< < Önceki Sayfaya Dön
Yealink UH36-Duo USB ve 3.5mm Jacklı Kulak Üstü Kulaklık
Yealink UH36-Duo USB ve 3.5mm Jacklı Kulak Üstü Kulaklık

Yealink UH36-Duo USB ve 3.5mm Jacklı Kulak Üstü Kulaklık (YN-UH36-Duo)

Marka : Yealink
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺4.309,58(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.917,80(KDV Dahil)

Microsoft Teams tarafından onaylanan ve Yealink UH36 Dual olarak sunulan Yealink UH36 Çift Taraflı, kolayca konsantre olmanızı sağlayan ve konuşmalarınızın kalitesini arttırmanıza yardımcı olacak profesyonel bir USB kablolu kulaklıktır.

Ücretsiz Kargo

:

Yealink UH36-Duo Çift Taraflı USB ve 3.5mm Jacklı Kablolu UC kulaklık

Microsoft Teams tarafından onaylanan ve Yealink UH36 Dual olarak sunulan Yealink UH36 Çift Taraflı, kolayca konsantre olmanızı sağlayan ve konuşmalarınızın kalitesini arttırmanıza yardımcı olacak profesyonel bir USB kablolu kulaklıktır. Ayrıca sağladığı Yealink USB Connect yazılımı ve Yealink Cihaz Yönetim Platformu / Bulut Hizmeti ile, cihaz bilgilerini kontrol etmek ve bir veya daha fazla UH36 kulaklığın ürün yazılımını yükseltmenizi kolaylaştırır.

Yealink UH36-Duo Çift Taraflı USB ve 3.5mm Jacklı Kablolu UC kulaklık
Yealink UH36-Duo Kablolu UC kulaklık Basit ve Esnek Bağlantı

Basit ve Esnek Bağlantı

Kutusundan çıkar çıkmaz bir USB tak ve çalıştır kurulumu, Yealink IP telefonlarına, PC ve tablete bağlantıyı sağlar ve 3,5 mm jak ile PC ve akıllı telefon bağlantısı da aynı şekilde çalışmaya hazırdır. Ses senkronizasyonu ve çoklu arama kontrolü gibi gelişmiş özelliklerin parmaklarınızın ucunda olduğu Yealink IP telefonları ile derinden entegre edilmiştir. Ergonomik tasarımı, UH36'yı uzun konferans aramaları ve gün boyu kullanım için yeterince konforlu hale getirir. Gürültü önleyici mikrofon, dış gürültünün en fazla azaltılmasını sağlar, böylece dinleyiciler eldeki istenen sese daha fazla odaklanabilir, yakındaki konuşmacılar da çoğu arama gizliliğiyle korunur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR