< < Önceki Sayfaya Dön
Benzer Ürünler
EPOS Sennheiser SC 60 ED Serisi Duo Taçlı HD Kulak Üstü Kulaklık

EPOS Sennheiser SC 60 ED Serisi Duo Taçlı HD Kulak Üstü Kulaklık (SC-508360)

Marka : Sennheiser
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺1.344,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.200,00(KDV Dahil)

Sennheiser SC 60 ED, kolay konumlanabilen, tçift taraflı ve geniş taçlı, "Easy Disconnect" bağlantılı HD ofis kulaklığıdır.

Ücretsiz Kargo

:

Sennheiser SC 60 ED Serisi HD Ofis Kulaklığı

Sennheiser SC 60 ED, kolay konumlanabilen, tçift taraflı ve geniş taçlı, "Easy Disconnect" bağlantılı HD ofis kulaklığıdır. Gürültü filtreleme özellikli mikrofonu ve büyük kulak süngeri ile yoğun kullanımlar için çağrı merkezi ve ofis gibi yoğun çalışma ortamları için oldukça rahat bir çözümdür. Gürültü Filtreleme özelliği ile dış ortam seslerini konuşma esnasında karşı tarafa göndermez ve böylece çok daha temiz bir görüşme sağlanmış olur. Konuşmalar esnasında ani ses yükselmeleri ile kulakta oluşabilecek hasarlara karşı Sennheiser'ın tescilli ActiveGard teknolojisi kullanıcıları koruyarak, sağlık açısından da bir ayrıcalık sunmaktadır.

Sennheiser SC 60 ED Serisi HD Ofis Kulaklığı Özellikleri
Sennheiser SC 60 ED Serisi HD Ofis Kulaklığı Mükemmel Ses Kalitesi Mükemmel Ses ve Uyum

Çağdaş tasarımdan mükemmel ses kalitesine kadar, SC  30/60 easy dissconnect kulaklıklar açık ofisler ve çağrı merkezleri gibi alanlar için mükemmeldir. 

Mükemmel kalitede ve kesintisiz görüşmeler ve sesli aramalar yapmanızı sağlayan bu kulaklık eşsiz tasarıma ve masa telefonunuza veya bilgisayarınıza uyum sağlayacak kablo seçenekleriyle konforun tadını çıkarmanız için tasarlanmıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR