< < Önceki Sayfaya Dön
Benzer Ürünler
Garmin inReach Mini - Siyah El Tipi Gps
Garmin inReach Mini - Siyah El Tipi Gps
Garmin inReach Mini - Siyah El Tipi Gps
Garmin inReach Mini - Siyah El Tipi Gps
Garmin inReach Mini - Siyah El Tipi Gps
Garmin inReach Mini - Siyah El Tipi Gps

Garmin inReach Mini - Siyah El Tipi Gps (010-01879-01)

Marka : Garmin
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺18.948,60(KDV Dahil)
İndirimli : ₺17.243,23(KDV Dahil)

Ücretsiz Kargo

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.

:

Global Bağlanabilirliği Avucunuza Sığdırın

  • Küçük, sağlam, hafif uydu iletişim cihazı, iki taraflı mesajlaşmayı %100 global Iridium ® uydu ağı ile mümkün kılıyor (uydu aboneliği gerekmektedir)
  • 7/24 arama ve kurtarma izleme merkezine interaktif bir SOS mesajı gönderin (uydu aboneliği gerekmektedir)
  • Ücretsiz Garmin Earthmate® app'i ve uyumlu cihazları kullanarak, U.S. NOAA grafiklerine, renkli havadan görünümlere ve daha fazlasına erişin
  • Opsiyonel inReach hava durumu tahmini hizmeti, direkt olarak inReach Mininize ya da eşleşmiş cihazlarınıza detaylı güncellemeler sunar; temel ve premium hava durumu paketleri mevcuttur
  • inReach mesajlarını, bağlı giyilebilir ve el tipleri dahil olmak üzere uyumlu Garmin cihazları yoluyla gönderin ve alın
  • Dahili yeniden şarj edilebilen lityum pil, 10 dakikalık izleme modunda 50 saate kadar pil ömrü sağlar

inReach Mini, şebeke dışı temasınızı korumak için kurtarıcı bağlantınızdır. Boyut ve ağırlığın önemli olduğu maceralar için avuç içi büyüklüğündeki uydu iletişim cihazımızdır. inReach Mini, cep telefonu mesajlarını gönderip almanıza, seyahatinizi kaydedip izlemenize ve gerekli durumlarda, GEOS 7/24 acil durum çözümleri takımına SOS mesajı göndermenize yardımcı olur. inReach bağlanabilirliği ile aileniz ve arkadaşlarınız, global olarak bağlantıda kalabileceklerini bileceklerdir.

Daha Hafif Seyahat Edin ve Akıllıca İletişim Kurun

4 inç boyunda 2 inç genişliğinde ve sadece 100 gr. ağırlığında ölçüm yapan inReach Mini, dış paket ceplerine veya aksesuar halkalarına uygundur. %100 global Iridyum uydu ağı yoluyla mesajlaşabilmeniz için bağlanır. Bir baz istasyonunun kapsama alanı içinde olmak veya sınır bölgelerinde olmakla ilgili endişe etmenize gerek yoktur. inReach Mini'niz her yerde çalışır.

SOS Mesajınıza Kim Cevap Verecek? GEOS Verecek.

GEOS acil durum çözümleri ve izlemesi konusunda dünya lideridir. Şimdiye kadar 140'tan fazla ülkede kurtarma çalışmalarına destek vererek bu süreçte çok sayıda yaşam kurtarmıştır. Ve SOS mesajınıza cevap vermek, cihazınızı izlemek ve bölgenizdeki acil durum ekiplerini ve uygun kişileri bilgilendirmek için 7/24 bekleme halindedir. İmdat çağrısını bir kere tetikledikten sonra yardımın yolda olduğunu ve durum çözümleri takımının konumuyla ilgili sürekli güncelleneceğini belirten bir ulaştı bilgisi bekleyebilirsiniz.

Garmin inReach Mini

Bağlanmak İçin Birçok Yol

Kablosuz birimden birime bağlanabilirlik, uyumlu Garmin el tiplerini, giyilebilir ya da diğer mobil cihazlarını kullanarak inReach Mini'yi mesajları gönderip almanız için uzaktan kontrol etmenize izin verir. GPS bazlı konum takibi, bulunduğunuz yeri evdekilerle ve alandaki diğer kişilerle paylaşmanıza imkan tanır. Ayrıca sosyal medya üzerinden maceralarınızı paylaşabilirsiniz. Temel navigasyon için açıyı ve rota uzunluğunu ya da bir ara noktayı gösteren bir pusula mevcuttur.

Mobil Cihazınızla Eşleştirin

Daha da fazla kapasite ve kullanışlılık için ücretsiz Earthmate uygulaması inReach el tipi cihazınızı Bluetooth® üzerinden uyumlu ® kablosuz teknolojiyi Apple® veya Android™ cihazınızla senkronize eder, böylece sınırsız haritalara, hava görüntülerine ve U.S. NOAA grafiklerine ulaşabilirsiniz. Earthmate ayrıca tüm inReach özelliklerini eşleştirilmiş mobil cihazınız üzerinde rahat bir şekilde kullanabilmenizi de sağlar. Daha fazla mesajlaşma için birkaç tuşa dokunarak telefonunuzun kişi listesine Earthmate uygulaması ile erişebilirsiniz.

Garmin inReach Mini

Garmin Pilot™ ile Eşleştirin

Havacılık dünyasında, inReach Mini, değerli bir hava haberleşme linki haline geliyor. Garmin Pilot uygulamasında çalışan Bluetooth ile uyumlu tablet ya da akıllı telefon inReach Mini'niz uçuş kabinindeyken; hatta hücresel sinyalin olmadığı yerlerde bile mesaj gönderip almanızı kolaylaştırıyor. Uygulama, akıllı cihazınızdaki kişi listenizi çeker, böylece erişim kolay ve kusursuz bir hale gelir. Ve inReach Mini'niz aynı zamanda bir el tipi GPS olduğundan Garmin Pilot, tabletinizin hareketli harita ekranında coğrafi olarak konumlandırılmış uçak pozisyonu sembolünü yönlendirmek için sağlam pozisyon kaynağını kullanabilir. Ayrıca inReach Mini, yerdeki takipçilerinize inReach hesabınız için oluşturulan web tabanlı MapShare™ sayfasını kullanarak uçuşunuzun takibini sağlayabilir. Facebook ® ya da Twitter ® yoluyla da bağlanabilirsiniz.

Ek Havacılık Servisleri

inReach Mini'niz ayrıca Lockheed Martin Uçuş Hizmetleri (LMFS) Olumsuz Şart Uyarı Hizmeti (ACAS), Geliştirilmiş Gözetim ve Arama Kurtarma (SE-SAR) ve Özel Geliştirilmiş Raporlama Hizmeti (eSRS) için destekleyici bir cihazdır. ACAS bilgisi için kayıt yaptırırsanız planladığınız uçuş rotanızı etkileyebilecek herhangi bir olumsuz şart durumu söz konusu olduğu zaman LMFS uyarı yoluyla, sizden arama yapmanızı isteyecektir. Aynı şekilde, SE-SAR hizmeti tarafından sağlanan otomatik izleme, potansiyel uçuş acil durumları ve/veya acil olarak arama ve uçağınız için kurtarma operasyonu başlatmak için sistemin sinyal göndermesine izin verir.

Garmin inReach Mini

Hareket Halindeyken Hava Durumundan Haberdar Ol

Opsiyonel inReach hava durumu tahmini hizmeti, doğrudan inReach Mini ya da Earthmate uygulaması ile eşleştirilmiş uyumlu cihaza detaylı güncellemeler sunar, böylece yolda karşınıza çıkabilecek koşullardan haberdar olursunuz. Temel ve premium hava durumu paketleri sunulur. Ve güncel konumunuz için veya seyahat planınızdaki herhangi bir ara nokta veya varış noktası için hava durumu güncellemeleri talep edebilirsiniz.

Dayanıklı, Sağlam inReach

Zorlu, sağlam, darbelere dayanıklı (MIL-STD-810F) ve IPX7 su oranlı inReach Mini sizi ayakta tutmak için tasarlanmıştır. Dahili, yeniden şarj edilebilen lityum pil, 10 dakikalık izleme modunda 50 saate kadar pil ömrü ve 20 güne kadar güç tasarruf modunda kalmasını sağlar. microUSB güç kablosu ya da opsiyonel araç içi 12 V şarj cihazı ile tekrar şarj edin.

Garmin inReach Mini

Değişken Uydu Yayını Planları

Iridium ağına erişmeniz ve inReach Mini'niz ile iletişime geçebilmeniz için aktif uydu aboneliği gerekmektedir. Kullanım seviyenize bağlı olarak yıllık bir sözleşme paketini veya aylık, esnek bir abonelik planını seçebilirsiniz.

Sınırsız Bulut Depolaması ve Seyahat Planlama içerir

Her inReach cihazı rotalar ve ara noktalara sahip seyahatler planlayabilmeniz, önceden ayarlı mesajlar ve hızlı metinler oluşturabilmeniz, cihaz ayarlarınızı senkronize edebilmeniz ve yönetebilmeniz, aygıt yazılımınızı güncelleyebilmeniz, ek TOPO haritaları indirebilmeniz, sosyal medya hesaplarınızı bağlayabilmeniz, tüm konum izleme verilerinizi depolayabilmeniz ve daha fazlası için bulut tabanlı bir portala ücretsiz erişimle birlikte gelir.

Garmin inReach Mini

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR