< < Önceki Sayfaya Dön
Bose Portable Home Speaker Gümüş Hoparlör (BOSE TÜRKİYE)
Bose Portable Home Speaker Gümüş Hoparlör (BOSE TÜRKİYE)
Bose Portable Home Speaker Gümüş Hoparlör (BOSE TÜRKİYE)
Bose Portable Home Speaker Gümüş Hoparlör (BOSE TÜRKİYE)
Bose Portable Home Speaker Gümüş Hoparlör (BOSE TÜRKİYE)

Bose Portable Home Speaker Gümüş Hoparlör (BOSE TÜRKİYE) (829393-2300)

Marka : Bose
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺26.319,54(KDV Dahil)
İndirimli : ₺23.893,22(KDV Dahil)

AKILLI. PORTATİF. GÜÇLÜ.



Ücretsiz Kargo

Model / Renk
Bose Portable Home Speaker Gümüş Hoparlör (BOSE TÜRKİYE) Bose Portable Home Speaker Siyah Hoparlör (BOSE TÜRKİYE)
ADET :
 

EN BECERİKLİ AKILLI HOPARLÖRÜMÜZ

Portable Home Speaker hepsi bir arada olan kablosuz bir ev hoparlörü, portatif bir Bluetooth hoparlörü ve sesle kontrol edilebilen bir hoparlörüdür. Evinizde odadan odaya götürebilirsiniz - ve evinizden çıktığınızda da yanınızda götürebilirsiniz. WiFi olan her yerde sesinizle kontrol edebilir ve buluttan direkt olarak müzik yayını dinleyebilirsiniz. WiFi menzili dışındayken herhangi bir portatif hoparlör gibi mobil cihazınız veya tabletinizle Bluetooth üstünden kontrol edebilir ve cihazınızda bulunan her şeyi dinleyebilirsiniz. Ne dinlerseniz dinleyin, nerde dinlerseniz dinleyin, hepsini 360 derecelik etkileyici Bose sesiyle dinleyeceksiniz. Evinizden çıkarken yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir ev hoparlörüdür.

 

SESİ DUYUN. FARKI HİSSEDİN.

SoundLink Revolve ve Revolve+ hoparlörlerimiz gibi Bose Portable Speaker her yöne temiz ses yaymak için tasarlandı - ama aynı zamanda daha derin bass ve daha güçlü sesle daha etkileyici olmak için hazırlandı. Hoparlörü partinin en ortasına koyun ve herkes aynı deneyimin keyfine varabilir. Veya odanın köşesine koyun ve ses her yönden geliyormuş gibi hissedin.

OYNATMAK İÇİN KONUŞUN

WiFi bağlantısı olan her yerde Portable Home Speaker'ı akıllı bir hoparlör olarak kullanabilirsiniz. Google Assistant ve entegre Alexa ile favori müziklerinizi, internet radyo istasyonlarını, internet yayınlarını ve sesli kitapları dinlemek için söylemeniz yeterlidir - hatta hava durumu bilgisini alın, mesaj gönderin, zamanlayıcı kurun, yapacaklarınız listesine eklemeler yapın ve akıllı ev aksesuarlarını kontrol edin. (*sesli kontrolün kullanılabilirliği ve özellikleri farklılık gösterebilir.)

Kolay yayın

WiFi bağlantısı olan her yerde Portable Home Speaker'ınızda Spotify, Amazon Music ve Deezer gibi popüler müzik servislerini oynatın. Diğer her yerde ise Bluetooth® kullanarak mobil cihazınızdaki veya tabletinizdeki her şeyi oynatabilirsiniz. Apple kullanıcıları AirPlay 2 kullanarak cihazlarından yayın yapabilirsiniz.

Kolay kurulum ve tam kontrol

Hoparlörünüzün kurulumunda size adım adım yardımcı olması için Bose Music uygulamasını indirin. Uygulamayı kullanarak bütün müziklerinizi tek bir yerde toplayarak, kolaylıkla istasyonlar, çalma listeleri ve müzik servisleri arasında geçiş yapın, hoparlörünüzün yazılımını güncel tutun. Bose Music uygulaması aynı zamanda evinizin her yerinde akıcı bir audio deneyimi için Bose Portable Home Speaker'ınızı diğer Bose akıllı hoparlörleri veya soundbarlarıyla grup oluşturmasına olanak sağlar. Farklı odalarda farklı şarkıları veya her odada aynı anda aynı şarkıyı dinleyin.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyutlar :

Kulp aşağı bakarken hoparlör: 19.15 cm Y x 11.9 cm G x 10.4 cm D (1.06 kg)

Kutuda neler var? :

·         Bose Portable Home Speaker

·         USB-C güç kablosu

·         Şarj adaptörü

Pil :

·         Şarj edilebilir lityum-iyon batarya 

·         Tek şarjda: Ortalama volümde 12 saate kadar ve bekleme modunda 24 saate kadar 

·         Şarj süresi: Yanında gelen kablo kullanıldığında 4 saate kadar

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bose Portable Home Speaker'ın ana avantajları nelerdir?

Bose Portable Home Speaker her türlü olasılığı alt edebilecek esneklikte olağanüstü sese sahip akıllı bir hoparlördür. Şaşırtıcı derecede hacimli sesiyle her yöne eşit dağılan derin, zengin bas sesi üretir. Pil ie çalışırkar ki evde kolaylıkla istediğiniz yerde kullanıp müzik için Google Assistant veya Amazon Alexa'yı kullanabilirsiniz. Wi-Fi® ağından uzakta ise hala mükemmel bir Bluetooth® hoparlörüdür - ki müziğiniz siz nereye giderseniz oraya gider. Aynı zamanda, Bose Music uygulaması, Apple AirPlay 2 veya Spotify® Connect, veya hoparlör üstündeki butonlarla kontrol edebilirsiniz. Evinizi sesle doldurmak için de diğer Bose akıllı hoparlörler ve soundbarlarla grup yapabilirsiniz - veya yakında başka bir Bose Bluetooth hoparlörüne veya kulaklığına senkronize ses gönderebilirsiniz.

Bose Portable Home Speaker'ın Bose Home Speaker 500 ve Bose Home Speaker 300'den farkı nedir?

Home Speaker 500 ve Home Speaker 300'ün pilleri yok ve çalışmaları için prize takılması gerekiyorken, Bose Portable Home Speaker tek portatif akıllı hoparlörümüzdür. Akustik olarak Portable Home Speaker ve Home Speaker 300, aynı 360-derece ses ve aynı kompakt tasarımda etkileyici derecede zengin bas sesiyle, benzer performanslara sahiptir. Bu arada, daha büyük olan Bose Home Speaker 500, tek bir hoparlörden duvardan duvara stereo sesiyle, en iyi sesli akıllı hoparlörümüzdür. Home Speaker 500 aynı zamanda ne oynadığını gösteren bir ekrana sahiptir. Son olarak, Portable Home Speaker suya karşı dayanıklıdır ama AUX girişine sahip değildir. Home Speaker 300 ve 500 ise suya karşı dayanıklı değildir ama AUX girişine sahiptirler. Her üç hoparlör de, Google Assistant veya Amazon Alexa seçiminiz, Bose Music uygulamasıyla uyumluluk, Apple AirPlay 2, Bluetooth, çok-odalı gruplarda senkronize ve daha fazlası gibi, aynı ses, uygulama ve yazılım özelliklerine sahiptirler.

Bose Portable Home Speaker'ın Bose SoundLink Revolve+'dan farkı nedir?

Bose Portable Home Speaker'ın bas performansı SoundLink Revolve+'a göre farkına varılacak derecede daha güçlüdür. Aynı şekilde Portable Home Speaker farklı bir görsel tasarımla daha büyüktür. Her iki ürün de er türlü ortamda Bluetooth hoparlör olarak kullanabilirler, ama Portable Home Speaker'ı Wi-Fi ağının alanına soktuğunuzda, Google Assistant veya Amazon Alexa için, akıllı bir hoparlör olarak da çalışır - aynı zamanda Bose akıllı hoparlörlerinin diğer fonksiyonlarına da (Bose Music uygulaması uyumluluğu, birden çok hoparlörü senkronize etmek, AirPlay 2 ve daha fazlası) sahiptirler. SoundLink Revolve+ entegre sesli asistana, akıllı özelliklere veya Wi-Fi bağlantısına sahip değildir. Son olarak, SoundLink Revolve+ 16 saate kadar pil ömrü varken Portable Home Speaker'ın akustik gücü ve sesli asistan fonksiyonları yüzünden yüksek volümde 12 saate kullanım sağlar.

Bose Music uygulaması Portable Home Speaker'ımı bulamazsa ne yapmalıyım?

İlk olarak hoparlörünüzün Kurulum Modunda olduğundan emin olun: ışık halkasının üst ve alt kısımları turuncu yanmalı. Eğer durum böyle değilse hoparlörü Kurulum Moduna almak için lütfen üç basit adımı gerçekleştirin: 1. Hoparlörü USB-C kablosunu ve güç ünitesini kullanarak bir güç soketine bağlayın. 2. Açma/kapama butonuna basarak hoparlörü çalıştırın. 3. Aynı anda Volüm azalt ve Oynat/Duraklat butonuna basıp altı saniye kadar basılı tutun. Siz bunu yaparken ışık halkasının kenarları boyutu gittikçe artacak şekilde beyaz olarak yanacaktır.

Hangi kaynaklardan müzik oynatabilirim?

Bose Portable Home Speaker Wi-Fi ağı üstünden Google Assistant veya Amazon Alexa (mevcut olduğu bölgelerde) veya Bose Music uygulamasını kullanarak müzik yayın servislerinden müzik oynatabilir. Bose Portable Home Speaker aynı zamanda Bluetooth özelliğine de sahiptir. Ek olarak, Spotify Connect kullanarak akıllı telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınızdaki Spotify uygulamasından ve Apple Music yayın servisini kullanarak Apple AirPlay 2 uyumluluğuyla bir Apple cihazından Bose Portable Home Speaker'da müzik oynatabilirsiniz.

Bose Portable Home Speaker'ı Wi-Fi ağı olmadan kullanabilir miyim?

Evet. Wi-Fi ağı olmadığında Portable Home Speaker'ınızı mobil cihazınızın Bluetooth ayarlarını kullanarak bağlandığınızda güçlü bir Bluetooth hoparlörü olarak kullanabilirsiniz. Google Assistant veya Alexa üstünden sesli kontroller, Apple AirPlay 2, Bose Music uygulaması ve içerik tarama, çok-hoparlörlü grup oluşturma ve daha fazlası gibi özellikler için Wi-Fi ağına ihtiyaç olmaktadır.

Hoparlör çalışıyorken Wi-Fi ağından uzağa götürdüğümde ne olur?

Wi-Fi ağını kullanarak (mesela sesli asistan veya Bose Music uygulamasını kullanarak) Bose Portable Home Speaker'da müzik başlatırsanız ve ürünü Wi-Fi ağınızdan uzaklaştırırsanız bir noktada hoparlör Wi-Fi sinyalini kaybedecek ve müzik kesilecektir. Bu noktada oynatmaya devam etmek istiyorsanız Bluetooth butonuna basın, mobil cihazınıza bağlanın ve içeriklerinizi oynatın. Wi-Fi ağından uzakta Bluetooth üstünden içerik oynatıp hoparlörü Wi-Fi ağının menziline getirirseniz müziğinizi engellemeden arka planda yeniden Wi-Fi ağına bağlanacaktır.

Pili ne kadar kullanım sağlar?

Kullanım süresi ne tip müzikleri hangi volümlerde dinlediğinize bağlıdır, ama Portable Home Speaker yüksek volümde 12 saate kadar kullanım sunar. Bekleme modunda ise sesli komutlarınızı dinlerken 24 saat kadar kullanım sunar. Saklama, seyahat veya pilini korumak için tamamen kapattığınızda ise bir aya kadar şarjını kaybetmez.

Pili şarj etmek ne kadar sürer?

Bose tarafından verilen kablo hoparlöre veya Bose Portable Home Speaker Şarj Tablasına (aksesuar olarak tedarik edilir) bağlandığında 4 saat. Üçüncü parti bir USB-C kablosu veya güç kaynağı kullanılması şarj süresini arttırabilir.

Hoparlördeki mikrofonları nasıl kapatırım?

Bose Portable Home Speaker üstündeki mikrofonlar hoparlör üstündeki mikrofon-kapatma butonuna (sol tarafta) tek bir kez basılarak kapatılabilir. Bu buton mikrofonlarla bağlantıyı tamamen keserek hoparlörün komutları duymasını engeller. Güvenlik nedeniyle mikrofonları açmak veya kapamak için sesli bir komut veya Bose Music uygulaması kullanılamaz. Sadece butona fiziksel olarak basılmasıyla mikrofonlar kontrol edilebilir. Mikrofonlar kapalı olduğunda butonun yanındaki kırmızı ışık her zaman yanacaktır. Mikrofonları geri açmak istiyorsanız mikrofon butonuna tekrar basın.

Mikrofon kapalı olduğunda müzik oynatabilir miyim?

Evet. Bose Portable Home Speaker Google Assistant ve Amazon Alexa ile uyumlu olmasının yanında, Bose Music uygulamasında mevcut olan entegre Wi-Fi müzik servisleri gibi, diğer kaynaklardan da müzik oynatabilirsiniz. Aynı zamanda bir Bluetooth bağlantısı, Spotify Connect veya Apple AirPlay 2'yi de kullanabilirsiniz. Bu kaynakların hepsi mikrofonlar kapalı da olsa veya Google Assistant veya Amazon Alexa aktive olmasa bile kullanılabilir.

Google Assistant veya Amazon Alexa hoparlör güce takılı olmadığında çalışır mı?

Evet. Asistanınızı kurduğunuz ve hoparlörün tanıdığı bir Wi-Fi ağına bağlı olduğunuz sürece sesli asistanınız bağlı kalır ve hoparlörünüz komutlarınızı dinler - pille çalışıyorken bile. Bu demektir ki Portable Home Speaker'ınızı evin her yerinde sesle kontrol edilen bir akıllı hoparlör olarak kullanabilirsiniz.

Bose Portable Home Speaker'ı bir saat veya alarm olarak kullanabilir miyim?

Evet. Bose Portable Home Speaker saati göstermek için bir ekrana sahip olmasa bile Google Assistant veya Amazon Alexa'yı (mevcut olduğu bölgelerde) saati sormak için ve zamanlayıcı veya alarm kurmak için kullanabilirsiniz.

Bose Portable Home Speaker entegre Wi-Fi özelliğine sahip midir?

Evet. Hoparlör 802.11ac Wi-Fi standardını kullanır.

Bose Portable Home Speaker entegre Bluetooth özelliğine sahip midir?

Evet. Bluetooth herhangi birinin bir akıllı telefonla veya diğer bir cihazla Bose Portable Homer Speaker'a bağlanmasını kolaylaştırır. Bu şekilde size, YouTube videoları veya telefonunuzda veya bilgisayarınızda kaydedilmiş kayıtlar gibi, istediğiniz her kaynağı oynatma özgürlüğünü sunar.

Bose Portable Home Speaker'ın AUX girişi veya USB-C portundan içerik oynatma özelliği var mıdır?

Hayır.

Hoparlörü şarj ederken müzik çalabilir miyim?

Evet.

Bose Portable Home Speaker bir kumandayla beraber mi gelir ya da bir kumandayla çalışır mı?

Hayır. Hoparlörü odanın diğer ucundan Google Assistant veya Alexa'yla (mevcut olduğu yerlerde) sesli kontrolü kullanarak, Wi-Fi ağınızda herhangi bir noktadan Bose Music uygulamasını, Apple AirPlay 2 veya Spotify Connect özellikleriyle kontrol edebilirsiniz.

Bose Portable Home Speaker suya dayanıklı mıdır?

Evet. Portable Home Speaker IPX4 sınıfında olup su sıçramaları ve püskürtmelerine karşı dayanıklıdır. Hoparlör suya batırılmaması gerekirken bir evye, havuz veya duşun yanında dururken üstüne gelebilecek su sıçramalarına karşı koyabilir.

Hoparlör aynı anda birden fazla Bluetooth cihazına bağlanabilir mi?

Hayır. Bluetooth üstünden Bose Portable Home Speaker'a sadece bir mobil cihaz bağlanabilir. Ancak, Bose Music uygulaması veya seçilen cihazdaki Bluetooth ayarlarını kullanarak cihazlar arasında geçiş yapmak kolaydır.

Bose Portable Home Speaker'daki akustik teknoloji nedir?

Bose Portable Home Speaker yeni güçlü formda eşsiz Bose portatif hoparlör akustik teknolojilerini barındırır.Ultra-verimli, yüksek-gezinimli sürücü aşağı doğru bir akustif deflektöre bakarak her yöne zengin ses yayarken üç pasif radyatör hoparlörün titreşen yüzeyi arttırarak bas sesini derinleştirir. Aynı SoundLink Revolve ve Revolve+ portatif hoparlörleri gibi bu 360-derecelik tasarım sadece öne doğru sesi atan hoparlörlerin pozisyon gereksinimleri ve frekans düşüşlerini önler - ama bu sefer yeni şekli ve üçüncü pasif radyatörüyle ekstra güç ve daha çok bas sesiyle. Odanın tam ortasına, bir köşeye veya ikisinin arasında yerleştirildiğinde Bose Portable Home Speaker herkese aynı etkileyici ses deneyimini sunar. Müzik sesi bu boyuttaki bir hoparlöre göre temiz, şaşırtıcı derece geniş ve önemli biçimde yüksek seslidir.

Bas ve tiz sesleri kontrol edebilir miyim?

Evet. Bas ve tiz sesleri Bose Music uygulamasındaki ayarlardan ayarlanabilir.

Bose Portabşe Home Speaker hoparlörler ve kulaklıklar gibi diğer Bose ürünleriyle çok-odalı gruplar içinde çalışabilir mi?

Evet. Bose Portable Home Speaker diğer Bose Portable Home Speaker üniteleri veya Bose Home Speaker 500, Bose Home Speaker 300, Bose Soundbar 500 veya Bose Soundbar 700 ile senkronize olarak çok-odalı gruplar içinde çalışabilir. Ve yakında Bose Portable Homer Speaker'ınızdan portatif hoparlörler veya kulaklıklar gibi diğer bir Bose Bluetooth ürününüze senkronize ses gönderebileceksiniz. Ancak, Bose Portable Home Speaker'dan Bose SoundTouch ürünlerine veya diğer üreticilerin ürünlerine (Google veya Amazon da dahil olmak üzere) senkronize olarak çok-odalı içerik oynatamaz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR