< < Önceki Sayfaya Dön
Jabra Engage 55 Duo Usb-A Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık
Jabra Engage 55 Duo Usb-A Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık
Jabra Engage 55 Duo Usb-A Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık
Jabra Engage 55 Duo Usb-A Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık
Jabra Engage 55 Duo Usb-A Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık
Jabra Engage 55 Duo Usb-A Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Jabra Engage 55 Duo Usb-A Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık (ENGAGE 55 DUO USB-A)

Marka : Jabra
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺9.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7.950,00(KDV Dahil)

Taşınabilir. Verimli. Profesyonel. Her aramayı önemli kılmak için tasarlanmıştır.

 


Ücretsiz Kargo

:

KARŞINIZDA ENGAGE 55

Herkes konuşuyor

Engage 55 ile hem evde hem ofiste daha kaliteli konuşmalar yaparsınız. Kullanımı kolay olan bu mikrofonlu kulaklık, gününün çoğunu aramalarda veya sanal toplantılarda geçiren kişiler için tasarlanmıştır. Üstelik kapsamlı bir kablosuz erişim mesafesi sunar ve maksimum gönül rahatlığı için üst düzey güvenlik sağlar.

İster evden ister yoğun bir ofisten çalışıyor olun Engage 55, etrafınızda neler yaşandığı fark etmeksizin her bir konuşmanızda profesyonel duyulmanızı sağlar.

KABLOSUZ ERİŞİM MESAFESİ

Serbestçe dolaşın, özgürce konuşun

İster evden ister ofisten çalışıyor olun, hareket edebilecek özgürlüğe sahip olun. Engage 55'in kompakt USB DECT adaptörü, bilgisayarınızın 150 metre uzaklığına kadar kablosuz erişim mesafesi sunar. Ayrıca arama sırasında dizüstü bilgisayarınızla etrafta gezinebilirsiniz.

Bağlantınızın kopmasından endişe etmeden kahve almak için mutfağa geçin veya ofiste bir tur atın.

DECT KABLOSUZ

Güç. Mesafe. Güvenlik.

DECT kablosuz, kablosuz iletişimler için özel olarak tasarlanmıştır ve çok arama yapıp daha fazla hareket özgürlüğüne ihtiyaç duyan çalışanlar için ideal seçimdir. Üstelik Engage 55'in DECT kablosuz erişim mesafesi, ortalama düzey bir 2. Sınıf Bluetooth® cihazından 15 kata kadar daha fazladır.

Ayrıca yoğun bir ofiste çalışıyor olsanız bile DECT kablosuz aynı ortamda çok sayıda kişinin çalışma yoğunluğuna dayanacak şekilde tasarlandığından konuşmalarınız için net, güçlü ve güvenli bir bağlantı elde edersiniz.

GÜVENLİ DECT KABLOSUZ ADAPTÖR

Fort Knox gibi. Ancak daha küçük.

Günümüzde, çalışırken yaptığınız konuşmaların çoğu hassas bilgiler içeriyorsa verilerin korunuyor olduğunu bilmeniz önemlidir.

Engage 55'in ultra güvenli kablosuz adaptörü DECT Güvenlik sertifikasına sahiptir. Ancak veri güvenliğiniz bizim için çok önemli olduğundan DECT Güvenlik Seviyesi C'nin de ötesine geçiyor ve gizlice dinlenmeyi önleyip konuşmaları güvende tutmak için FIPS askeri düzey, 256 bit şifreleme algoritmalarını da ekliyoruz.

PROFESYONEL DÜZEYDE KONUŞMALAR

Ciddiyetinizi korur

Peş peşe arama yaparken veya sanal toplantılara katılırken ağzınızdan çıkan her kelime önemlidir. Engage 55, hangi ofiste çalıştığınız fark etmeksizin sesinizin profesyonelce duyulabilmesi için arka plan gürültüsünün önlenmesine yardımcı olan etkileyici bir gürültü önleyici mikrofona sahiptir.

Hoparlörler; geniş bant ses sayesinde canlı, kristal netliğinde ve doğal duyulan aramalar sunacak ve konuşmanızın net duyulmasını sağlayacak şekilde optimize edilmiştir. Bu sayede, cızırtılı ve robot gibi duyulan seslere elveda deyip etkileşimde kalmanızı sağlayan konuşmalara merhaba diyebilirsiniz

KOLAY USB BAĞLANTISI

Saniyeler içinde moladan aramaya geçiş

Yeni Engage 55'inizi kutusundan çıkarır çıkarmaz, kusursuz ve kolay aramalar yapmaya hazırsınız. Eşleştirilmiş olarak gelen USB DECT adaptörünü bilgisayarınıza takmanız yeterlidir.

Bu kullanımı kolay, tek cihaza bağlanabilir mikrofonlu kulaklık sayesinde bilgisayarınızdaki ilk aramanıza her zaman en fazla birkaç saniye uzaklıktasınız.

DAYANIKLI ADAPTÖR

Programınız kadar esnek

İster hot desking yöntemiyle çalışıyor ister ev ve ofis arasında mekik dokuyor olun, dayanıklı Link 400 adaptörümüz gününüzün taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Bükülebilecek ve dizüstü bilgisayarınıza takılı halde bıraksanız bile hasar alma riskini azaltacak şekilde tasarlanmıştır. Temiz masa politikası uygulayan şirketler veya masasında dekor değişimi yapmak isteyen çalışanlar için harikadır.

HAFİFLİĞİN KONFORU

Gün boyu rahat

Rahatsız bir mikrofonlu kulaklık, konuşmaya odaklanmanızı oldukça güçleştirebilir. İşte tam da bu nedenle Engage 55'i, hafif olup basınç ve ısı birikmesini önlemesi için düşük kenetlenme gücüne sahip olacak şekilde ürettik.

Bu sayede, tüm gün peş peşe arama yapsanız da mikrofonlu kulaklığınızın ısınmayacağından emin olabilirsiniz.

YAN TON

O kadar sessiz ki

Kimse arama yaparken sürekli bağırmak istemez. Bu nedenle Engage 55, ayarlanabilir Yan Ton özelliğini yerleşik olarak barındırır.

Siz konuşurken sesinizi hoparlörlerinize doğru yönlendiren Yan Ton, konuşmanızdaki ses seviyesini düzenlemenize yardımcı olarak, mikrofonunuzun çalıştığından ve konuşmalarınızdaki yorgunluk tonuyla savaştığından emin olmanızı sağlar.

İŞİTME GÜVENLİĞİ

Bu bizim işimiz

Üstün yerleşik yüksek ses emniyeti için Engage 55'i SafeToneTM 2.0 ile ürettik.

SafeTone 2.0 nelerden oluşur?

  • Ani yüksek ses parametrelerini önleyen PeakStop™
  • Toplam sese maruz kalma oranını sınırlayan IntelliTone™ 2.0
  • Gün boyu rahat ses düzeylerini koruyan Konuşma Seviyesi Normalleştirme ve Akıllı Akustik Şok Önleme

Bu gelişmiş teknoloji, işitme sağlığınızı korur ve aynı zamanda konuşmalarınızda düşük ses kalitesi nedeniyle oluşan, sanal yorgunluk tonunun önlenmesine yardımcı olur.

GELECEĞE UYUMLU

Hep bir adım önde

Engage 55'in seveceğiniz birçok özelliği vardır ve üretici yazılımı güncellemelerimiz sayesinde cihazınız her zaman en yüksek performansla çalışır.

Jabra Xpress ve Jabra Direct yazılımımız, mikrofonlu kulaklığınızı güncel tutar ve uzun yıllar boyunca kutusundan çıkardığınız günkü performansıyla çalışmasını sağlar.

MEŞGUL IŞIĞI

Odağınızı koruyun

Engage 55'te yerleşik olarak bulunan meşgul ışığı, bölünmelere veda etmenize yardımcı olur. Siz aramadayken otomatik olarak kırmızı renkte yanan ışık, yakınlardaki herkese "rahatsız etmeyin" modunda olduğunuzu gösterir.

BATARYA VE ŞARJ

Siz hazırsanız o da hazır

13 saate kadar1 batarya ömrü sayesinde konuşma sırasında şarjınızın bitme ihtimali düşüktür. Düşük bir ihtimal de olsa bu durumu yaşar ve korkunç "düşük batarya seviyesi" sesini duyarsanız arama sırasında kolayca şarj edebilir2 ve hiçbir aramanızı kaçırmazsınız. Kabloyu takıp konuşmanıza devam edebilirsiniz.

ÇEŞİTLİ TAKMA ŞEKİLLERİ

Sizin için tasarlandı (evet, sizin için)

Engage 55, herkesin tercihleri değişiklik gösterebileceği için her çalışma tercihine uyum sağlayacak şekilde üç farklı takma şekli ile sunulur. Kulak askısı, boyun bandı ve taç bandı ile gelen stereo, tek taraflı ve dönüştürülebilir modeller sayesinde size en uygun tarzı seçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR