< < Önceki Sayfaya Dön
Sennheiser SC 75 USB MS Duo Kulak Üstü Kulaklık
Sennheiser SC 75 USB MS Duo Kulak Üstü Kulaklık
Sennheiser SC 75 USB MS Duo Kulak Üstü Kulaklık

Sennheiser SC 75 USB MS Duo Kulak Üstü Kulaklık (EP-1000635)

Marka : Sennheiser
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺2.376,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.160,00(KDV Dahil)

Sennheiser SC 75 USB MS Çift Taraflı Taçlı USB Kablolu UC Kulaklığı Gürültü filtreleleme özellikli tek taraflı UC kulaklığı; hem USB hem 3,5mm jaklı kullanabilirsiniz, kablo üzerinde ses ve çağrı kontrol ünitesi içerir;Microsoft Skype For Business uyumlu Paket içeriği: Kulaklık; deri ve akustik sünger kulak yastığı 

Ücretsiz Kargo

:

Sennheiser SC 75 USB MS

SC 75 USB MS, kolay konumlanabilen, çift taraflı ve geniş taçlı, Microsoft Skype for Business sertifikalı kulaklıktır. Gürültü filtreleme özellikli mikrofonu, büyük boy deri kulak süngeri ve tacında konfor yastığı ile kullanım için rahat bir çözümdür. Sennheiser SC 75 USB MS Çift Taraflı Kulaklık, Skype For Business uygulamalarında, çok sayıda çağrı alma esnekliğine gerek duyan kullanıcılar için üretilmiştir.

 

Sennheiser SC 75 USB MS Duo Kulak Üstü Kulaklık Yan GörünümSennheiser SC 75 USB MS Duo Kulak Üstü Kulaklık

 

Daha Net Bir konuşma Deneyimi

Tek bir kulaklığın birçok ortamı yönetebilme özelliği ile çok daha efektif bir çalışma ortamı yaratan SC 75 USB MS Çift Taraflı Kulaklık aynı zamanda mikrofonu üzerinde barındırdığı Gürültü Filtreleme özelliği ile dış ortam seslerini konuşma esnasında karşı tarafa göndermiyor ve böylece çok daha temiz bir görüşme sağlanmış oluyor. Konuşmalar esnasında ani ses yükselmeleri ile kulakta oluşabilecek hasarlara karşı Sennheiser'ın tescilli ActiveGard teknolojisi kullanıcıları koruyarak, sağlık açısından da bir ayrıcalık sunuyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR