< < Önceki Sayfaya Dön
Garmin Enduro 2 Akıllı Koşu Saati (Garmin Türkiye)
Garmin Enduro 2 Akıllı Koşu Saati (Garmin Türkiye)
Garmin Enduro 2 Akıllı Koşu Saati (Garmin Türkiye)
Garmin Enduro 2 Akıllı Koşu Saati (Garmin Türkiye)
Garmin Enduro 2 Akıllı Koşu Saati (Garmin Türkiye)
Garmin Enduro 2 Akıllı Koşu Saati (Garmin Türkiye)

Garmin Enduro 2 Akıllı Koşu Saati (Garmin Türkiye) (010-02754-01)

Marka : Garmin
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺40.716,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺36.237,24(KDV Dahil)

Ücretsiz Kargo

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.

 

:

Garmin Enduro 2

DÜNYANIN SONUNA KADAR KOŞUN

Bir sonraki ultra yarışınızdan daha uzun süre dayanmanıza yardımcı olması, ekstra uzun GPS pil ömrü sağlayan solar şarj ile yolunuzu bulmanıza yardımcı olması, güç tasarrufu sağlayan konumsal doğruluk ve dahili harita özelliği için bir Enduro 2 edinin.

Garmin Enduro 2

Güneş enerjisi, en uzun yarışlar için sınıfının en iyisi pil ömrü sağlar.

Garmin Enduro 2

Solar şarj ile GPS modunda 150 saate kadar pil ömrüne devam edin1.

Garmin Enduro 2

SatIQ™ teknolojisi, ihtiyacınız olan konumsal doğruluktan ödün vermeden pil ömrünü en üst düzeye çıkarır.

Garmin Enduro 2

TopoActive haritaları ve NextFork™ harita kılavuzu ile nereye gideceğinizi bilin.

Garmin Enduro 2

Süper parlak bir LED el feneri, çevrenize göz kulak olmanıza yardımcı olur.

Garmin Enduro 2

Dereceye göre ayarlanmış performans metrikleri, antrenmanınızı bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olur.

Garmin Enduro 2

SOLAR ŞARJLI BATARYA

Sağlığınızın ve kondisyonunuzun kesintisiz bir görüntüsü için akıllı saat modunda ek 12 gün2 ile akıllı saat modunda 34 güne kadar pil ömrü elde edin ve antrenman ve yarışlardaki performansınızı takip etmek için solar şarj1 ile GPS modunda 150 saate kadar pil ömrü elde edin.

EXTREME İÇİN ÜRETİLMİŞTİR

Sağlam, sofistike ve hafif tasarım, büyük 1,4 inç güneş enerjili ekrana ve safir lensli 51 mm kasaya sahiptir. UltraFit bant, zorlu koşullarda bile uzun mesafe konforu sağlar.

DOKUNMATİK EKRAN VE BUTONLAR

Her ortamda çalışan standart düğme kontrolleri, seçimlere ve işlevlere hızlı erişim için duyarlı yeni bir dokunmatik ekran arayüzü ile eşleştirilmiştir.

Garmin Enduro 2

Garmin Enduro 2

TRAIL KOŞUSU VO2 MAX

Trail koşusu VO2 Max, koşu performansını etkileyebilecek değişen patika ve arazi koşullarına göre ayarlayarak patika koşucularının kardiyovasküler kondisyon düzeyini tahmin eder.

Garmin Enduro 2

ULTRARUN AKTİVİTE

Dinlenme zamanlayıcılı ultrarun etkinliğini kullanın ve yardım istasyonlarında geçirdiğiniz süreyi kaydedin.

Garmin Enduro 2

MACERA YARIŞ UYGULAMASI

Bu aktivite profili, yarış sırasında kalp atış hızı, yükseklik, segment süreleri ve diğer ölçümleri görmenizi sağlar. Bu modda GPS kaydeder ancak macera yarışı kurallarına uygun olarak görüntülenemez. Bir özet ekranı, yarış komitesi ile bitiş zamanınızı doğrulamanıza bile yardımcı olur.

Garmin Enduro 2

CLIMBPRO ÖZELLİĞİ

Yokuş, mesafe ve yükseklik kazanımının yanı sıra inişler ve düzlükler dahil olmak üzere mevcut ve yaklaşan tırmanışlarınız hakkında gerçek zamanlı bilgileri görmek için indirilen parkurlarda ClimbPro tırmanış planlayıcısını kullanın.

Garmin Enduro 2

PACEPRO™ TEKNOLOJİSİ

Türünün ilk örneği olan PacePro özelliği, bir parkurdayken not ayarlı rehberlikle hızınıza ayak uydurmanıza yardımcı olur.

Garmin Enduro 2

DERECE AYARLANMIŞ HIZ

Planınıza göre gerçekleştirmek için değişen arazide hızınızı nasıl ayarlayacağınızı anlayın.

Garmin Enduro 2

GÖRSEL YARIŞ ÖNGÖRÜCÜ

Koşu geçmişinize ve genel kondisyon seviyenize bağlı olarak bu özellik, koşmak istediğiniz mesafe için hızınızın ne olabileceğine dair bir tahmin sağlar. Trend verileri, egzersizinizin zaman içinde nasıl bir etkisi olduğunu gösterir.

Garmin Enduro 2

ISI VE İRTİFA ALIMI

Kendinizi her ortama hazırlayın. Uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde, vücudunuzun ısı ve irtifa iklimlendirmesiyle farklı ortamlarda nasıl dayandığını görün.

Garmin Enduro 2

PERFORMANS METRİKLERİ

Koşu dinamikleri, ısı ve rakım ayarlı VO2 max, arazi koşusu ayarı, toparlanma danışmanı ve daha fazlasını içeren gelişmiş antrenman ölçümlerini görüntüleyin.

Garmin Enduro 2

OTOMATİK DİNLENME ZAMANLAYICI

Bir ultrarun etkinliği sırasında saatiniz bir yardım istasyonunda veya kontrol noktasında geçirilen süreyi otomatik olarak takip eder - böylece koşunuzu duraklatma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

 

 

Garmin Enduro 2

Garmin Enduro 2

DAHİLİ SPOR UYGULAMALARI

Arazi koşusu, yüzme, koşma, bisiklete binme, yürüyüş, kürek çekme, kayak, golf, sörf, iç mekan tırmanışı ve daha fazlası için önceden yüklenmiş aktivite profillerini kullanın.

Garmin Enduro 2

RECOVERY DANIŞMANI

Her antrenmandan sonra Recovery Time, başka bir zorlu antrenmana ne zaman hazır olacağınızı size bildirir. Antrenman yoğunluğunu ve stres, günlük aktivite ve uyku gibi faktörleri bile hesaba katar.

Garmin Enduro 2

GÜNLÜK EGZERSİZ ÖNERİLERİ

Sizi ve kondisyon seviyenizi dikkate alan antrenman rehberliği için mevcut antrenman yükünüz ve antrenman durumunuza göre günlük koşu ve sürüş önerileri alın.

Garmin Enduro 2

BACKCOUNTRY SKI

Kardayken haberdar olun. Bu önceden yüklenmiş profil, kayak ve tırmanma arasında ayrım yapılmasına yardımcı olur. Yükseliş veya inişe özel metrikleri gösterir.

Garmin Enduro 2

XC KAYAK DİNAMİKLERİ

HRM-Pro™ Plus kalp atış hızı monitörü (ayrı satılır) ile eşleştirildiğinde, kayak gücü metriği, kros antrenmanlarınızın gerçek egzersiz yükünü ölçmeye yardımcı olur.

Garmin Enduro 2

SURF-READY ÖZELLİKLERİ

Bazı dalgaları yakalamaya hazır olun. Bu saat, bir Surfline® kamerasının önünde sürdüğünüz her dalganın videosunu oluşturan Surfline Sessions™ özelliğiyle çalışır3. Böylece onları daha sonra izleyebilir ve Surfline Sessions aboneliğinizi nasıl yaptığınızı görebilirsiniz.

Garmin Enduro 2

MTB DİNAMİKLERİ

Dağ bisikleti metrikleri ile her sürüşün ayrıntılarını takip edin, ayrıca parkurun zorluğunu ve ne kadar yumuşak bir şekilde indiğinizi değerlendiren özel kum™ ve akış ölçümleri ile bir dahaki sefere geçmeniz için bir puan verin.

 

 

Garmin Enduro 2

Garmin Enduro 2

SÜPER PARLAK FLASHLIGHT

Düşük ışık koşullarında yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için, yerleşik bir süper parlak LED el feneri (fenix® 7X multi spor GPS saatinden iki kat daha parlak), kırmızı veya beyaz ışıkta parlak, sabit bir ışına hızlı erişim sağlar.

Garmin Enduro 2

SATIQ™ TEKNOLOJİSİ

Otomatik Seçim modu, konum doğruluğundan ödün vermeden pil ömrünü en üst düzeye çıkarmak için gereken GPS modunu dinamik olarak belirlemek için SatIQ teknolojisini kullanır.

Garmin Enduro 2

MULTI-BANT GNSS DESTEĞİ

Birden fazla küresel navigasyon uydu sistemine (GPS, GLONASS, Galileo) erişin. GNSS sinyallerinin yansıtıldığı, zayıf olduğu veya tipik olarak nüfuz etmediği alanlarda gelişmiş konum doğruluğu için navigasyon uyduları tarafından gönderilen çoklu frekanslara erişin.

Garmin Enduro 2

NEXTFORK™ HARİTA KILAVUZU

Bir sonraki patika kavşağının mesafesini ve yaklaşan patikanın adını görün.

Garmin Enduro 2

UP AHEAD

İlerideki seçili İÇN kontrol noktaları için bir bakışta farkındalık elde edin. Performans ölçümlerini, ayrık süreleri ve mesafeyi/yüksekliği görüntüleyin - ayrıca yaklaşan önemli iz noktalarının bir özetini görüntüleyin.

Garmin Enduro 2

ABC SENSÖRLERİ

Yükseklik verileri için bir altimetre, hava durumunu izlemek için barometre ve 3 eksenli elektronik pusula dahil olmak üzere ABC sensörleriyle bir sonraki parkurunuzda gezinin.

Garmin Enduro 2

SKIVIEW™ HARİTALARI

Önceden yüklenmiş SkiView haritalarıyla yamaçlara çıkın ve dünya çapında 2.000'den fazla kayak merkezinin pist adlarını ve zorluk derecelerini görüntüleyin.

Garmin Enduro 2

MULTİ KITA TOPO HARİTALARI

Önceden yüklenmiş TopoActive Europe haritaları ve dünyanın dört bir yanından ek haritalar, keşiflerinizi yolunda tutar. Haritaları ve yazılımı bilgisayar kullanmadan kolayca yüklemek ve güncellemek için yerleşik Wi-Fi® bağlantısını kullanın.

 

Garmin Enduro 2

Garmin Enduro 2

BİLEK TABANLI KALP HIZI

Optik kalp atış hızı teknolojisi4, stres seviyenizi hesaplamak için aktivite yoğunluğunu ve kalp atış hızı değişkenliğini ölçer. Ayrıca kalp atış hızı kayışı olmadan su altında da izler.

Garmin Enduro 2

PULSE OX SENSÖRÜ

Rakım uyumu veya uyku izleme için bir Pulse Ox5 sensörü, vücudunuzun oksijeni ne kadar iyi emdiğini ölçmek için bileğinizde ışık huzmeleri kullanır.

Garmin Enduro 2

SAĞLIK SNAPSHOT™ ÖZELLİĞİ

Kalp atış hızı, kalp atış hızı değişkenliği, Pulse Ox, solunum ve stres dahil olmak üzere önemli istatistikleri kaydetmek için 2 dakikalık bir oturum kaydedin. Ardından, uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulaması aracılığıyla paylaşmak üzere bu istatistiklerle bir rapor oluşturun.

Garmin Enduro 2

BODY BATTERY™ ENERJİ İZLEME

Ne zaman aktif olmaya hazır olduğunuzu veya ne zaman dinlenmeniz gerekebileceğini ölçmek için kalp atış hızı değişkenliği, stres, uyku ve diğer verileri kullanarak vücudunuzun enerji rezervlerini optimize edin.

Garmin Enduro 2

UYKU PUANI VE GELİŞMİŞ UYKU İZLEME

Hafif, derin ve REM uyku aşamalarınızın tam bir dökümünü alın. Hepsini uyku puanınızı ve içgörülerinizi içeren özel bir pencere öğesinde görüntüleyin.

Garmin Enduro 2

SOLUNUM TAKİBİ

Gün boyunca, uyku sırasında ve nefes çalışması ve yoga aktiviteleri sırasında nasıl nefes aldığınızı görün.

Garmin Enduro 2

HİDRASYON TAKİBİ

Susuz kalmamak için bir hatırlatıcı olarak günlük sıvı alımını kaydedin. Otomatik hedef etkinleştirildiğinde, bir aktiviteden sonra tahmini ter kaybını bile görürsünüz ve hedefiniz buna göre ayarlanır.

 

 

Garmin Enduro 2

Garmin Enduro 2

AKILLI BİLDİRİMLER

Uyumlu cihazınızla eşleştirildiğinde e-postaları, metinleri ve uyarıları doğrudan saatinizden alın.

Garmin Enduro 2

MÜZİK UYGULAMALARI

Spotify, Deezer veya Amazon Music hesaplarınızdan şarkılar ve çalma listeleri indirin (abonelik gerekebilir). Telefonsuz dinleme için kablosuz kulaklık (dahil değildir) kullanın.

Garmin Enduro 2

GARMIN PAY™

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödeme çözümü ile ödeme hatlarında esinti yaratın. Ülkenizdeki bankacılık kanunlarını inceleyiniz.

Garmin Enduro 2

GÜVENLİK VE TAKİP ÖZELLİKLERİ

Saatiniz ve telefonunuz eşleştirildiğinde, kişilerinize manuel olarak veya — belirli açık hava etkinlikleri sırasında — yerleşik olay algılama6 ile otomatik olarak konumunuzla ilgili bir mesaj gönderilebilir.

Garmin Enduro 2

CONNECT IQ™ MAĞAZASI

Uyumlu akıllı telefonunuzdaki Connect IQ Store'dan özel saat yüzleri indirin, veri alanları ekleyin ve uygulama ve widget'lar edinin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Öznitelik Adı Öznitelik değeri
LENS MALZEMESİ POWER SAPPHİRE
ÇERÇEVE MALZEMESİ TİTANYUM
KASA MALZEMESİ TİTANYUM ARKA KAPAKLI FİBER TAKVİYELİ POLİMER
QUICKFIT™ KORDON UYUMLULUĞU VAR ( 26 MM )
KAYIŞ MALZEMESİ ULTRA HAFİF ELASTİK NAYLON CIRT CIRTLI
FİZİKSEL BOYUT 51 X 51 X 15.6 MM | AŞAĞIDAKİ ÖLÇÜLER İLE BİLEĞİNİZE UYAR: SPOR CIRT CIRTLI KAYIŞ 110-220 MM | SİLİKON KAYIŞ 127-210 MM
DOKUNMATİK EKRAN VAR
RENKLİ EKRAN VAR
LED EL FENERİ VAR
EKRAN BOYUTU 1.4″ (35.56 MM) ÇAP
ÇÖZÜNÜRLÜK 280 X 280 PİKSEL
EKRAN TİPİ GÜNEŞ IŞIĞINDA GÖRÜLEBİLİR, PİKSEL İÇİNDE TRANSFLEKTİF BELLEK (MIP)
AĞIRLIK 70 G (YALNIZCA KASA 64 G)
PİL ÖMRÜ AKILLI SAAT: 34 GÜNE / GÜNEŞ ENERJİSİYLE 46 GÜNE KADAR* PİL TASARRUFU İZLEME MODU: 111 GÜNE / GÜNEŞ ENERJİSİYLE 550 GÜNE KADAR* GPS: 110 SAATE KADAR / GÜNEŞ ENERJİSİYLE 150 SAATE KADAR** TÜM UYDU SİSTEMLERİ: 78 SAATE KADAR / GÜNEŞ ENERJİSİYLE 96 SAATE KADAR** TÜM UYDU SİSTEMLERİ VE ÇOKLU BANT: 68 SAATE / GÜNEŞ ENERJİSİYLE 81 SAATE KADAR** TÜM UYDU SİSTEMLERİ VE MÜZİK: 20 SAATE KADAR MAKSİMUM BATARYA GPS: 264 SAATE KADAR / GÜNEŞ ENERJİSİYLE 714 SAAT** EXPEDİTİON GPS: 77 GÜN / GÜNEŞ ENERJİSİYLE 172 GÜN* *GÜNEŞ ENERJİSİYLE ŞARJ, 50.000 LÜKS KOŞULLARDA, DIŞARIDA GÜNDE 3 SAAT OLMAK ÜZERE TÜM GÜN KULLANIM VARSAYILARAK **GÜNEŞ ENERJİSİ ŞARJI, 50.000 LÜKS KOŞULLARDA KULLANILDIĞI VARSAYILARAK
SU GEÇİRMEZLİK 10 ATM
BELLEK/GEÇMİŞ 32 GB
SAAT/TARİH VAR
GPS ZAMAN SENKRONİZASYONU VAR
OTOMATİK GÜN IŞIĞINDAN TASARRUF SAATİ VAR
ALARM SAATİ VAR
ZAMANLAYICI VAR
KRONOMETRE VAR
GÜN DOĞUMU / BATIMI SAATLERİ VAR
BİLEK TABANLI KALP HIZI (SABİT, HER SANİYE) VAR
GÜNLÜK DİNLENME KALP HIZI VAR
ANORMAL KALP HIZI UYARILARI VAR (YÜKSEK VE DÜŞÜK)
SOLUNUM HIZI (24X7) VAR
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYONU VAR (NOKTA KONTROL VE İSTEĞE BAĞLI OLARAK TÜM GÜN VE UYKUDA), VAR (NOKTA KONTROL VE İSTEĞE BAĞLI OLARAK TÜM GÜN VE UYKUDA)
FITNESS YAŞI VAR (UYGULAMADA)
BODY BATTERY™ ENERJİ MONİTÖRÜ VAR
TÜM GÜN STRES TAKİBİ VAR
RAHATLAMA HATIRLATMALARI VAR
UYKU VAR ( GELİŞMİŞ)
UYKU PUANI VE ANALİZLERİ VAR
HİDRASYON VAR (GARMİN CONNECT™ VE İSTEĞE BAĞLI CONNECT IQ™ WİDGET'INDA)
KADIN SAĞLIĞI VAR
SAĞLIK ANLIK GÖRÜNTÜ VAR
GPS VAR
GLONASS VAR
GALILEO VAR
MULTI-FREKANS KONUMLANDIRMA VAR
SATIQ™ TECHNOLOGY VAR
GARMIN ELEVATE™ BİLEK KALP HIZI MONİTÖRÜ VAR
BAROMETRİK ALTİMETRE VAR
PUSULA VAR
JİROSKOP VAR
İVMEÖLÇER VAR
TERMOMETRE VAR
BAĞLANTI BLUETOOTH®, ANT+®, Wİ-Fİ®
CONNECT IQ™ (İNDİRİLEBİLİR SAAT YÜZLERİ, VERİ ALANLARI, WIDGETLER VE UYGULAMALAR) VAR
CONNECT IQ™ MAĞAZASI VAR
AKILLI BİLDİRİMLER VAR
METİN YANIT/TELEFON GÖRÜŞMESİNİ METİN İLE REDDET (YALNIZCA ANDROID™) VAR
TAKVİM VAR
HAVA DURUMU VAR
GERÇEK ZAMANLI AYARLAR GARMIN CONNECT™ MOBILE İLE SENKRONİZASYON VAR
PİL TASARRUFU (KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR DÜŞÜK GÜÇLÜ SAAT) VAR
AKILLI TELEFON MÜZİK KONTROLÜ VAR
SAAT MÜZİĞİNİ OYNATMA VE KONTROL VAR
MÜZİK DEPOLAMA 2.000 ŞARKIYA KADAR
TELEFONUMU BUL VAR
SAATİMİ BUL VAR
VIRB® UZAKTAN KUMANDA VAR
AKILLI TELEFON UYUMLULUĞU VAR
GARMIN GOLF UYGULAMASI EŞLEŞTİRME VAR
GARMIN CONNECT™ MOBİL İLE UYUMLULUK VAR
GARMIN PAY™ VAR
LİVETRACK VAR
GRUP LIVETRACK VAR
CANLI ETKİNLİK PAYLAŞIMI VAR
SEÇİLİ AKTİVİTELERİ SIRASINDA OLAY TESPİTİ VAR
YARDIM VAR
ÇİFT GRİD KOORDİNATLARI VAR
ADIM SAYAR VAR
HAREKET ÇUBUĞU (CİHAZDA BİR HAREKETSİZLİK DÖNEMİNDEN SONRA GÖRÜNÜR; SIFIRLAMAK İÇİN BİRKAÇ DAKİKA YÜRÜYÜN) VAR
OTOMATİK HEDEF (FAALİYET DÜZEYİNİZİ ÖĞRENİR VE GÜNLÜK ADIM HEDEF ATAR) VAR
YAKILAN KALORİ VAR
TIRMANILAN KAT VAR
KATEDİLEN MESAFE VAR
YOĞUNLUK DAKİKALARI VAR
TRUEUP™ VAR
MOVE IQ™ VAR
GARMIN CONNECT™ CHALLENGES APP VAR (İSTEĞE BAĞLI CONNECT IQ UYGULAMASI)
OTOMATİK TEKRAR SAYMA VAR
MEVCUT SPOR AKTİVİTE PROFİLLERİ KUVVET, KARDİYO, HIIT VE ELİPTİK ANTRENMAN, MERDİVEN BASAMAKLARI, TIRMANMA, KAPALI KÜREK, YOGA, PİLATES VE NEFES ÇALIŞMASI
DAYANIKLILIK ANTRENMANLARI VAR
HIIT ANTRENMANLARI VAR
YOGA ANTRENMANLARI VAR
PİLATES ANTRENMANLARI VAR
EKRAN ANTRENMAN ANİMASYONLARI VAR
HR BÖLGELERİ VAR
HR UYARILARI VAR
HR KALORİLERİ VAR
% HR MAX VAR
% HRR VAR
RECOVERY SÜRESİ VAR
OTOMATİK MAKS HR VAR
HRV STRES TESTİ (TAHMİNİ STRES SEVİYESİNİ SAĞLAMAK İÇİN HAREKET ETTİRİRKEN KALP HIZI DEĞİŞKENLİĞİNİZİ ÖLÇER; BUNUN ÖLÇEĞİ 1'DEN 100'E KADARDIR; DÜŞÜK PUANLAR, ALT STRES DÜZEYLERİNİ GÖSTERİR) VAR (UYUMLU AKSESUARLA BİRLİKTE)
HR YAYINI (ANT+™ ÜZERİNDEN EŞLİ CİHAZLARA HR VERİLERİNİ YAYINLAR) VAR
SOLUNUM HIZI (EGZERSİZ SIRASINDA) VAR (UYUMLU AKSESUARLA)
GPS HIZI VE MESAFE VAR
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR EKRAN(LAR) VAR
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR AKTİVİTE PROFİLLERİ VAR
AUTO PAUSE® VAR
INTERVAL ANTRENMANI VAR
İLERİ DÜZEY ANTRENMANLAR VAR
İNDİRİLEBİLİR ANTRENMAN PLANLARI VAR
GÜÇ MODLARI VE ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR HAREKETSİZ PİL AYARLARI VAR
AUTO LAP® VAR
MANUEL TUR VAR
DİNLENME ZAMANLAYICI VAR
YAPILANDIRILABİLİR TUR UYARILARI VAR
SICAKLIK VE İRTİFA ALIMI VAR
VO2 MAX (KOŞU) VAR
VO2 MAX (TRAIL KOŞUSU) VAR
GERÇEK ZAMANLI DAYANIKLILIK VAR
EGZERSİZ DURUMU (EGZERSİZ GEÇMİŞİNİZİ VE UYGUNLUK DÜZEYİ TRENDİNİZİ TAKİP EDEREK ETKİLİ EĞİTİM OLUP OLMADIĞINI GÖREBİLİRSİNİZ) VAR
EGZERSİZ YÜKÜ (TAHMİNİ EPOC'DAN HESAPLANAN SON 7 GÜN İÇİN TOPLAM EGZERSİZ YÜKÜNÜZ) VAR
ANTRENMAN YÜK ODAĞI VAR
ANTRENMAN ETKİSİ (AEROBİK) VAR (AEROBİK)
ANTRENMAN ETKİSİ (ANAEROBİK) VAR
BİRİNCİL FAYDA (ANTRENMAN ETKİSİ ETİKETLERİ) VAR
İYİLEŞTİRİLMİŞ TOPARLANMA SÜRESİ VAR
GÜNLÜK ÖNERİLEN EGZERSİZLER VAR
ÖZEL UYARILAR VAR
SES İSTEMLERİ VAR
BİTİRME ZAMANI VAR
SANAL PARTNER VAR
AKTİVİTEDE YARIŞ VAR
OTOMATİK MULTISPORT AKTİVİTELERİ VAR
MULTI SPOR VAR
PARKUR REHBERİ VAR
GARMIN CANLI SEGMENTLERİ VAR
STRAVA CANLI SEGMENTLERİ VAR
GİDİŞ-DÖNÜŞ PARKUR OLUŞTURUCU (KOŞU/BİSİKLET) VAR
TRENDLINE™ POPÜLERLİK YÖNLENDİRME VAR
DOKUNMATİK VE/VEYA DÜĞME KİLİDİ VAR
KISAYOL TUŞLARI VAR
OTOMATİK KAYDIRMA VAR
SAATTE AKTİVİTE GEÇMİŞİ VAR
PHYSIO TRUEUP VAR
MEVCUT KOŞU PROFİLLERİ KOŞU, KOŞU BANDI KOŞUSU, KAPALI ALAN KOŞUSU, AÇIK ALAN KOŞUSU, PATİKA KOŞUSU, SANAL KOŞU, ULTRA KOŞU
GPS TABANLI MESAFE, ZAMAN VE HIZ VAR (YALNIZCA TELEFONA BAĞLANINCA GPS)
KOŞU DİNAMİKLERİ VAR (UYUMLU AKSESUARLA)
DİKEY SALINIM VE ORAN VAR (UYUMLU AKSESUARLA)
YER TEMAS SÜRESİ VE DENGESİ VAR (UYUMLU AKSESUARLA)
ADIM UZUNLUĞU (GERÇEK ZAMANLI) VAR (UYUMLU AKSESUARLA)
KADANS (DAKİKA BAŞINA GERÇEK ZAMAN ADIM SAYISI SAĞLAR) VAR
KOŞU GÜCÜ VAR (UYUMLU AKSESUARLA)
SEVİYE AYARLI HIZ VAR
PERFORMANS DURUMU VAR
LAKTAT EŞİĞİ VAR (UYUMLU AKSESUARLA)
PACEPRO™ HIZLANDIRMA STRATEJİLERİ VAR
KOŞU ANTRENMANLARI VAR
TRAIL RUN OTOMATİK TIRMANMA VAR
YARIŞ ÖNGÖRÜCÜ VAR
FOOT POD UYUMLULUĞU VAR
KOŞU/YÜRÜYÜŞ/DURMA TESPİTİ VAR
DÜNYA ÇAPINDA 42.000 GOLF SAHASI ÖN YÜKLEMESİ VAR
YARDAGE - F/M/B (YEŞİL ALANIN ÖNÜNE, ORTASINA VE ARKASINA OLAN MESAFE) VAR
YARDAGE'DAN LAYUP'LARA/DOGLEGS’LERE VAR
ATIŞ MESAFESİNİ ÖLÇER (SAHANIN HER YERİNDEN ATIŞLAR İÇİN TAM YARDAJI HESAPLAR) OTOMATİK
DİJİTAL SKOR KARTI VAR
ÖZEL HEDEFLER VAR
STAT TAKİP (VURMA, TUR BAŞINA PUAN, YEŞİLLER VE FAIRWAY VURUŞLARI) VAR
GARMIN AUTOSHOT™ VAR
TAM VEKTÖR HARİTASI VAR
OTOMATİK COURSEVIEW GÜNCELLEMELERİ VAR
MANUEL PİN POZİSYONUYLA YEŞİL ALAN GÖRÜNÜMÜ VAR
ENGELLER VE SAHA HEDEFLERİ VAR
PİNPOİNTER VAR
PLAYSLIKE MESAFE VAR
DOKUNMATİK HEDEFLEME (İSTENEN NOKTAYA UZAKLIĞI GÖRMEK İÇİN EKRANDA DOKUNMA HEDEFİ) VAR
HANDİKAP PUANLAMASI VAR
ROUND ZAMANLAYICI/ODOMETRE VAR
OTOMATİK GOLF SOPASI İZLEME UYUMLULUĞU (AKSESUAR GEREKTİRİR) VAR
TURNUVALARDA YASAL KULLANILABİLİRLİK VAR
YEŞİL ALAN KONTURLARI (GARMIN GOLF ÜYELİĞİYLE) VAR
MEVCUT OUTDOOR PROFİLLERİ YÜRÜYÜŞ, KAPALI ALAN TIRMANIŞI, BOULDERİNG, TIRMANMA, DAĞ BİSİKLETİ, KAYAK, SNOWBOARD, XC KLASİK KAYAK, AYAKTA KÜREKLİ SÖRF, KÜREK, KANO, SÖRF, KİTEBOARD, RÜZGAR SÖRFÜ, SNOWSHOEİNG, MACERA YARIŞI, BİNİCİLİK, JUMPMASTER, TENİS, TAKTİK
NOKTADAN NOKTAYA NAVİGASYON VAR
GERÇEK ZAMANLI BREAD CRUMB TRAIL VAR
BAŞLANGIÇ İÇİN GERİ DÖN VAR
TRACBACK® VAR
ULTRATRAK MODU VAR
ETRAFIMDA MODU VAR
UP AHEAD VAR
NEXTFORK™ NAVİGASYON VAR
YÜKSEKLİK PROFİLİ VAR
HEDEF MESAFESİ VAR
FIRTINA UYARILI BAROMETRİK TREND GÖSTERGESİ VAR
CLIMBPRO™ TIRMANIŞ PLANLAYICI VAR
DİKEY HIZ VAR
TOPLAM ÇIKIŞ/İNİŞ VAR
DİNLENME ZAMANLAYICI - YALNIZCA ULTRA RUN VAR
GELECEK YÜKSELTİ GÖSTERİMİ VAR
ÖN YÜKLÜ TOPOGRAFİK HARİTALAR VAR
ÖN YÜKLÜ YOL VE TRAIL HARİTALARI VAR
ÖN YÜKLÜ KAYAK YERLERİ HARİTALARI VAR
İNDİRİLEBİLİR KARTOGRAFİ DESTEĞİ VAR
GPS KOORDİNATLARI VAR
SIGHT 'N GO VAR
ALAN HESAPLAMA VAR (CONNECT IQ™ İLE)
AVLANMA/BALIK TAKVİMİ VAR (CONNECT IQ™ İLE)
ÖNGÖRÜLEN YOL NOKTASI VAR
GÜNEŞ VE AY BİLGİLERİ VAR (CONNECT IQ ™ İLE)
XERO™ KONUMLARI VAR
GPS AKTİVİTESİ VAR
GELGİT VAR
GARMIN BİSİKLET HARİTASI (YÖNLENDİRİLEBİLİR BİSİKLETE ÖZEL SOKAK HARİTASI) VAR (ÇOK BÖLGELİ)
MEVCUT BİSİKLET PROFİLLERİ BİSİKLET, YOL BİSİKLETİ, DAĞ BİSİKLETİ, GRAVEL BİKE, BİSİKLETLE ULAŞIM, TUR BİSİKLETİ, E-BİSİKLET, E-DAĞ BİSİKLETİ, KAPALI ALAN BİSİKLETİ, CYCLOCROSS, TRİATLON
UYARILAR (ZAMAN, MESAFE, KALP ATIŞ HIZI VEYA KALORİLER DAHİL HEDEFLERE ULAŞTIĞINIZDA ALARMI TETİKLER) VAR
PARKURLAR VAR
MTB GRİT & FLOW VAR
BİSİKLET TUR VE TUR MAKSİMUM GÜÇ (GÜÇ SENSÖRÜYLE) VAR
AKTİVİTE YARIŞI VAR
FTP (FONKSİYONEL EŞİK GÜCÜ) VAR (UYUMLU AKSESUARLA)
VECTOR™ VE RALLY™ (GÜÇ ÖLÇERLER) İLE UYUMLULUK VAR
GÜÇ ÖLÇER UYUMLULUĞU VAR
GELİŞMİŞ BİSİKLET DİNAMİĞİ VAR
VARIA VISION™ İLE UYUMLULUK (BAŞA MONTE EKRANLAR) VAR
VARIA™ RADAR İLE UYUMLULUK (ARKA RADAR) VAR
VARIA™ IŞIKLARLA UYUMLULUK VAR
HIZ VE KADANS SENSÖR DESTEĞİ (SENSÖRLÜ) VAR
MEVCUT YÜZME PROFİLLERİ HAVUZDA YÜZME, AÇIK SUDA YÜZME, YÜZME/KOŞU
AÇIK SU YÜZME METRİKLERİ (MESAFE, PACE, KULAÇ SAYISI/ORANI, KULAÇ MESAFESİ, YÜZME VERİMLİLİĞİ (SWOLF), KALORİ) VAR
HAVUZ YÜZME METRİKLERİ (UZUNLUK, MESAFE, PACE, KULAÇ SAYISI, YÜZME VERİMLİLİĞİ (SWOLF), KALORİ) VAR
KULAÇ TİPİ TESPİTİ (SERBEST, SIRT ÜSTÜ, KURBAĞALAMA, KELEBEK) (SADECE HAVUZDA YÜZME) VAR
DRILL LOGGING (SADECE HAVUZDA YÜZME) VAR
TEMEL DİNLENME ZAMANLAYICI (0'DAN İTİBAREN) (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME) VAR
"TEKRAR AÇIK" DİNLENME ZAMANLAYICI (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME) VAR
OTOMATİK DİNLENME (SADECE HAVUZDA YÜZME) VAR
ZAMAN VE MESAFE UYARILARI VAR
GERİ SAYIM BAŞLANGIÇ VAR
HAVUZ YÜZME ANTRENMANLARI VAR
KRİTİK YÜZME HIZI VAR
SU ALTINDA BİLEK TABANLI KALP HIZI VAR
HARİCİ HRM'DEN KALP HIZI (DİNLENME SIRASINDA GERÇEK ZAMAN, DİNLENME SIRASINDAKİ ARALIK VE OTURUM İSTATİSTİKLERİ VE YÜZME SONRASI OTOMATİK KALP HIZI İNDİRME) VAR
TOE-TOE™ CHALLENGES UYGULAMASI VAR (İSTEĞE BAĞLI CONNECT IQ TOE-TO-TOE™ CHALLENGES UYGULAMASI)
SMART TRAINER KONTROLÜ VAR

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR