< < Önceki Sayfaya Dön
Bose SoundLink Revolve Plus Gümüş Bluetooth Hoparlör (BOSE TR)
Bose SoundLink Revolve Plus Gümüş Bluetooth Hoparlör (BOSE TR)
Bose SoundLink Revolve Plus Gümüş Bluetooth Hoparlör (BOSE TR)
Bose SoundLink Revolve Plus Gümüş Bluetooth Hoparlör (BOSE TR)

Bose SoundLink Revolve Plus Gümüş Bluetooth Hoparlör (BOSE TR) (739617-2310)

Marka : Bose
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺19.369,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺17.575,00(KDV Dahil)

ŞU ANA KADARKİ EN İYİ PERFORMANSA SAHİP TAŞINABİLİR BLUETOOTH HOPARLÖRÜMÜZ.Ücretsiz Kargo

Model / Renk
Bose SoundLink Revolve Plus Siyah Bluetooth Hoparlör (BOSE TR)
ADET :

Duyulacak ve paylaşılacak çok daha fazla şey

Boyutunun sizi yanıltmasına izin vermeyin. Bu ufak tefek görünümlü hoparlör görünenden çok daha fazla teknolojiyi içine sığdırır. Yüksek etkili transformatör. Çift-pasif radyatör. 360 derece ses yayını yapmasını sağlayan akustik deflektör tasarımı. Bunların hepsi bu küçük hoparlörden canlı performans benzeri ses elde ederek, tüylerinizin diken diken olmasını sağlar.

Duyulacak ve paylaşılacak çok daha fazla şey
 Suya Dayanıklı

Suya Dayanıklı

Siz nasıl biraz ıslanmaktan korkmuyorsanız, hoparlörünüzün de korkmaması gerekir. SoundLink Revolve’un suya dayanıklı tasarımı sayesinde onu, havuz kenarı veya mutfak lavabosunun yanı gibi, daha fazla yerde korkmadan kullanabilirsiniz.

Darbelere dayanıklı

Hiçbirimiz mükemmel değiliz. Bu hoparlörle kimsenin mükemmel olmasına da gerek yok. Kolunuzla çarpıp düşürdüğünüzde veya hızlıca evden çıkarken çantanıza attığınızda merak etmenize gerek yok. Yumuşak materyaller sayesinde çarpmalara karşı daha dayanıklıdır.

Darbelere dayanıklı
İster çantanızda, ister elinizde taşıyın

İster çantanızda, ister elinizde taşıyın

Esnek kumaştan kulbu sayesinde, SoundLink Revolve+ rahatlıkla taşınabilir. Yumuşak ve pürüzsüz düğmeleri dahil, bu hoparlörde kullanılan her bir materyali onunla olan her etkileşiminizin doğal olduğunu hissetmeniz için özellikle seçtik.

PİL ÖMRÜ
Diğer hoparlörlerin pilleri biraz daha uzun süre kullanım sağlayabilir, ancak Bose SoundLink Revolve+ hoparlör duymak istediğiniz basın çok daha fazlasını çalar. Derin, zengin ve hayat dolu müzik 16 saate kadar sizinle.
SESLİ CEVAP
Bir bağlantı kurun. Bu kolay. Sesli cevaplar sayesinde kolayca bluetooth bağlantınızı yapabilirsiniz. İki cihaza aynı anda bağlanabilirsiniz ve buna ek olarak hoparlör son sekiz bağlantıyı otomatik hatırlar.
SİRİ & GOOGLE SES ALGILAYICI
Telefonunuz yakınlarda değil mi? Endişelenmeyin. Sadece çok fonksiyon tuşuna basın ve telefonunuzun Siri ya da Google Asistant’ına ses girişinden hoparlöre yetki vermesi için bekleyin.
SUYA DAYANIKLI
Siz nasıl biraz ıslanmaktan korkmuyorsanız, hoparlörünüzün de korkmaması gerekir. SoundLink Revolve’un suya dayanıklı tasarımı sayesinde onu, havuz kenarı veya mutfak lavabosunun yanı gibi, daha fazla yerde korkmadan kullanabilirsiniz.
TEMİZ TELEFON ARAMALARI
Buna daha önce tanık olmuşsunuzdur. Hoparlörden gelen seste bir arkadaş ve çevresinde onu dinleyenler. Onları duymaya çalışırsınız ve onlarda sizi. Daha çoğuna gerek yoktur. SoundLink Revolve+ hoparlör ile çağrıları cevaplayabilirsiniz ve bu sayede kelimeler daha net ve boğukluk ortadan kaybolur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyutlar : Hoparlör: 18.4 cm (Y) x 10.5 cm (G) x 10.5 cm (D) • 0.9 kg
Ek Detaylar : Kablosuz menzili 9 m’ye kadar
Pil ömrü 16 saate kadar
Girişler ve Çıkışlar : 3.5 mm AUX girişi
Micro-B USB girişi
Kutuda neler var? : SoundLink®+ Revolve hoparlör
USB güç ünitesi
USB kablosu
AC priz uçları

SIKÇA SORULAN SORULAR

SoundLink Revolve ve daha büyük olan SoundLink Revolve+ arasındaki fark nedir?
SoundLink Revolve+ daha büyüktür ve SoundLink Revolve’dan daha yüksek volümde, daha doyurucu bir ses üretir. SoundLink Revolve+ aynı zamanda, daha geniş bir çapa sahip olduğu için taşımayı kolaylaştırmak adına bir taşıma kulbuna sahiptir. SoundLink Revolve+ hoparlörün pil ömrü 16 saate kadardır. SoundLink Revolve hoparlörün pil ömrü ise 12 saate kadardır. Diğer bütün özellikleri aynıdır.
SoundLink Revolve hoparlörler ile ne çeşit ses kaynakları kullanabilirim?
SoundLink Revolve ve Revolve+ hoparlörler için ses bağlantısı seçenekleri, Bluetooth ve 3.5 mm stereo ses kablosudur. Ayrıca NFC, Bluetooth eşleştirmesini kolaylaştırmaya yardımcı olabilir.
SoundLink Revolve hoparlörler Wi-Fi veya WiDi’i destekler mi?
Hayır. Hoparlörlerin kablosuz bağlantısı sadece Bluetooth üzerindendir.
SoundLink Revolve hoparlörlerin kablosuz menzili nedir?
Hoparlörler 9 metreye (30 ft) kadar kablosuz menzile sahiptir. Performans, duvarlar, Wi-Fi veya diğer kablosuz cihazların oluşturduğu parazit yüzünden etkilenebilir.
SoundLink Revolve hoparlörler ile kaç adet hoparlör eşleştirilebilir?
SoundLink Revolve hoparlörler son olarak eşleştiği ve bağlandığı son sekiz cihazı hafızasında tutar. Yeni bir cihaz ile eşleştirildiğinde en az kullanılan bağlantıyı hafızasından siler.
İki SoundLink Revolve hoparlör Parti Modu’nda kablosuz olarak birbirlerine bağlanabilir mi?
Evet. Bose Connect uygulamasını kullanarak, bu Bose Bluetooth hoparlörlerin herhangi birinden Parti Modu’nu etkinleştirebilirsiniz: SoundLink Revolve ve SoundLink Revolve Plus.
Bilgisayarımdan Spotify, Deezer gibi müzik servisleri ile hoparlöre müzik yayını yapabilir miyim?
Evet. Bilgisayarınızda Bluetooth aktifse ve bilgisayarınız hoparlörün 10 metrelik menzili içerisindeyse yapabilirsiniz.
Telefonum hoparlöre müzik yayını yaparken bir telefon çağrısı gelirse ne olur?
Bir çağrı geldiğinde, müzik durdurulur ve telefon zili hoparlör üzerinden duyulur. Çok fonksiyonlu düğmeye basarak çağrıyı yanıtlayabilir ve telefon görüşmenizi yapmak için hoparlörün kendisine doğru konuşabilirsiniz. Telefon görüşmenizi bitirdiğinizde, müziğiniz tekrar kaldığı yerden çalmaya devam eder.
SoundLink Revolve ve Revolve+ Bluetooth hoparlörlerin pil performansı nasıldır?
Tipik kullanımda, SoundLink Revolve hoparlörün pil ömrü 12 saate kadar, SoundLink Revolve+ hoparlörün pil ömrü ise 16 saate kadardır. Pil performansı çalınan içeriğe ve volüm seviyesine göre değişir.
SoundLink Revolve ve Revolve+ Bluetooth hoparlörlerin pilini şarj etmek ne kadar sürer?
Müzik çalmadan, SoundLink Revolve hoparlörlerin pili, bir USB güç kaynağı kullanılarak yaklaşık dört saatte şarj edilebilir. Alternatif USB güç kaynakları kullanarak veya müzik çalarken şarj etmek daha uzun sürebilir.
Hoparlörün sesli yönlendirmeleri ne işe yarar?
Bluetooth eşleştirmesi ve bağlantı süreçleri boyunca yönlendirme sağlarlar. Aynı zamanda birden fazla kaynak cihaz kullanımını kolaylaştırmak için, bağlı olan kaynak cihazlarının isimlerini bildirirler.
Sesli yönlendirmeler devre dışı bırakılabilir mi?
Evet. “+” (volüm arttırma) ve “–” (volüm azaltma) düğmelerine aynı anda basmanız yeterlidir.
SoundLink Revolve ve Revolve+ Bluetooth hoparlörleri, tablet üzerinden bir film izlemek gibi, görüntü için ses alma amaçlı kullanılabilir mi?
Evet. Ancak, bu deneyimin kalitesi—özellikle ses ve görüntü arasındaki senkronizasyon—hoparlörlerde kullanılan farklı sinyal işleme teknolojileri tarafından etkilenebilir. Senkronizasyon sorunları özellikle Bluetooth kullanırken ortaya çıkacaktır. Daha iyi senkronizasyon ve daha az gecikme için, AUX veya USB Audio girişlerini kullanmanızı öneririz. En iyi deneyimi elde etmek için lütfen hoparlörünüzün yazılımını güncelleyin.
Suya dayanıklı SoundLink Revolve hoparlörler için IPX4 derecelendirmesi ne anlama gelir?
IPX4 derecelendirmesi, elektrikli aletlerin dış kasalarının içine girebilecek sert maddelere (eller ve parmaklar gibi vücut bölümleri dahil), toza, kazara çarpmalara ve suya karşı koruma derecelerini sınıflandırır. SoundLink Revolve ve Revolve+ için, hoparlörünüzün kazara suya maruz kalması durumunda hemen bozulmaması için gerekli test parametrelerinin de ötesine gittik. Bu demektir ki SoundLink Revolve ve Revolve+ hoparlörünüzü daha fazla yerde kullanabilirsiniz ve havuzdan sıçrayan sular, yağmura yakalanma, arabanızı yıkarken ve mutfakta sıçrayan sular sonucu ıslanmasından korkmanıza gerek yoktur. Sadece tamamen suyun altına batırmamanız gerekir.
SoundLink Revolve ve Revolve+ hoparlörleri, Amazon Echo Dot ile uyumlu mudur?
Evet. Amazon Echo Dot’a herhangi bir Bose Bluetooth hoparlörünü bağlayabilirsiniz. Echo Dot, müzik çalmak, bilgi, haberler, spor karşılaşması sonuçları, hava durumu ve daha fazlasıyla ilgili bilgi almak için anında Alexa Sesli Servis’e bağlanır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR