< < Önceki Sayfaya Dön
Benzer Ürünler
Garmin D2 Mach 1 Titanyum Akıllı Saat (Garmin Türkiye)

Garmin D2 Mach 1 Titanyum Akıllı Saat (Garmin Türkiye) (010-02582-51)

Marka : Garmin
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺69.252,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺61.634,28(KDV Dahil)

Ücretsiz Kargo

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.

:

Garmin D2 Mach 1

MACERAYI HIZLANDIRIN

Klasik stili ve canlı AMOLED dokunmatik ekranıyla bu birinci sınıf akıllı saat, uçuş için gelişmiş araçların yanı sıra pilot yaşamınızı iyileştiren sağlık ve fitness özellikleri sunar.

Garmin D2 Mach 1

Nereye? Dünya çapında bir havacılık veritabanı, hareketli harita ve HSI ile gezinin.

Garmin D2 Mach 1

Hava nasıl? NEXRAD, METARs, TAFs1 ve MOS2 ile bilin. Ve değişiklikler için özelleştirilebilir uyarılar alın.

Garmin D2 Mach 1

Frekanslar ve pist hizalaması dahil olmak üzere hedef havaalanı bilgilerini görün.

Garmin D2 Mach 1

Sağlık verileri, stres takibi, uyku takibi ve daha fazlasıyla sağlık durumunuzu çapraz kontrol edin.

Garmin D2 Mach 1

Spor uygulamaları, animasyonlu antrenmanlar ve performans ölçümleriyle harekete geçin.

Garmin D2 Mach 1

Akıllı saat modunda 11 güne kadar pil ömrüyle menzilinizi genişletin.

Garmin D2 Mach 1

YAŞAM TARZINIZ İÇİN YARATILDI

Çarpıcı 1,3” AMOLED ekran, parlak güneş ışığında bile saatinize hayat verir. Kadran, bir UTC işaretçisi ve çerçeve çevresinde 24 saatlik saatin yanı sıra yedi özelleştirilebilir veri alanı içerir.

DOKUNMATİK EKRAN VE BUTONLAR

Herhangi bir ortamda çalışan geleneksel düğme kontrolleri, seçimlere ve harita özelliklerine hızlı erişim için duyarlı yeni bir dokunmatik ekran arayüzü ile eşleştirilmiştir.

PREMIUM MALZEMELER

Havacılık tutkunuzu göstermek için tasarlanan saatte safir lens ve titanyum çerçevenin yanı sıra oxford deri veya havalandırmalı titanyum kayış seçenekleri bulunur.

Garmin D2 Mach 1

Garmin Mach 1

DOĞRUDAN NAVİGASYON

Dünya çapındaki havacılık veritabanında doğrudan bir konuma veya ara noktaya gidin. Veya yakındaki bir havaalanına giden yolu etkinleştirmek için En Yakın işlevini seçin.

Garmin D2 Mach 1

HAREKETLİ HARİTA

Bir dokunuşla hareketli harita üzerinde gezinin ve daha fazla bilgi için ara noktalara dokunun. Ayrıca, rotanıza yerleştirilmiş NEXRAD radar1'ı görün.

Garmin D2 Mach 1

HAVA RAPORU

Rüzgarları, görünürlüğü, barometrik basıncı ve daha fazlasını görmek için METAR'lar, TSK'lar ve MOS2 dahil olmak üzere havacılık havasına erişin1.

Garmin D2 Mach 1

METEOGRAM ÖZELLİĞİ

Sıcaklık eğilimleri, rüzgar, çiy noktası, gökyüzü örtüsü, yağış olasılığı ve daha fazlası için projeksiyonlar dahil olmak üzere belirli havaalanları2 için MOS tahminlerinin grafiksel göstergelerine bakın.

Garmin D2 Mach 1

HSI PARKUR İĞNESİ

Araç benzeri HSI rota iğnesini hedefinize kadar takip edin, böylece istediğiniz uçuş yolunun solunda mı sağında mı olduğunuzu kolayca görebilirsiniz.

Garmin D2 Mach 1

PULSE OX SENSÖRÜ

Vücudunuzun oksijen seviyelerinin daha yüksek rakımlarda daha ince havaya ne kadar iyi uyum sağladığına dair farkındalık kazanmak için Pulse Ox3'i kontrol edin.

Garmin D2 Mach 1

HAVALİMANI BİLGİLERİ

Varış noktanıza yaklaşırken pist yönünü (rüzgar bileşenleri1 dahil), uzunlukları ve havaalanı frekanslarını görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

BAROMETRİK ALTİMETRE

İstediğiniz irtifaya ne zaman ulaştığınızı görün veya ek oksijenin gerekli olabileceği bir irtifaya ulaştığınızda bir titreşim uyarısı alın.

Garmin D2 Mach 1

UÇUŞ KAYDI

Kalkışta uçuşları otomatik olarak izlemeye başlayın. Ardından tarih, süre, toplam uçuş süresi ve rotayı otomatik olarak flyGarmin.com® hesabınıza aktarın1.

Garmin D2 Mach 1

ACİL MODU

Motorla ilgili bir sorun sırasında en iyi süzülme hızınızı, tahmini süzülme mesafenizi ve süzülme sürenizi görmek için etkinleştirin. En yakın havaalanına bir yön imlecini görüntüleyin ve alternatif havaalanlarının bir listesini görün.

Garmin D2 Mach 1

YAPILANDIRILABİLİR UYARILAR

Hedef havaalanı koşulları değiştiğinde, yan rüzgar bileşenleri bir eşiği aştığında ve daha fazlası için yeni METAR ve TSK raporları için özelleştirilebilir bildirimler ayarlayın.

Garmin D2 Mach 1

UYARILAR VE ZAMANLAYICILAR

Yakıt depolarını değiştirme veya zaman açısından kritik diğer görevleri gerçekleştirme zamanını size hatırlatmak için manuel olarak titreşimli uyarılar ayarlayın.

Garmin D2 Mach 1

UTC VE SAAT DİLİMLERİ

Saat kadranında bir UTC işaretçisi ve birden çok saat dilimi ekranı ile seyahat ederken programa bağlı kalın.

Garmin D2 Mach 1

UÇUŞ PLANI TRANSFERİ

Uçuş planınızı Garmin Pilot™ uygulamasından1 D2 Mach 1'e aktarın ve rotanızda bulunan ara noktaların listesini görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

GÜN DOĞUMU/GÜN BATIMI WIDGET'I

Dokunmatik ekrandaki mevcut widget'lar arasında gezinerek gün doğumu ve gün batımı saatleri ile sivil alacakaranlık saatleri için günlük göstergeler alın.

Garmin D2 Mach 1

Garmin D2 Mach 1

SAĞLIK SNAPSHOT™ ÖZELLİĞİ

Kalp atış hızı4, kalp atış hızı değişkenliği, Pulse Ox, solunum ve stres dahil olmak üzere önemli istatistikleri kaydetmek için 2 dakikalık bir oturum kaydedin. Ardından, uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulaması aracılığıyla paylaşmak üzere bu istatistiklerle bir rapor oluşturun.

Garmin D2 Mach 1

BODY BATTERY™ ENERJİ İZLEME

Ne zaman aktif olmaya hazır olduğunuzu veya ne zaman dinlenmeniz gerekebileceğini ölçmek için kalp atış hızı değişkenliği, stres, uyku ve diğer verileri kullanarak vücudunuzun enerji rezervlerini optimize edin.

Garmin D2 Mach 1

BİLEK TABANLI KALP HIZI

Saat, kalp atış hızınızı sürekli olarak ölçer ve siz dinlenirken çok yüksek veya çok düşük kalırsa sizi uyarır. Ayrıca aktiviteler sırasında, hatta yüzerken bile ne kadar sıkı çalıştığınızı ölçmenize yardımcı olur.

Garmin D2 Mach 1

STRES TAKİBİ

Stres düzeyi puanınızı hesaplamak için kalp atış hızı değişkenliği kullanılır, böylece sakin, dengeli veya stresli bir gün geçirip geçirmediğinizi görebilirsiniz.

Garmin D2 Mach 1

UYKU PUANI VE GELİŞMİŞ UYKU İZLEME

Uykunuzun kalitesi ve nasıl daha iyi yapabileceğinize dair içgörüler için bir puan alın. Hatta farklı uyku aşamalarının yanı sıra kalp atış hızı, stres, Pulse Ox ve solunumun kaydını tutun.

Garmin D2 Mach 1

SOLUNUM TAKİBİ

Gün boyunca, uyku sırasında ve nefes çalışması ve yoga aktiviteleri sırasında nasıl nefes aldığınızı görün.

Garmin D2 Mach 1

HİDRASYON TAKİBİ

Susuz kalmamak için günlük sıvı alımınızı bir hatırlatıcı olarak kaydedin. Aktiviteler sırasında ne kadar terlediğinize bağlı olarak ayarlanan otomatik bir hidrasyon hedefiniz bile olabilir.

 

 

Garmin D2 Mach 1

Garmin D2 Mach 1

SPOR UYGULAMALARI

Arazi koşusu, yüzme, koşma, bisiklete binme, yürüyüş, kürek çekme, kayak, golf, sörf, iç mekan tırmanışı ve daha fazlası için önceden yüklenmiş aktivite profillerini kullanın.

Garmin D2 Mach 1

ANİMASYONLU ANTRENMANLAR

Bu saat, izleme ekranında görüntüleyebileceğiniz, takip edilmesi kolay, animasyonlu kardiyo, kuvvet, yoga ve Pilates antrenmanlarına sahiptir. Önceden yüklenmiş animasyonlu egzersiz programlarından birini seçin veya uyumlu cihazınızla eşleştirildiğinde Garmin Connect çevrimiçi topluluğundan daha fazlasını indirin.

Garmin D2 Mach 1

PERFORMANS METRİKLERİ

Koşu dinamikleri, VO2 max, toparlanma danışmanı ve daha fazlası için tahminleri içeren gelişmiş eğitim ölçümlerini görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

GÜNLÜK EGZERSİZ ÖNERİLERİ

Sizi ve kondisyon seviyenizi dikkate alan antrenman rehberliği için mevcut antrenman yükünüz ve antrenman durumunuza göre günlük koşu ve sürüş önerileri alın.

Garmin D2 Mach 1

GARMIN COACH

Bu ücretsiz uyarlanabilir eğitim planları, uzman koçların rehberliğini içerir ve size ve hedeflerinize uyarlanır. Antrenmanlar, Garmin Connect'ten saatinizle doğrudan senkronize edilir.

Garmin D2 Mach 1

GERÇEK ZAMANLI STAMINA

Eforunuzu takip edin ve yönetin - ve koşunuzun veya aktivitenizin başlangıcında aşırı efordan kaçınmaya yardımcı olun.

Garmin D2 Mach 1

Garmin D2 Mach 1

ÇOKLU GNSS DESTEĞİ

Tek başına GPS'den daha zorlu ortamlarda izleme yapmak için birden fazla küresel navigasyon uydu sistemine (GPS, GLONASS ve Galileo) erişin.

Garmin D2 Mach 1

MULTİ- BANT FREKANS DESTEĞİ

GNSS sinyallerinin yansıtıldığı, zayıf olduğu veya tipik olarak nüfuz etmediği alanlarda gelişmiş konum doğruluğu için navigasyon uyduları tarafından gönderilen çoklu frekanslara erişin.

Garmin D2 Mach 1

INREACH® CİHAZ BAĞLANTISI

Bileğinizden bir SOS başlatmak, izleme arasında geçiş yapmak veya sevdiklerinize önceden ayarlanmış mesajlar göndermek için inReach cihazınızla eşleştirin5.

Garmin D2 Mach 1

TAKTİKAL ÖZELLİKLER

Gizli mod, GPS konumunuzu kaydetmeyi ve paylaşmayı durdurur ve kablosuz bağlantıyı devre dışı bırakır. Bir öldürme anahtarı, cihazı tüm kullanıcı belleğinden siler.

Garmin D2 Mach 1

ÇİFT ŞEBEKE KOORDİNATLARI

Durumsal farkındalığa yardımcı olmak için konum koordinatlarınızı ikili formatlarda görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

DAYANIKLI YAPI

MIL-STD-810G standartlarına göre üretilmiş donanımla güvenle seyahat edin.

Garmin D2 Mach 1

ABC SENSÖRLERİ

Yükseklik verileri için bir altimetre, hava durumunu izlemek için barometre ve 3 eksenli elektronik pusula dahil olmak üzere ABC sensörleriyle bir sonraki parkurunuzda gezinin.

Garmin D2 Mach 1

MULTI-KITA TOPO HARİTALARI

Keşiflerinizi yolunda tutmak için dünyanın her yerinden Wi-Fi® bağlantısı aracılığıyla TopoActive haritalarını indirin. Arazi hatlarını, yükseltileri, zirveleri, parkları, kıyıları, nehirleri, gölleri ve diğer coğrafi özellikleri görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

GOLF PARKURLAR

Dünya çapında 42.000'den fazla golf sahası için tam renkli CourseView haritalarına erişin ve dokunarak hedefleme ve PlaysLike Distance özelliğini elde edin.

Garmin D2 Mach 1

Garmin D2 Mach 1

AKILLI BİLDİRİMLER

Uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde e-postaları, metinleri ve uyarıları doğrudan saatinizden alın.

Garmin D2 Mach 1

MÜZİK UYGULAMALARI

Spotify, Deezer veya Amazon Music hesaplarınızdan şarkılar ve çalma listeleri indirin (abonelik gerekebilir). Ses panelinize bağlanın veya telefonsuz dinleme için kablosuz kulaklık kullanın.

Garmin D2 Mach 1

GARMIN PAY™ TEMASSIZ ÖDEMELER

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödemeler ile ödeme hatlarında esinti yaratın.

Garmin D2 Mach 1

CONNECT IQ™ MAĞAZASI

Uyumlu cihazınızla eşleştirildiğinde Connect IQ Store'dan özel saat yüzleri indirin, veri alanları ekleyin ve uygulama ve widget'lar alın.

Garmin D2 Mach 1

GÜÇ YÖNETİCİ

Çeşitli ayarların ve sensörlerin saatinizin pil ömrünü nasıl etkilediğini görün, böylece pil süresini uzatan değişiklikleri anında yapabilirsiniz.

Garmin D2 Mach 1

PİL ÖMRÜ

Akıllı saat modunda 11 güne kadar ve SpO2 modunda GPS'de 24 saate kadar pil ömrü elde edin.

 

 

LENS MALZEMESİ SAFİR KRİSTAL
ÇERÇEVE MALZEMESİ TİTANYUM
KASA MALZEMESİ TİTANYUM ARKA KAPAKLI FİBER TAKVİYELİ POLİMER
QUICKFIT™ SAAT KUVVETİ UYUMLULUĞU 22 MM
KAYIŞ MALZEMESİ DERİ VERSİYONU İTALYAN DERİ VE SİLİKON, TİTANYUM VERSİYONU TİTANYUM VE SİLİKON
FİZİKSEL BOYUT 47X47X14,5 MM | AŞAĞIDAKİ ÇEVRESİ OLAN BİLEKLERE UYAR: SİLİKON BANT 125-208 MM | DERİ KAYIŞ: 132-210 MM | TİTANYUM BANT: 132-215 MM
DOKUNMATİK EKRAN VAR
RENKLİ EKRAN VAR
EKRAN BOYUTU 1,3" (33,0 MM) ÇAP
GÖRÜNTÜ ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ VAR 416 X 416 PİKSEL
EKRAN TİPİ AMOLED; İSTEĞE BAĞLI HER ZAMAN AÇIK MODU
AĞIRLIK 70 G (YALNIZCA KASA 47 G)
PİL ÖMRÜ I AKILLI SAAT MODU: 11 GÜNE KADAR (4 GÜN HER ZAMAN AÇIK) | PİL TASARRUFU AKILLI SAAT MODU: 21 GÜNE KADAR | YALNIZCA GPS: 42 SAATE KADAR (30 SAAT HER ZAMAN AÇIK) | TÜM UYDU SİSTEMLERİ: 32 SAATE KADAR (24 SAAT HER ZAMAN AÇIK)
PİL ÖMRÜ II ÇOK BANTLI TÜM UYDU SİSTEMLERİ: 20 SAATE KADAR (15 SAAT HER ZAMAN AÇIK) | MÜZİKLİ TÜM UYDU SİSTEMLERİ: 10 SAATE KADAR (9 SAAT HER ZAMAN AÇIK) | MAKSİMUM PİL GPS: 75 SAATE KADAR | KEŞİF GPS&#39;İ: 14 GÜNE KADAR | UÇUŞ AKTİVİTESİ (GPS + SPO2): 24 SAATE KADA
SU GEÇİRMEZLİK 10 ATM
BELLEK/GEÇMİŞ 32 GB
SAAT/TARİH VAR
GPS ZAMAN SENKRONİZASYONU VAR
OTOMATİK GÜN IŞIĞINDAN TASARRUF SAATİ VAR
ALARM SAATİ VAR
ZAMANLAYICI VAR
KRONOMETRE VAR
GÜNEŞ/BATIŞ SAATLERİ VAR
BİLEK TABANLI KALP HIZI (SABİT, HER SANİYE) VAR
GÜNLÜK DİNLENME KALP HIZI VAR
ANORMAL KALP HIZI UYARILARI VAR (YÜKSEK VE DÜŞÜK)
SOLUNUM HIZI (24X7) VAR
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYONU VAR (NOKTA KONTROL VE İSTEĞE BAĞLI TÜM GÜN İKLİMLENDİRME VE UYKUDA)
FITNESS YAŞ VAR (UYGULAMADA)
BODY BATTERY™ ENERJİ MONİTÖRÜ VAR
TÜM GÜN STRES TAKİBİ VAR
RAHATLAMA HATIRLATMALARI VAR
RAHATLAMA SOLUNUM ZAMANLAYICI VAR
UYKU VAR (GELİŞMİŞ)
UYKU PUANI VE ANALİZLERİ VAR
HİDRASYON VAR (GARMİN CONNECT™ VE İSTEĞE BAĞLI CONNECT IQ™ WİDGET'INDA)
KADIN SAĞLIĞI VAR (GARMİN CONNECT™ VE İSTEĞE BAĞLI CONNECT IQ™ WİDGET'INDA)
SAĞLIK ANLIK GÖRÜNTÜ VAR
GPS VAR
GLONASS VAR
GALİLEO VAR
ÇOK FREKANSLI KONUMLANDIRMA VAR
GARMIN ELEVATE™ BİLEK KALP HIZI MONİTÖRÜ VAR
BAROMETRİK ALTİMETRE VAR
PUSULA VAR
JİROSKOP VAR
İVMEÖLÇER VAR
TERMOMETRE VAR
ORTAM IŞIĞI SENSÖRÜ VAR
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYON MONİTÖRÜ VAR
BAĞLANTI BLUETOOTH®, ANT+®, Wİ-Fİ®
CONNECT IQ™ (İNDİRİLEBİLİR SAAT YÜZLERİ, VERİ ALANLARI, WIDGET'LAR VE UYGULAMALAR) VAR
ON-DEVICE CONNECT IQ™ MAĞAZASI VAR
AKILLI BİLDİRİMLER VAR
METİN YANIT/TELEFON GÖRÜŞMESİNİ METİN İLE REDDET (YALNIZCA ANDROID™) VAR
TAKVİM VAR
HAVA DURUMU VAR
GERÇEK ZAMANLI AYARLAR GARMIN CONNECT™ MOBILE İLE SENKRONİZE VAR
PİL TASARRUFU - ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR DÜŞÜK GÜÇLÜ SAAT VAR
AKILLI TELEFON MÜZİĞİ KONTROL VAR
SAAT MÜZİK OYNATMA VE KONTROL VAR
MÜZİK DEPOLAMA VAR 2.000 ŞARKIYA KADAR
TELEFONUMU BUL VAR
SAATİMİ BUL VAR
VIRB® KAMERA VAR
AKILLI TELEFON UYUMLULUĞU İPHONE®, ANDROİD™
GARMIN GOLF UYGULAMA UYUMLULUĞU VAR
GARMIN CONNECT™ MOBİL İLE UYUMLULUĞU VAR
GARMIN PAY™ VAR
LİVETRACK VAR
GRUP LİVETRACK VAR
CANLI ETKİNLİK PAYLAŞIMI VAR
SEÇİM AKTİVİTELERİ SIRASINDA OLAY TESPİTİ VAR
YARDIM VAR
GİZLİ MODU VAR
ÇİFT GRİD KOORDİNATLARI VAR
KILL SWITCH VAR
DÜNYA ÇAPINDA HAVALİMANI VERİTABANLARIMIZ VAR
AYARLANABİLİR BARO AYARLI ALTİMETRE VAR
HSI'LI 3 EKSENLİ PUSULA (YATAY DURUM GÖSTERGESİ) VAR
ZULU/UTC İLE ÇOKLU ZAMAN DİLİMİ VAR
GARMIN PILOT'TAN UÇUŞ PLANLARINI KABLOSUZ OLARAK ALIN VAR
HAREKETLİ HARİTADA NEXRAD VAR
HAVACILIK HAVALİMANLARI, NAVAIDS, YOLLAR, SU KÜTLESİ VE DAHA FAZLASI İLE HAREKETLİ HARİTA VAR
YOL NOKTASI BİLGİ SAYFASI VAR
DÜNYA ÇAPINDA NAVAID VE KESİŞİM VERİTABANLARI VAR
CONNEXT AVIONICS BAĞLANTISI VAR
UÇUŞ İÇİ PULSE OX VAR
HAVACILIK UYARILARI VAR
UÇUŞ AKTİVİTESİ ACİL DURUM MODU VAR
YOĞUNLUK İRTİFA HESAPLAYICI VAR
ADIM SAYACI VAR
HAREKET ÇUBUĞU (CİHAZDA BİR HAREKETSİZLİK DÖNEMİNDEN SONRA GÖRÜNÜR; SIFIRLAMAK İÇİN BİRKAÇ DAKİKA YÜRÜYÜN) VAR
OTOMATİK HEDEF (FAALİYET DÜZEYİNİZİ ÖĞRENİR VE GÜNLÜK BİR ADIM HEDEF ATAR) VAR
YAKILAN KALORİ VAR
TIRMANILAN KATLAR VAR
KATILEDİLEN MESAFE VAR
YOĞUNLUK DAKİKALARI VAR
TRUEUP™ VAR
MOVE IQ™ VAR
GARMIN CONNECT™ CHALLENGES UYGULAMASI VAR (İSTEĞE BAĞLI CONNECT IQ UYGULAMASI)
MEVCUT SPOR AKTİVİTE PROFİLLERİ KUVVET, KARDİYO, HIIT VE ELİPTİK ANTRENMANLARI, MERDİVEN BASAMAKLARI, YERE TIRMANMA, KAPALI KÜREK, PİLATES, YOGA
KARDİYO ANTRENMANLARI VAR
GÜÇ ANTRENMANLARI VAR
HIIT ANTRENMANLARI VAR
YOGA EGZERSİZLERİ VAR
PILATES EGZERSİZLERİ VAR
EKRAN ANTRENMAN ANİMASYONLARI VAR
OTOMATİK LAP SAYICI VAR
HR BÖLGELERİ VAR
HR UYARILARI VAR
HR KALORİ VAR
% HR MAX VAR
% HRR VAR
İYİLEŞME SÜRESİ VAR
OTOMATİK MAKS HR VAR
HRV STRES TESTİ (SANA TAHMİNİ STRES SEVİYESİNİ SAĞLAMAK İÇİN 3 DAKİKA SÜREKLİ DURUMDA KALP HIZI DEĞİŞKENLİĞİNİZİ ÖLÇER; BUNUN ÖLÇEKİ 1&#39;DEN 100&#39;E KADARDIR; DÜŞÜK PUANLAR, ALT STRES DÜZEYLERİNİ VAR (UYUMLU AKSESUARLA BİRLİKTE)
İK YAYINI (ANT+™ ÜZERİNDEN EŞLİ CİHAZLARA İK VERİLERİNİ YAYINLAR) VAR
SOLUNUM HIZI (EGZERSİZ SIRASINDA) VAR (UYUMLU AKSESUAR İLE)
GPS HIZI VE MESAFE VAR
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR EKRANLAR VAR
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR AKTİVİTE PROFİLLERİ VAR
AUTOPAUSE® VAR
INTERVAL ANTRENMANI VAR
GELİŞMİŞ ANTRENMANLAR VAR
İNDİRİLEBİLİR ANTRENMAN PLANLARI VAR
GÜÇ MODLARI - ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR HAREKETSİZ PİL AYARLARI VAR
AUTO LAP® VAR
MANUEL TUR VAR
DİNLENME ZAMANLAYICI VAR
YAPILANDIRILABİLİR TUR UYARILARI VAR
SICAKLIK VE İRTİFA ALIMI VAR
VO2 MAX (KOŞU) VAR
VO2 MAX (TRAIL KOŞUSU) VAR
GERÇEK ZAMANLI DAYANIKLILIK VAR
EGZERSİZ DURUMU (ANTRENMAN GEÇMİŞİNİZİ VE UYGUNLUK DÜZEYİ TRENDİNİZİ TAKİP ETTİĞİNİZDE ETKİLİ ANTRENMAN OLUP OLMADIĞINI GÖREBİLİRSİNİZ) VAR
EGZERSİZ YÜKÜ (TAHMİNİ EPOC&#39;DEN HESAPLANAN SON 7 GÜN İÇİN TOPLAM EGZERSİZ YÜKÜNÜZ) VAR
ANTRENMAN YÜK ODAĞI VAR
ANTRENMAN ETKİSİ (AEROBİK) VAR
ANTRENMAN ETKİSİ (ANAEROBİK) VAR
BİRİNCİL FAYDA (ANTRENMAN ETKİSİ ETİKETLERİ) VAR
İYİLEŞTİRİLMİŞ TOPARLANMA SÜRESİ VAR
GÜNLÜK ÖNERİLEN EGZERSİZLER VAR
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR UYARILAR VAR
SES İSTEMLERİ VAR
BİTİŞ ZAMANI VAR
SANAL PARTNER VAR
AKTİVİTE YARIŞ VAR, VAR
OTOMATİK MULTISPORT AKTİVİTELERİ VAR
MULTI SPOR VAR
PARKUR REHBERİ VAR
GARMIN CANLI SEGMENTLERİ VAR
STRAVA CANLI SEGMENTLERİ VAR
GİDİŞ-GELİŞ PARKUR OLUŞTURUCU (KOŞU/BİSİKLET) VAR
TRENDLINE™ POPÜLERLİK YÖNLENDİRME VAR
DOKUNMATİK VE/VEYA DÜĞME KİLİDİ VAR
KISAYOL TUŞLARI VAR
OTOMATİK KAYDIRMA VAR
SAATTE AKTİVİTE GEÇMİŞİ VAR
FİZYO TRUEUP VAR
MEVCUT ÇALIŞMA PROFİLLERİ KOŞU, PİST KOŞUSU, KOŞU BANDI KOŞUSU, KAPALI ALAN KOŞUSU, PATİKA KOŞUSU, SANAL KOŞU, ULTRA KOŞU
GPS TABANLI MESAFE, ZAMAN VE HIZ VAR
KOŞU DİNAMİKLERİ VAR (UYUMLU AKSESUARLA)
DİKEY SALINIM VE ORAN VAR (UYUMLU AKSESUARLA)
YER TEMAS SÜRESİ VE DENGESİ VAR (UYUMLU AKSESUARLA)
ADIM UZUNLUĞU (GERÇEK ZAMANLI) VAR (UYUMLU AKSESUARLA)
CADENCE (DAKİKA BAŞINA GERÇEK ZAMAN ADIM SAYISI SAĞLAR) VAR
PERFORMANS DURUMU VAR
LAKTAT EŞİĞİ VAR (UYUMLU AKSESUARLA)
PACEPRO™ HIZLANDIRMA STRATEJİLERİ VAR
KOŞU ANTRENMANLARI VAR
YARIŞ ÖNGÖRÜCÜ VAR
FOOT POD ÖZELLİĞİ VAR
DÜNYA ÇAPINDA 42.000 KURS VAR
YARDAGE - F/M/B (YEŞİL ALANIN ÖNÜNE, ORTASINA VE ARKASINA OLAN MESAFE) VAR
YARDAGE'DAN LAYUP'LARA/DOGLEGS’LERE VAR
ATIŞ MESAFESİNİ ÖLÇER (SAHANIN HER YERİNDEN ATIŞLAR İÇİN TAM YARDAJI HESAPLAR) OTOMATİK
DİJİTAL SKORKART VAR
ÖZEL HEDEFLER VAR
STAT TAKİP (VURMA, TUR BAŞINA PUAN, YEŞİLLER VE FAIRWAY VURUŞLARI) VAR
GARMIN AUTOSHOT™ VAR
TAM VEKTÖR HARİTASI VAR
OTOMATİK COURSEVIEW GÜNCELLEMELERİ VAR
MANUEL PİN POZİSYONUYLA YEŞİL ALAN GÖRÜNÜMÜ VAR
ENGELLER VE SAHA HEDEFLERİ VAR
PİNPOİNTER VAR
DOKUNMATİK HEDEFLEME (İSTENEN NOKTAYA UZAKLIĞI GÖRMEK İÇİN EKRANDA DOKUNMA HEDEFİ) VAR
HANDİKAP PUANLAMASI VAR
TRUSWING™ UYUMLULUĞU VAR
ROUND ZAMANLAYICI/ODOMETRE VAR
OTOMATİK KULÜP TAKİP UYUMLULUĞU VAR (AKSESUAR GEREKTİRİR)
TURNUVALARDA YASAL KULLANILABİLİRLİK VAR
MEVCUT OUTDOOR PROFİLLERİ YÜRÜYÜŞ, KAPALI ALAN TIRMANIŞI, BOULDERİNG, TIRMANMA, DAĞ BİSİKLETİ, KAYAK, SNOWBOARD, XC KAYAĞI, AYAKTA KÜREKLİ SÖRF, KÜREK, KANO, SÖRF, KİTEBOARD, RÜZGAR SÖRFÜ, KAR AYAKKABISI, JUMPMASTER, TAKTİK
NOKTADAN NOKTAYA NAVİGASYON VAR
GERÇEK ZAMANLI BREADCRUMB VAR
BAŞLANGIÇ İÇİN GERİ DÖN VAR
TRACBACK® VAR
ULTRATRAK MODU VAR
ETRAFIMDA MODU VAR
İLERİDE VAR
ELEVATION PROFİLİ VAR
HEDEF MESAFESİ VAR
FIRTINA UYARILI BAROMETRİK TREND GÖSTERGESİ VAR
CLIMBPRO™ ÇIKIŞ PLANLAYICI VAR
TRAIL RUN OTOMATİK TIRMANMA VAR
DİKEY HIZ VAR
TOPLAM ÇIKIŞ/İNİŞ VAR
GELECEK KESİNTİ PARSEL VAR
ÖNCEDEN YÜKLENMİŞ TOPOGRAFİK HARİTALAR VAR
ÖN YÜKLÜ YOL VE İZLE HARİTALARI VAR
ÖN YÜKLÜ KAYAK YERLERİ HARİTALARI VAR
İNDİRİLEBİLİR KARTOGRAFİ DESTEĞİ VAR
BASECAMP™ İLE UYUMLULUK VAR
GPS KOORDİNATLARI VAR
GÖR VE GİT VAR
ALAN HESAPLAMA VAR (CONNECT IQ™ ARACILIĞIYLA)
AVLANMA/BALIK TAKVİMİ VAR (CONNECT IQ™ İLE)
ÖNGÖRÜLEN YOL NOKTASI VAR
GÜNEŞ VE AY BİLGİLERİ VAR (CONNECT IQ™ ARACILIĞIYLA)
XERO™ YERLERİ VAR
SEFER GPS AKTİVİTESİ VAR
GELGİT VAR
GARMIN DÖNGÜ HARİTASI (YÖNLENDİRİLEBİLİR BİSİKLETİ ÖZEL SOKAK HARİTASI) VAR
MEVCUT BİSİKLET PROFİLLERİ BİSİKLET, YOL BİSİKLETİ, DAĞ BİSİKLETİ, ÇAKIL BİSİKLETİ, BİSİKLETLE ULAŞIM, BİSİKLET TURU, EBİSİKLET, EDAĞ BİSİKLETİ, KAPALI ALAN BİSİKLETİ, CYCLOCROSS, TRİATLON
UYARILAR (ZAMAN, MESAFE, KALORİ HIZI VEYA KALORİ DAHİL HEDEFLERE ULAŞTIĞINIZDA ALARMI TETİKLER) VAR
PARKURLAR VAR
MTB GRİT & AKIŞ VAR
BİSİKLET TUR VE TUR MAKSİMUM GÜÇ (GÜÇ SENSÖRÜYLE) VAR
FTP (FONKSİYONEL EŞİK GÜCÜ) VAR (UYUMLU AKSESUARLA)
VECTOR™ VE RALLY™ (GÜÇ ÖLÇERLER) İLE UYUMLULUK VAR
GÜÇ ÖLÇER UYUMLULUK VAR
GELİŞMİŞ BİSİKLET DİNAMİĞİ VAR
VARIA VISION™ İLE UYUMLULUK ( MONTE EKRANLAR) VAR
VARIA™ RADAR İLE UYUMLULUĞU (ARKA RADAR) VAR
VARIA™ IŞIKLARLA UYUMLULUK VAR
HIZ VE KADANS SENSÖR DESTEĞİ (SENSÖRLÜ) VAR
MEVCUT YÜZME PROFİLLERİ HAVUZDA YÜZME, AÇIK SUDA YÜZME, YÜZME/KOŞU
AÇIK SU YÜZME METRİKLERİ (MESAFE, PACE, KULAÇ SAYISI/ORANI, KULAÇ MESAFESİ, YÜZME VERİMLİLİĞİ (SWOLF), KALORİ) VAR
HAVUZ YÜZME METRİKLERİ (UZUNLUK, MESAFE, PACE, KULAÇ SAYISI, YÜZME VERİMLİLİĞİ (SWOLF), KALORİ) VAR
VURUŞ TİPİ TESPİTİ (SERBEST, SIRTA ÜSTÜ, KURBAĞALAMA, KELEBEK) (SADECE HAVUZDA YÜZME) VAR
DRILL KAYDI (SADECE HAVUZDA YÜZME) VAR
TEMEL DİNLENME ZAMANLAYICI (0'DAN İTİBAREN) (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME) VAR
"TEKRAR AÇIK" DİNLENME ZAMANLAYICI (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME) VAR
OTOMATİK DİNLENME (SADECE HAVUZDA YÜZME) VAR
ZAMAN VE MESAFE UYARILARI VAR
İLERLEME HIZI UYARILARI (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME) VAR
GERİ SAYIM BAŞLANGIÇ VAR
HAVUZ YÜZME ANTRENMANLARI VAR
KRİTİK YÜZME HIZI VAR
SU ALTINDA BİLEK TABANLI KALP HIZI VAR
HARİCİ HRM'DEN KALP HIZI (DİNLENME SIRASINDA GERÇEK ZAMAN, DİNLENME SIRASINDAKİ ARALIK VE OTURUM İSTATİSTİKLERİ VE YÜZME SONRASI OTOMATİK KALP HIZI İNDİRME) VAR (HRM-TRİ™, HRM-SWİM™ VE HRM-PRO™ İLE)
TOE-TOE™ CHALLENGES UYGULAMASI VAR (İSTEĞE BAĞLI CONNECT IQ TOE-TO-TOE™ CHALLENGES UYGULAMASI)
SMART TRAINER KONTROLÜ VAR

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR