< < Önceki Sayfaya Dön
Benzer Ürünler
Sennheiser ADAPT 160 ANC USB Duo Kulak Üstü Kulaklık
Sennheiser ADAPT 160 ANC USB Duo Kulak Üstü Kulaklık
Sennheiser ADAPT 160 ANC USB Duo Kulak Üstü Kulaklık

Sennheiser ADAPT 160 ANC USB Duo Kulak Üstü Kulaklık (EP-1000218)

Marka : Sennheiser
İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺5.464,07(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.271,86(KDV Dahil)

EPOS I Sennheiser HD ses kalitesine sahip gürültü önleyici kulaklık ADAPT 160 ANC USB CTRL Kulaklık, Active Noice Canceling ve Voice Clarity özellikli mikrofonu ile çağrı merkezi ya da açık ofis gibi gürültülü ortamlarda çalışırken bile görüşmelerinizde sanki yüz yüze sohbet ediyormuşsunuz gibi hissetmenizi sağlar. Her sözcüğün net ve anlaşılır olması için optimize edilerek tasarlanmıştır.

Ücretsiz Kargo

:

ADAPT 160 ANC USB Kablolu Kulaklık

 

ADAPT 160 ANC mükemmel sese, modern stile ve konfora değer verir. UC özelliğiyle çok geniş bir kullanım alanı sağlayarak harika bir izlenim bırakır. Çağrı merkezi, ofis içerisinde hareket ederken veya işe giderken, her alanda rahat kullanmanız için tasarlanmıştır.

 

Sennheiser ADAPT 160 ANC USB Duo Kulak Üstü Kulaklık

 

 

 

 

EPOS I Sennheiser HD ses kalitesine sahip aktif gürültü önleyici kulaklık ADAPT 160  ANC USB CTRL  Kulaklık, Active Noice Canceling ve Voice Clarity özellikli mikrofonu ile çağrı merkezi ya da açık ofis gibi gürültülü ortamlarda çalışırken bile görüşmelerinizde sanki yüz yüze sohbet ediyormuşsunuz gibi hissetmenizi sağlar. Her sözcüğün net ve anlaşılır olması için optimize edilerek tasarlanmıştır. Suni deri kulak kapsüllerini ayrıca içeri doğru katlayabilirsiniz.

 

 

Sennheiser ADAPT 160 ANC USB Duo Kulak Üstü Kulaklık Yan

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR