< < Önceki Sayfaya Dön
Benzer Ürünler
EPOS Sennheiser Expand 80T Ses Konferans Cihazı

EPOS Sennheiser Expand 80T Ses Konferans Cihazı (EP-1000203)

Marka : Sennheiser
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺30.581,69(KDV Dahil)
İndirimli : ₺27.305,09(KDV Dahil)

Teams butonlu ses konferans cihazı, Sesleri oda yankısından ve ortam gürültüsünden izole eden altı adet uyarlanabilir, hüzmeleyici mikrofona sahiptir. Güçlü ultra düşük distorsiyonlu hoparlör, odayı olağanüstü sesle doldurur ve eşzamanlı konuşmaya izin veren üstün çift yönlü performans sağlar.

Ücretsiz Kargo

:

EPOS | Sennheiser EXPAND 80T Ses Konferans Cihazı

EPOS EXPAND 80 ses konferans cihazının zengin, doğal sesi sayesinde oda içinde 16 adede kadar katılımcı için birinci sınıf, ölçeklenebilir Bluetooth® hoparlörle işbirliğinizi güçlendirin. Sesleri oda yankısından ve ortam gürültüsünden izole eden altı adet uyarlanabilir, hüzmeleyici mikrofonu sayesinde daha net duyulun.

Çoklu bağlantı, basit bir kullanıcı arayüzü ve Microsoft Teams'e tek dokunuşla erişim ile konferans aramanızı saniyeler içinde ayarlayın.

Sennheiser Expand 80T Ses Konferans Cihazı 1Sennheiser Expand 80T Ses Konferans Cihazı 2

Zengin ve Doğal Ses

Konuşmanın anlaşılırlığını artıran ve odayı zengin, doğal sesle dolduran güçlü bir hoparlör ve sesi odaya getiren gelişmiş mikrofonlarla konferansın diğer ucundaki kişiler tarafından duyulduğunuzdan emin olun. 6 uyarlanabilir, hüzmeleyici mikrofon ve DSP, sesleri oda yankısından ve ortam gürültüsünden akıllıca izole eder. Güçlü ultra düşük distorsiyonlu hoparlör, odayı olağanüstü sesle doldurur ve eşzamanlı konuşmaya izin veren üstün çift yönlü performans sağlar.

Üstün işçilik, İskandinav tasarımı

Kvadrat tarafından yüksek kaliteli malzemeler ve ses artırıcı kumaşla birinci sınıf, minimalist bir estetikle üretilmiştir.

Toplantılarınızı Genişletin

EXPAND 80T ses konferans cihazınızın menzilini, UC için optimize edilmiş mükemmel çağrı netliği sağlayan genişletme mikrofonlarıyla artırabilirsiniz. Toplantı odanızın boyutuna uyması için bir veya iki mikrofon takabilirsiniz.

Kolektif Performansı Güçlendirin

16'ya kadar oda içi katılımcı için birinci sınıf, ölçeklenebilir speakerphone olan EXPAND 80T ile lokasyonlarda verimli ekip çalışmasını teşvik edin.

 

Sennheiser Expand 80T Ses Konferans Cihazı 3

Sennheiser Expand 80T Ses Konferans Cihazı 4

 

Özellikler

İki varyant, Bluetooth veya USB-C bağlantısı (USB-C'den USB-A'ya adaptör dahil) ve üç cihaza kadar çok noktalı bağlantı üzerinden bağlantı

Üstün işçilik, İskandinav tasarımı

Kensington kilit desteği

BTD 800 USB dongle, tüm cihazlara kolay Bluetooth® bağlantısı 

Çıkarılabilir USB-C kablosuyla özel kurulum

Felt müzik tarafından oluşturulan sesli uyarılarla sezgisel ses tasarımı

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR