< < Önceki Sayfaya Dön
Benzer Ürünler
Garmin Alpha 100 Köpek Takip Cihazı (GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Alpha 100 Köpek Takip Cihazı (GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Alpha 100 Köpek Takip Cihazı (GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Alpha 100 Köpek Takip Cihazı (GARMİN TÜRKİYE)

Garmin Alpha 100 Köpek Takip Cihazı (GARMİN TÜRKİYE) (010-01041-51)

Marka : Garmin
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺28.971,36(KDV Dahil)
İndirimli : ₺25.784,51(KDV Dahil)


Ücretsiz Kargo

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.

:

GPS'li Köpek Takip Cihazı ve Uzaktan Kumandalı Eğitim Cihazı Bir Arada

  • En fazla 9 mil (TT 15) veya 4 mil (TT 15 mini) uzaklıkta 20 köpeği izler
  • Sürekli ve anlık uyarmalı 18 eğitim seviyesi
  • Sesli ve titreşimli uyarılar
  • Ön yüklü TOPO haritalar
  • Köpeklerin hızını ve yol aldığı mesafeyi ölçer

Alpha 100

Sahada çok değerli bir araç olan Alpha 100, köpeklerinizden optimum performans elde etmenize yardımcı olur. Kanıtlanmış Garmin GPS köpek takip cihazını Tri-Tronics® elektronik köpek eğitim teknolojisi ile birleştirir. Bu kullanımı kolay entegre avuç içi sistemi, köpeklerinizi sahada 9 mil (TT 15) veya 4 mil (TT 15 mini) uzaktaki bir mesafeden izlemenize ve eğitmenize olanak tanır ve konumunlarını her 2.5 saniyede bildirir.

Birden fazla Alpha 100 el cihazıyla ve TT™ 15 veya TT 15 mini köpek cihazlarıyla 20'den fazla köpeğin veya avcıların, göz mesafesi dışına çıktıklarında bile, büyük ve eldiven dostu dokunmatik ekran üzerinde kesin konumlarını tespit edebilirsiniz. Alpha 100, TOPO haritaları ile önceden yüklenmiş olarak geldiğinden, çevrenizi her zaman bileceksiniz.

Köpeklerinizi Takip Edin

Her köpeğin hızını, mesafesini ve takip ettiği yönü ölçün. Artı, bir köpeğin "Treed" veya "Point On" olduğu durumlarda bildirim alırsınız. Tek bir Alpha 100 cihazı ile 20 ye kadar köpeği veya diğer avcıları farklı Alpha 100 takip cihazlarından veya TT 15 ve TT 15 mini köpek cihazlarından (ayrı satılır) sinyal alarak takip edebilirsiniz. Veya yalnızca yeni T 5 veya T 5 mini köpek cihazlarını izlemeyi tercih edebilirsiniz. Uyarıcılara, zil seslerine ya da renk tonlamalarına izin vermeyen yarışmalar için uyumlu T 5 veya T 5 mini izleme cihazları mükemmel bir alternatiftir. Ve köpeklerinizi takip etmek veya geri toplamak için bir araç kullanıyorsanız, Garmin DriveTrack 70 köpek takip cihazı ve GPS navigasyon cihazı (ayrı satılır) kolay izlenebilir bir "büyük resim" çözümü sunar. 7 inçlik hareketli harita ekranı, köpeklerin konumlarını, TOPO konturları veya uydu görüntüsü görünümleri üzerinde - köpeklerin bulunduğu yere yönlendiren gezinme ipuçları ile birlikte gösterir.

Alpha 100

Eğit ve Kontrol Et

Alpha 100, istenmeyen avı kovalamayı durdurmanız için köpeklerinizi eğitmenize ve kontrol etmenize yardımcı olur. Erişimi kolay eğitim düğmeleri güvenli ve etkili özelliklerle, 18 seviyeli anlık ve 18 seviyeli kesintisiz uyarı veya duyulabilir bir ses veya titreşim komutuyla her bir köpekle ayrı ayrı iletişim kurmanızı sağlar. Ayrıca yanlışlıkla uyarı veya sesi önlemek için bir kilitleme ayarı mevcuttur.

Eğitiminizi daha da özelleştirmek için 2 uyarı modundan birini seçin. Geleneksel uyarı, önceden belirlenmiş bir uyarılma seviyesinde (1 ila 6) hızlı değişiklikler (düşük, orta ve yüksek) sağlarken, doğrusal uyarma seviyesi 1'den seviyeye 18'e kadar kademeli olarak uyarılmaya izin verir.

Pil Süresini Uzatın

TT 15 veya TT 15 mini kullanırken, pil ömrünü uzatmak için Kurtarma Moduna geçin. TT 15 veya TT 15 mini'nin yaklaşık yüzde 25 pil ömrü kaldığında, Alpha 100'e ping güncelleme oranını her 2,5 saniyeden 2 dakikada bir'e otomatik olarak yavaşlatır. Bu mod TT 15 veya TT 15 mini'nin pil ömrünü korur ve köpek aramak ve bulmak için daha fazla zaman sağlar.

Alpha 100

Bir Sonraki Seyahatinizi Planlayın

BaseCamp yazılımıyla, haritalar, yol işaretleri, rotalar ve izleri görüntüleyip, düzenleyerek bir sonraki maceranızın kontrolünü elinize alın. Bu ücretsiz gezi planlama yazılımı, arkadaşlarınızla, ailenizle veya diğer araştırmacılarla paylaşabileceğiniz Garmin Maceraları oluşturmanızı sağlar. BaseCamp, kontur çizgileri ve yükseklik profilleri dahil olmak üzere, bilgisayar ekranınızda 2-D veya 3-D topografik harita verilerini görüntüler. Ayrıca, BirdsEye Uydu Görüntüsü aboneliğiyle eşleştirildiğinde sınırsız miktarda uydu görüntüsünü cihazınıza aktarabilir.

Köpekleri İzlemek İçin Bilgisayarınızı Bir Baz İstasyonuna Dönüştürün

Birden fazla köpek ve/veya arkadaşlarınızı (en fazla 20 Alfa birimi, TT 15 veya T 5 köpek aygıtı) izlemek için dizüstü bilgisayarınızı BaseStation yazılımını yükleyerek alan kontrol merkezine dönüştürebilirsiniz. Bilgisayarınızın büyük ekranında gerçek zamanlı GPS bilgilerini görüntüleyebilirsiniz, köpek arama kurtarma ekipleri için idealdir. GPS ve GLONASS özellikleri olduğu için, Internet ve cep telefonu servisinin mevcut olmadığı durumlarda bile emniyetli, güvenli ve daha etkili bir izleme elde edersiniz.

Alpha 100
 
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.