< < Önceki Sayfaya Dön
Bose SoundLink AE2 II Beyaz Kulak Çevresi Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)
Bose SoundLink AE2 II Beyaz Kulak Çevresi Kulaklık (BOSE TÜRKİYE)

Bose SoundLink AE2 II Beyaz Kulak Çevresi Kulaklık (BOSE TÜRKİYE) (741158-0020)

Marka : Bose
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺10.151,69(KDV Dahil)
İndirimli : ₺9.564,41(KDV Dahil)

KABLOSUZ ÖZGÜRLÜĞÜ, KATEGORİSİNDEKİ EN İYİ SES PERFORMANSI İLE BULUŞUYOR.Ücretsiz Kargo

:

 

 

Daha net telefon görüşmeleri.

 

Bu çok yönlü kulaklıklar aynı zamanda telefon görüşmelerini optimize etmek için de tasarlandılar. HD ses ve adaptif ses ayarına sahip gelişmiş bir mikrofon sistemi rüzgarlı veya gürültülü ortamlarda bile net telefon görüşmeleri yapmanıza olanak tanır. Ve iyileştirilmiş tonlar sanki hiç kulaklık takmıyormuşsunuz gibi sesinizin kulağa daha doğal gelmesini sağlar.

Daha net telefon görüşmeleri.

 

 

Kolay bağlantı. Sorunsuz geçiş.

 

Kolay bağlantı. Sorunsuz geçiş.

 

En yeni Bluetooth teknolojisi sorunsuz ses/görüntü senkronizasyonu ile mobil cihazlarınıza kolayca bağlanmanıza izin verir. Aynı anda iki ayrı cihaza birden bağlı kalabilir ve aralarında geçiş yapabilirsiniz. Böylece, eğer iPad’inizde bir film izlerken iPhone’unuzdan sizi biri aradığında, kulaklıklar otomatik olarak filmi duraklatır ve çağrıyı cevaplar. Telefon görüşmenizi bitirdiğinizde, kulaklıklar otomatik olarak filme geri döner.

 

Konfor ve dayanıklılık.

 

Bu kulaklıklar darbelere dayanıklı malzemeler, cam dolgulu naylon ve korozyona dayanıklı paslanmaz çelik ile yoğun yaşam tarzınız için tasarlandı. Yumuşak kulaklık yastıkları ve kafa bandı ile, bütün gün rahatça kullanabilmeniz için benzeri kablosuz kulaklıklardan daha hafif ve rahattırlar. Dinlemeyi bitirdiğinizde, kulaklıkları katlayarak rengine uygun taşıma çantasının içinde korumaya alabilirsiniz.

Konfor ve dayanıklılık.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

 

Ek Detaylar : ○ Kablosuz menzili
○ 9 metreye kadar
○ Şarj süresi
○ 3 saatlik tam şarj = 15 saatlik çalma süresi
○ (15 dakikalık hızlı şarj = 2 saatlik çalma süresi)
Kablosuz Boyutlar / Ağırlık : ○ Kulaklıklar
○ Yükseklik: 19.05 cm
○ Genişlik: 15.24 g
○ Derinlik: 3.81 g
○ Ağırlık: 149.40 g
○ Kulaklık yastıkları
○ Yükseklik: 9.70 cm
○ Genişlik: 7.40 cm
Kutuda neler var? : ○ SoundLink® kablosuz kulak-çevresi kulaklıklar II
○ USB şarj kablosu
○ Yedek ses kablosu
○ Taşıma çantası

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

 

 

 

Tabletim veya akıllı cep telefonum SoundLink® II kablosuz kulak-çevresi kulaklıklar ile uyumlu mudur?

Bose SoundLink® II kablosuz kulak-çevresi kulaklıklar Bluetooth® A2DP, hands-free ve kulaklık profillerini destekleyen Bluetooth® 2.1 (veya sonraki sürümler) özelliklerini kullanan diğer Bluetooth® cihazları ile uyumludur.

 

 

Bu kulaklıklar aynı anda iki cihaza birden bağlanabilir mi?

Evet, multipoint teknolojisini kullanarak aynı anda iki Bluetooth® cihazına birden bağlanabilirler.

 

 

Bu kulaklıkları TV'm ile kullanabilir miyim? Bir Bluetooth® vericisi ile çalışırlar mı?

Hayır. Çoğu televizyonun kablosuz Bluetooth® fonksiyonu yoktur. Bir verici teknik olarak çalışacak olsa da, elde edilecek olan deneyim Bose®’un beklentilerini karşılamamaktadır. Ses ve görüntü arasında bir gecikme olacağından rahatsız edici bir deneyimle sonuçlanacaktır.

 

 

Bu kulaklıklar VoIP için kullanılabilir mi?

Evet. Eğer VoIP için kullanılan kaynak hands-free profili ile Bluetooth® teknolojisine sahipse, Bose® SoundLink® II kablosuz kulak-çevresi kulaklıkları çağrılarınız için kullanabilirsiniz.

 

 

Neden kulaklıklarla beraber bir ses kablosu gelir?

Ses kablosu, Bose SoundLink® II kablosuz kulak-çevresi kulaklıkları Bluetooth® özelliğine sahip olmayan cihazlar (MP3, CD ve DVD çalarlar, PCler) ile, bir Bluetooth® bağlantısı mümkün olmadığı zamanlarda veya kulaklıkların pili bittiğinde kullanmanıza olanak tanır. Kulaklıklardan gelen ses, ses kablosunu kullandığınızda kulaklıkların kablosuz kontrol modülünde bulunan aktif EQ çalışmayacağından kulağa farklı gelecektir.

 

 

Bu kulaklıklar oyun oynamak için kullanılabilir mi?

Hayır. Çoğu oyun konsolları SoundLink® kulaklıkların kullandığı ile aynı Bluetooth® protokollerini kullanmamaktadır. Kulaklıklardan ses gelebilmesi için A2DP gereklidir ki sadece oyun sesini dinlemek için değil iletişim için de kullanılabilsinler. Genel olarak, ses ve görüntü arasındaki büyük gecikme özellikle aksiyon ve sesin senkronize olması gereken oyunlar için rahatsız edici olacaktır. Sadece alışıldık ses efektlerine sahip oyunları oynayanlar için ise bu gecikme sorun yaratmayacaktı

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR