< < Önceki Sayfaya Dön
Jabra Evolve2 30 Duo Usb-C Ms Kablolu Kulak Üstü Kulaklık
Jabra Evolve2 30 Duo Usb-C Ms Kablolu Kulak Üstü Kulaklık
Jabra Evolve2 30 Duo Usb-C Ms Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Jabra Evolve2 30 Duo Usb-C Ms Kablolu Kulak Üstü Kulaklık (23089-999-879)

Marka : Jabra
Fiyat : ₺3.852,50(KDV Dahil)

Taşınabilir. Verimli. Profesyonel. Her aramayı önemli kılmak için tasarlanmıştır.

 


Ücretsiz Kargo

1
:

JABRA EVOLVE2 30

Üretkenliğinizi korumanız için özel olarak geliştirildi. Hafif, taşınabilir, güvenilir ve rahat.

Yeni profesyonellik standardı ile öne geçmenin vakti geldi. Açık ofisten açık planlı yaşama kadar Evolve2 30, kim olduğunuz ve nasıl çalıştığınız fark etmeksizin her yerde gelişmiş konfor, sorunsuz iş birliği ve anında konsantre olma imkânı sunar.

Yeni Jabra Evolve2 30 ile daha akıllı bir çalışma ortamı yaratın.

MİKROFON PERFORMANSI

Görüşmelerde netlik ve zengin iş birliği.

Esnek bir şekilde çalışırken, nerede olursanız olun net bir şekilde duyulabileceğinizi bilmeniz gerekir. Gelişmiş 2 mikrofonlu ses sistemimiz sesinizi yakalarken aynı anda çevrenizdeki gürültüyü analiz edip azaltır ve Microsoft Open Office gereksinimlerini karşılar. Kendinizi anlatmak ve en küçük nüansın bile anlamını yitirmemesini sağlamak için mükemmel bir yol.

Evolve2 30 her aramayı önemli kılar.

SES KALİTESİ

Rahat dinleme.

Zaman kritik olduğunda, yüksek kaliteli ses çok önemlidir. Profesyonel sınıf 28 mm'lik hoparlörlerimiz ve gelişmiş dijital chip setimiz ile Evolve2 30, olağanüstü ses kalitesi sunar. Yani, ister önemli bir telefon görüşmesi yapıyor olun ister çalışırken müzik dinliyor olun, modern çalışma düzeni için tasarlanmış harika sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm ayrıntıları duymak, hiç bu kadar kolay olmamıştı.

BİRLEŞİK İLETİŞİM (UC)

UC sertifikalı demek, UC memnuniyeti demektir.

"Memnuniyet garantisi" bugünlerde sıkça duyduğunuz bir şey değil ancak biz bunu geri getiriyoruz. Evolve2 30, gerçek anlamda sorunsuz bir iş birliği için tüm lider Birleşik İletişim (UC) platformları ile uyumludur. UC platformu seçiminiz Microsoft Teams ise Teams sertifikalı model, platform üzerinde size en iyi deneyimi sunmak için mükemmel uyum sağlayacak şekilde optimize edilmiştir.

UC, çok kolay.

KONFOR

Konforda eşsiz. Kulakta hafif.

İlerleme kaydetmek için kafa ölçüleri aldık. Yüzlercesinin. Ardından bu verileri biyometrik ölçümler kullanarak mükemmel şekli tasarlamak için kullandık. Sonuç olarak, doğru miktarda ve eşit dağıtılmış basınç uygulamak için ergonomik olarak tasarlanmış ve kulaklarınızın doğal hatlarına göre şekil alan yumuşak hafızalı sünger kulak yastıklarına sahip birinci sınıf malzemelerle üretilmiş bir kulaklık tasarladık.

Tüm gün boyunca telefon trafiği yaparken, kulaklığınızın size yük olmayacağından emin olmanız gerekir. Aslında araştırmalar, tam oturan bir kulaklığın iş gününüzü önemli ölçüde iyileştirebileceğini, kullanım sürenizi uzatabileceğini ayrıca arama ve müzik dinleme deneyiminizi geliştirebileceğini gösteriyor.

Yeni konfor standardına alışın. O kadarını hak ettiniz.

DAYANIKLILIK

Güvenebileceğiniz esneklik.

Esnek bir şekilde çalışırken, ofisten evinize ve hatta mahallenizdeki kafeye kadar kulaklığınız da gezdiğiniz her yere sizinle gelir. Evolve2 30'un dizaynını, maksimum dayanıklılık için paslanmaz çelik taç bandı ve kaydırıcı kullanarak yeniden tasarladık. Ayrıca, iç ve dış bileşenleri darbeye karşı daha dayanıklı hale getirmek için kulaklıkların tasarımını da önemli ölçüde geliştirdik.

Üretken ve esnek bir şekilde çalışabilmeniz için güvenilir araçlara ihtiyacınız vardır.

SES YALITIMI

Şşş… çalışıyoruz.

Anında huzur ve sessizlik elde etmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Evolve2 30, ses yalıtımlı hafızalı sünger kulak yastıkları ve öncü açılı kulak kapağı tasarımı ile istediğiniz yerde konsantre olmanızı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. İş çantanızdaki bu hafif kulaklıkla, kendi düşüncelerinizi duymaktan yalnızca bir saniye uzaktasınız.

Yeni standart dilediğiniz yerde erişilebilir konsantrasyondur.

MEŞGUL IŞIĞI

Rahatsız etmeyin.

Evolve2 30, ne zaman huzura ve sessizliğe ihtiyacınız olduğunu otomatik olarak algılar. Arama sırasında entegre bir meşgul ışığı otomatik olarak açılır ayrıca, "rahatsız etmeyin" modunu belirlemek için manuel olarak da açabilirsiniz.

Ofisiniz nerede olursa olsun, daha az kesinti yaşarsınız.

TAK ÇALIŞTIR

Kutudan çıkarın. Takın. Çalıştırın.

Anında iş birliği imkânı. Evolve2 30, tak çalıştır özelliğine sahiptir ve hem USB-A hem USB-C modellerinde mevcuttur, böylece kutusundan çıkardığınız anda kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşte bu kadar kolay. Gerçekten.

TEKNOLOJİ

Sınırların dışına çıkın.

Kutulanmış bir ürün için bu oldukça marifetli. Kutusundaki haliyle bile, elinizde tuttuğunuz diğer tüm kulaklıklardan üstün, öncü bir teknolojik cihaz. Ancak ileri görüşlü olduğumuzdan, kulaklığı daha da ileriye taşımak üzere aygıt yazılımı güncellemelerini ve değer paketlerini çoktan hazırlamaya başladık.

Şu anda harika olduğunu düşünüyorsunuz, değil mi? Sadece bekleyin…

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR