< < Önceki Sayfaya Dön
Benzer Ürünler
BlueParrott C300-XT Bluetooth Kulaklık (Distribütör Garantili)
BlueParrott C300-XT Bluetooth Kulaklık (Distribütör Garantili)
BlueParrott C300-XT Bluetooth Kulaklık (Distribütör Garantili)
BlueParrott C300-XT Bluetooth Kulaklık (Distribütör Garantili)
BlueParrott C300-XT Bluetooth Kulaklık (Distribütör Garantili)

BlueParrott C300-XT Bluetooth Kulaklık (Distribütör Garantili) (BlueParrott C300-XT)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺4.504,27(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.065,24(KDV Dahil)

Arka plan gürültüsünü engeller. C300-xt% 80 gürültü engelleme sağlar - çalıştığınız ortam ne kadar zorlu olursa olsun işitmenizi ve duyulmanızı sağlar.

Ücretsiz Kargo

:
Üç takma stili seçeneğiyle kompakt performans. C300-XT, üretkenliği ve meslektaş işbirliğini artıran sınıfının lideri özelliklere sahip, gizli, müşteriye dönük bir kulaklığa ihtiyaç duyanlar için her iki dünyanın da en iyisini sunar. Çeşitli takma stilleri ile birlikte gelen kompakt bir tasarımda birinci sınıf BlueParrott özelliklerinin keyfini çıkarın. C300-XT MS varyantı, Microsoft Teams Walkie Talkie entegrasyonu sunarak ambar, perakende ve diğer müşteriyle yüz yüze çalışanlar için anında işbirliği sağlar.
 
Ürün Özellikleri
 
Arka plan gürültüsünü engeller İş yeriniz yüksek düzeyde rahatsız edici gürültü içeren yoğun bir ortam olduğunda ve iş arkadaşlarınıza veya müşterilerinize arama yaparken odaklanmanız gerektiğinde, görüşmenin netliği büyük önem taşır. C300-XT,% 80 gürültü engelleme * sunarak zorlu bir çalışma ortamında bile işitmenizi ve duyulmanızı sağlar.
Gün boyunca konuşun Uzun vardiyalarda çalıştığınızda ve iş arkadaşlarınız ve müşterilerinizin her zaman hazır olması gerektiğinde, başlığınızın sizin kadar sıkı çalışabilmesi gerekir. 10 saate kadar konuşma süresi ve 13 güne kadar bekleme süresi sunan C300-XT, sizi hayal kırıklığına uğratmayacak, gerçekten tüm gün süren bir çözümdür.
Yüksek performans kompakt hale getirildi Aynı zamanda sınıf lideri üretkenliği artıran özellikler sunan ve meslektaş işbirliğini geliştirmek için tasarlanmış gizli, kamuya açık bir kulaklık.
Özelleştirilebilir BlueParrott Button ™ İş yeriniz yüksek düzeyde rahatsız edici gürültü içeren yoğun bir ortam olduğunda ve iş arkadaşlarınıza veya müşterilerinize arama yaparken odaklanmanız gerektiğinde, görüşmenin netliği büyük önem taşır. C300-XT,% 80 gürültü engelleme * sunarak zorlu bir çalışma ortamında bile işitmenizi ve duyulmanızı sağlar.
Konuşmak için bas
 
Etkili gerçek zamanlı iletişime ihtiyaç duyan ekipler için anında 1'e 1 veya grup görüşmeleri için BlueParrott Düğmesine dokunmanız yeterlidir. C300-XT kulaklıklar, Microsoft Teams Walkie Talkie *, Zebra Workforce Connect Voice, Zello ve çok daha fazlasını içeren bir dizi Bas-Konuş çözümüyle çalışır.

 
 
    Arka plan gürültüsünü engeller. % 80 gürültü iptali.
    Gün boyunca konuşun. 10 saatin üzerinde konuşma süresi.
    Yüksek performans kompakt hale getirildi. Hafif bir tasarımda üstün konuşma kalitesi.
    Bas-konuş düğmesi. 1'e 1 veya grup görüşmesi için Parrott BlueButton ™ 'a dokunun.
    Kulaklığı istediğiniz şekilde kontrol edin. Parrott Button ™ ile en sevdiğiniz özellikleri özelleştirin.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR