< < Önceki Sayfaya Dön
Benzer Ürünler
EPOS Sennheiser Expand 80 Ses Konferans Cihazı Ek Mikrofon

EPOS Sennheiser Expand 80 Ses Konferans Cihazı Ek Mikrofon (EP-1000229)

Marka : Sennheiser
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺7.243,93(KDV Dahil)
İndirimli : ₺6.467,80(KDV Dahil)

EPOS EXPAND 80 Serisi için Ek Mikrofon

Ücretsiz Kargo

:

EPOS EXPAND 80 Serisi için Ek Mikrofon 

Sanal iletişim dünyadaki işletmeler için giderek daha önemli hale geldikçe ses konferans cihazlarının kalitesi ve güvenilirliği önemi de giderek daha çok arttı. Expand 80'e bağlanabilen 2,5 mm'lik kablosuyla, ek mikrofon tek adet olursa 24, çift adet olursa 32 kişiye kadar katılımı gerçekleştirebiliyor. EPOS fazla katılımcıların ses kalitesine getirebileceği her türlü olumsuz durumun önlemi de aldı. Voice Clarity özelliğiyle her katılımcının sesini net olarak duyacaksınız.

Sennheiser Expand 80 Ses Konferans Cihazı Ek Mikrofon


 

Expand 80 ek mikrofon, 360 dereceden ses alma kapasitesine sahiptir. Aramalarınızda üstün ses netliği sağlar ayrıca Microsoft Teams Sertifikalı olması avantajıyla da tek tuşla toplantınıza bağlanabilme olanağı sağlar. 

 

 

Expand 80 Ek Mikrofon

Bazı toplantılar beklemez. EPOS EXPAND 80 kullanım kolaylığı ile konferans görüşmelerini sorunsuz ve anında ayarlayabilir ve tüm cihazlarınızla otomatik olarak yapılandırılabilir. Ek mikrofon da tıpkı EXPAND 80 ile aynı yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Menzili genişletmek size ve tüm çalışanlarınıza yüksek performans katacağı gibi, kaliteli iletişime de olanak sağlayacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR