığıyla paylaşmak üzere bu istatistiklerle bir rapor oluşturun.

 

Garmin Venu 2 Plus

BODY BATTERY™ ENERJİ İZLEME

Aktivite ve dinlenme için en iyi zamanları bulabilmeniz için gün boyunca vücudunuzun enerji seviyelerini görün.

 

Garmin Venu 2 Plus

PULSE OX SENSÖRÜ

Vücudunuzun oksijeni ne kadar iyi emdiğini göstermek için günün herhangi bir noktasında veya siz uyurken kan oksijen doygunluğunuzu yerinde kontrol etmek için Pulse Ox3 sensörünü kullanın.

 

 

Garmin Venu 2 Plus

STRES TAKİBİ

Sakin, dengeli veya stresli bir gün geçirip geçirmediğinizi öğrenin. Rahatlama hatırlatıcıları, saatiniz stresli hissettiğinizi algıladığında kısa bir nefes alma etkinliği yapmanızı bile ister.

 

Garmin Venu 2 Plus

KADIN SAĞLIĞI TAKİBİ

Menstrüel döngünüzü veya hamileliğinizi takip etmek için Garmin Connect uygulamasını kullanın. Belirtileri günlüğe kaydedin, egzersiz ve beslenme eğitimi alın ve daha fazlasını yapın. Hatta Kadın Sağlığı Takibi uygulamasıyla ayrıntıları bileğinizde görün ve kaydedin

 

Garmin Venu 2 Plus

HİDRASYON TAKİBİ

Susuz kalmamak için günlük sıvı alımınızı bir hatırlatıcı olarak kaydedin. Aktiviteler sırasında ne kadar terlediğinize bağlı olarak ayarlanan otomatik bir hidrasyon hedefiniz bile olabilir.

 

 

Garmin Venu 2 Plus

SOLUNUM TAKİBİ

Gün boyunca, uyku sırasında, nefes çalışması ve yoga aktiviteleri sırasında veya Sağlık Anlık Görüntüsü oturumu sırasında nasıl nefes aldığınızı görün.

 

Garmin Venu 2 Plus

UYKU PUANI VE GELİŞMİŞ UYKU İZLEME

Uykunuzun kalitesi ve nasıl daha iyi yapabileceğinize dair içgörüler için bir puan alın. Hatta farklı uyku aşamalarının yanı sıra kalp atış hızı, stres, Pulse Ox3 ve solunumun kaydını tutun.

 

Garmin Venu 2 Plus

BİLEK TABANLI KALP HIZI

Saat, kalp atış hızınızı 2 sürekli olarak ölçer ve siz dinlenirken çok yüksek veya çok düşük kalırsa sizi uyarır. Ayrıca aktiviteler sırasında, hatta yüzerken bile ne kadar sıkı çalıştığınızı ölçmenize yardımcı olur.

 

 

Garmin Venu 2 Plus

DİKKATLİ NEFES

Rahatlamak veya odaklanmak istediğinizde, nefes alma aktivitesine başlayabilirsiniz ve bu saat, nasıl nefes aldığınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için stresinizi ve solunumunuzu takip edecektir.

 

Garmin Venu 2 Plus

FITNESS YAŞI

Bu özellik, vücudunuzun sizden daha genç mi yoksa daha yaşlı mı olduğunu tahmin etmek için kronolojik yaşınızı, haftalık yoğun aktivitenizi, dinlenme kalp atış hızınızı ve BMI veya vücut yağ yüzdesini 4 kullanır. Ve fitness yaşınızı düşürmek için ipuçları alabilirsiniz

 

 

 

Garmin Venu 2 Plus

Garmin Venu 2 Plus

ANİMASYONLU, EKRAN ANTRENMANLARI

İzlemesi kolay, animasyonlu kardiyo, kuvvet, yoga, Pilates ve yüksek yoğunluklu interval antrenman (HIIT) antrenmanları saate önceden yüklenmiş olarak gelir ve Garmin Connect uygulamasından daha fazlasını indirebilirsiniz

 

Garmin Venu 2 Plus

DAHİLİ SPOR UYGULAMALARI

Yürüyüş, koşu, bisiklete binme, havuzda yüzme, golf ve daha fazlası dahil olmak üzere önceden yüklenmiş 25'ten fazla GPS ve iç mekan spor uygulamasıyla hareket ettiğiniz tüm yolları izleyin.

 

Garmin Venu 2 Plus

GELİŞTİRİLMİŞ KUVVET ANTRENMANI

Bu ayrıntılı aktivite profili, ölçeklendirme ve güç PR'lerini doğrudan bileğinize ve ayrıca hangi kas gruplarını çalıştırdığınızı gösteren grafiklere sahiptir.

 

 

Garmin Venu 2 Plus

HIIT ANTRENMANLARI

AMRAP, EMOM, Tabata ve özel dahil olmak üzere HIIT antrenmanlarınızı takip etmek için bu yeni aktivite profilini farklı zamanlayıcılarla kullanın. Tur sayısını, çalışma/dinlenme aralıklarını ve daha fazlasını ayarlayın.

 

Garmin Venu 2 Plus

ANTRENMAN OLUŞTURMA

Garmin Connect uygulamasında kendi antrenmanlarınızı oluşturmak için 1.600'den fazla egzersiz arasından seçim yapın. Ardından bunları saate indirin.

 

Garmin Venu 2 Plus

GARMIN COACH

Bir sonraki 5K, 10K veya yarı maratonunuz için antrenman yapmanıza yardımcı olması için bileğinize ücretsiz olarak kişisel bir koşu antrenörü edinin.

 

 

Garmin Venu 2 Plus

YOĞUNLUK DAKİKALARI

Yoğunluk dakikaları özelliğimizi, onları gün içinde ne zaman ve hangi aktivite sırasında kazandığınız konusunda daha iyi bir fikir vermek için güncelledik. Zamanlanmış etkinlikler sırasında bunları bir veri alanı olarak bile görüntüleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Garmin Venu 2 Plus

Garmin Venu 2 Plus

AKILLI BİLDİRİMLER

Uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde e-postaları, metinleri ve uyarıları doğrudan saatinizden alın. Bir Android™ telefonunuz varsa veya sesinizle yanıtlayabiliyorsanız, önceden yazılmış hızlı metin yanıtları gönderin.

 

Garmin Venu 2 Plus

MÜZİK

Spotify, Deezer veya Amazon Music hesaplarınızdan şarkılar ve çalma listeleri indirin (abonelik gerekebilir). Telefonsuz dinleme için kablosuz kulaklığınızı kullanın.

 

Garmin Venu 2 Plus

GÜVENLİK VE TAKİP ÖZELLİKLERİ

Yardıma ihtiyacınız olursa, saatiniz ve uyumlu akıllı telefonunuz eşlendiğinde, önceden seçilmiş kişilerle canlı konumunuzla kolayca bir mesaj paylaşın5. Hatta yerel acil servisler gibi saatinizin arayabileceği belirlenmiş bir acil durum irtibat kişisi atayabilirsiniz.

 

 

Garmin Venu 2 Plus

GARMIN PAY™ TEMASSIZ ÖDEMELER

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödeme çözümüyle temassız ödeme yapabilirsiniz.

 

Garmin Venu 2 Plus

CONNECT IQ™ MAĞAZASI

Uyumlu akıllı telefonunuza indirilen Connect IQ Store uygulamasından eşleştirilmiş saatinize saat yüzleri, veri alanları ve uygulamalar ekleyin.

 

Garmin Venu 2 Plus

GARMIN CONNECT İLE SENKRONİZASYON

Garmin Connect uygulamasıyla sağlık ve fitness bilgilerinizi tek bir yerde görebilirsiniz. Ve hareket halindeki insanların bağlantı kurabileceği, rekabet edebileceği ve paylaşabileceği gelişen bir çevrimiçi toplulukla etkileşim kurun.

 

 

Garmin Venu 2 Plus

Garmin Venu 2 Plus

HIZLI ŞARJ İLE PİL ÖMRÜ

Akıllı saat modunda 9 güne kadar, GPS modunda 24 saate kadar ve müzikli GPS modunda 8 saate kadar sağlığınızın kesintisiz erişimini elde edin. On dakikalık şarj, 1 güne kadar akıllı saat modunda pil ömrüne veya müzik pil ömrüyle 1 saatlik GPS'e kadar ekler.

 

Garmin Venu 2 Plus

PİL TASARRUFU MODU

Pil ömrünü en üst düzeye çıkarmak için bu ayarı açıp kapatarak akıllı saatinizden daha fazla yararlanın.

 

Garmin Venu 2 Plus

SU GEÇİRMEZLİK

Bu saat 5 ATM'ye kadar su geçirmezliğe sahiptir, bu da onu yüzme, duş veya spa günü için mükemmel kılar.

 

 
  • ¹ Bazı akıllı telefonlar Venu 2 Plus ses işlevi özellikleriyle uyumlu değildir; bkz. Garmin.com/VoiceFunctionality .
  • ² Etkinlik izleme doğruluğu.
  • ³ Bu tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir tıbbi durumun teşhisinde veya izlenmesinde kullanılması amaçlanmamıştır; Garmin.com/ataccuracy adresine bakın. Pulse Ox tüm ülkelerde mevcut değildir.
  • 4 Index™ veya Index S2 akıllı tartı (ayrı satılır) fitness yaşı özelliği için vücut yağ yüzdesi metriğini kullanmak için gereklidir.
  • 5 Güvenlik ve izleme özellikleri gereksinimleri ve sınırlamaları için bkz. Garmin.com/safety .
  • SPOTIFY ve Spotify logosu, Spotify AB'nin tescilli ticari markaları arasındadır. Amazon Müzik ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Android, Google LLC'nin ticari markasıdır.
   
LENS MALZEMESİ Corning® Gorilla® Glass 3
ÇERÇEVE MALZEMESİ Paslanmaz çelik
KASA MALZEMESİ Paslanmaz çelik arka kapaklı fiber takviyeli polimer
QUICK RELEASE KAYIŞLAR Var (20 mm, Endüstri standardı)
KAYIŞ MALZEMESİ Silikon
FİZİKSEL BOYUT 43.60 x 43.60 x 12.60 mm / 125-190 mm çevresi olan bileklere uyar
DOKUNMATİK EKRAN Var
RENKLİ EKRAN Var
EKRAN BOYUTU 1.30″ (33,0 mm) çap
GÖRÜNTÜ ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 416 x 416 piksel
EKRAN TİPİ AMOLED; isteğe bağlı her zaman açık modu
AĞIRLIK 51.0 gr
PİL ÖMRÜ Akıllı saat modu 9 güne kadar | Pil tasarrufu sağlayan akıllı saat modu: 10 güne kadar | Müzikli GPS modu: 8 saate kadar | Müziksiz GPS modu: 24 saate kadar
SU GEÇİRMEZLİK 5 ATM
BELLEK/GEÇMİŞ 200 saatlik aktivite verisi
SAAT/TARİH Var
GPS ZAMAN SENKRONİZASYONU Var
OTOMATİK GÜN IŞIĞINDAN TASARRUF SAATİ Var
ALARM SAATİ Var
ZAMANLAYICI Var
KRONOMETRE Var
GÜN DOĞUMU/BATIŞI SAATLERİ Var
BİLEK TABANLI KALP HIZI (SABİT, HER SANİYE) Var
GÜNLÜK DİNLENME KALP HIZI Var
ANORMAL KALP HIZI UYARILARI Var (yüksek ve düşük)
SOLUNUM HIZI (24X7) Var
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYONU Var (nokta kontrol ve isteğe bağlı olarak tüm gün ve uykuda)
FITNESS YAŞI Var
BODY BATTERY™ ENERJİ MONİTÖRÜ Var
TÜM GÜN STRES TAKİBİ Var
RAHATLAMA HATIRLATMALARI Var
RAHATLAMA SOLUNUM ZAMANLAYICI Var
UYKU TAKİBİ Var (GELİŞTİRİLMİŞ)
UYKU PUANI VE ANALİZLER Var
HİDRASYON Var
KADIN SAĞLIĞI Var
SAĞLIK ANLIK GÖRÜNTÜ Var
GPS Var
Glonass Var
GALİLEO Var
GARMIN ELEVATE™ BİLEK KALP HIZI MONİTÖRÜ Var
BAROMETRİK ALTİMETRE Var
PUSULA Var
JİROSKOP Var
İVMEÖLÇER Var
TERMOMETRE Var (tempe™ sensörü gereklidir)
ORTAM IŞIĞI SENSÖRÜ Var
PULSE OX Var
BAĞLANTI Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
CONNECT IQ™ (İNDİRİLEBİLİR SAAT YÜZLERİ, VERİ ALANLARI, WIDGET'LAR VE UYGULAMALAR) Var
AKILLI BİLDİRİMLER Var
METİN YANIT/TELEFON GÖRÜŞMESİNİ METİN İLE REDDET (YALNIZCA ANDROID™) Var
TAKVİM Var
HAVA DURUMU Var
PİL TASARRUFU - ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR DÜŞÜK GÜÇLÜ SAAT Var
AKILLI TELEFON MÜZİK KONTROLÜ Var
MÜZİK DEPOLAMA 650 şarkıya kadar
TELEFONUMU BUL Var
SAATİMİ BUL Var
AKILLI TELEFON UYUMLULUĞU iPhone®, Android™
GARMIN CONNECT™ MOBİL İLE UYUMLULUK Var
GARMIN PAY™ Var
BLUETOOTH TELEFON GÖRÜŞME VE SESLİ ASİSTAN DESTEĞİ Var
LİVETRACK Var
SEÇİLİAKTİVİTELER SIRASINDA KAZA TESPİTİ Var
YARDIM Var
ADIM SAYACI Var
HAREKET ÇUBUĞU (CİHAZDA BİR HAREKETSİZLİK DÖNEMİNDEN SONRA GÖRÜNÜR; SIFIRLAMAK İÇİN BİRKAÇ DAKİKA YÜRÜYÜN) Var
OTOMATİK HEDEF (FAALİYET DÜZEYİNİZİ ÖĞRENİR VE GÜNLÜK BİR ADIM HEDEF ATAR) Var
YAKILAN KALORİ Var
TIRMANILAN KAT Var
KATEDİLEN MESAFE Var
YOĞUNLUK DAKİKALARI Var
TRUEUP™ Var
MOVE IQ™ Var
GARMIN CONNECT™ Challenge UYGULAMASI Var
MEVCUT SPOR AKTİVİTE PROFİLLERİ Kuvvet, Kardiyo, HIIT ve Eliptik Antrenman, Merdiven Basamakları, Tırmanma, Kapalı Kürek, Yoga, Pilates ve Nefes Çalışması
KARDİYO ANTRENMANLARI Var
GÜÇ ANTRENMANLARI Var
HIIT ANTRENMANLARI Var
YOGA EGZERSİZLERİ Var
PILATES EGZERSİZLERİ Var
EKRAN ANTRENMAN ANİMASYONLARI Var
EKRAN ANTRENMANI KAS HARİTALARI Var
OTOMATİK REP SAYICI Var
HR BÖLGELERİ Var
HR UYARILARI Var
HR KALORİ Var
% HR MAX Var
İK YAYINI (ANT+™ ÜZERİNDEN EŞLİ CİHAZLARA HR VERİLERİNİ YAYINLAR) Var
SOLUNUM HIZI (EGZERSİZ SIRASINDA) Yalnızca yoga ve nefes çalışması
GPS HIZI VE MESAFE Var
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR EKRAN(LAR) Var
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR AKTİVİTE PROFİLLERİ Var
OTOMATİK PAUSE® Var
İLERİ ANTRENMANLAR Var
İNDİRİLEBİLİR ANTRENMAN PLANLARI Var
OTOMATİK LAP® Var
MANUEL LAP Var
VO2 MAX (KOŞU) Var
DOKUNMATİK VE/VEYA DÜĞME KİLİDİ Var
OTOMATİK KAYDIRMA Var
SAATTE AKTİVİTE GEÇMİŞİ Var
FİZYO TRUEUP Var
MEVCUT KOŞU PROFİLLERİ Koşu, Kapalı Alan Koşusu, Koşu Bandı Koşusu
GPS TABANLI MESAFE, ZAMAN VE PACE Var
CADENCE (DAKİKA BAŞINA GERÇEK ZAMAN ADIM SAYISI SAĞLAR) Var
KOŞU ANTRENMANLARI Var
FOOT POD ÖZELLİĞİ Var
YARDAGE - F/M/B (YEŞİL ALANIN ÖNÜNE, ORTASINA VE ARKASINA OLAN MESAFE) Var
YARDAGE'DAN LAYUPS/DOGLEGS Var
ATIŞ MESAFESİNİ ÖLÇER (PARK ÜZERİNDEN HER YERDEN ATIŞLAR İÇİN TAM YARDAJI HESAPLAR) Otomatik
DİJİTAL Skorkart Var
STAT TAKİP (VURMA, TUR BAŞINA PUAN, YEŞİLLER VE FAIRWAY VURUŞLARI) Var
GARMIN AUTOSHOT™ Var
MANUEL PIN KONUMUYLA YEŞİL GÖRÜNÜM Var
TEHLİKELER VE KURS HEDEFLERİ Var
PinPointer Var
ROUND ZAMANLAYICI/ODOMETRE Var
OTOMATİK KULÜP TAKİP UYUMLULUĞU (AKSESUAR GEREKTİRİR) Var
MEVCUT OUTDOOR PROFİLLERİ Doğa Yürüyüşü, İç Mekan Tırmanışı, Bouldering, Kayak, Snowboard, XC Kayak, Ayakta Kürekli Sörf, Kürek
BAŞLANGIÇ İÇİN GERİ DÖN Var
TOPLAM ÇIKIŞ/İNİŞ Var
ALAN HESAPLAMA Var (Connect IQ™ aracılığıyla)
AVLANMA/BALIK TAKVİMİ Var (Connect IQ™ ile)
GÜNEŞ VE AY BİLGİLERİ Var (Connect IQ™ aracılığıyla)
UYARILAR (ZAMAN, MESAFE, KALORİ HIZI VEYA KALORİ DAHİL HEDEFLERE ULAŞTIĞINIZDA ALARMI TETİKLER) Var
MEVCUT BİSİKLET PROFİLLERİ Bisiklet, Kapalı Alan Bisikleti
VARIA™ RADAR İLE UYUMLU (ARKA RADAR) Var
VARIA™ IŞIKLARLA UYUMLU Var
HIZ VE KADEME SENSÖR DESTEĞİ (SENSÖR İLE) Var
MEVCUT YÜZME PROFİLLERİ Havuzda yüzme
HAVUZ YÜZME METRİKLERİ (UZUNLUK, MESAFE, PACE, KULAÇ SAYISI, YÜZME VERİMLİLİĞİ (SWOLF), KALORİ) Var
VURUŞ TİPİ TESPİTİ (FREESTYLE, SIRTA VURUŞ, GÜĞME VURUŞU, KELEBEK) (SADECE HAVUZDA YÜZME) Var
TEMEL DİNLENME ZAMANLAYICI (0'DAN İTİBAREN) (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME) Var
ZAMAN VE MESAFE UYARILARI Var
SU ALTINDA BİLEK TABANLI KALP HIZI Var
TOE-TOE™ CHALLENGES UYGULAMASI Var (isteğe bağlı Connect IQ Toe-to-Toe™ Challenges uygulaması)
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR