< < Önceki Sayfaya Dön
Jabra Evolve2 75 USB-A MS Bej Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık
Jabra Evolve2 75 USB-A MS Bej Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık
Jabra Evolve2 75 USB-A MS Bej Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Jabra Evolve2 75 USB-A MS Bej Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık (27599-999-998)

Marka : Jabra
Fiyat : ₺32.532,50(KDV Dahil)

Hibrit çalışmanın yeni standardı. Sektör lideri arama kalitesi için birinci sınıf ses mühendisliği.

 

 

Ücretsiz Kargo

1
:

EVOLVE2 75 İLE TANIŞIN

Hibrit çalışma ortamları için yeni standart

Bu akıllı kulaklık, günün ilk aramasından eve dönüş yoluna kadar bağlantıda ve üretken kalmanız için özel olarak tasarlandı. Nasıl bir gün olursa olsun üstesinden gelebilirsiniz.

İster gürültülü bir evden arama yapıyor ister paylaşımlı bir çalışma ortamında hot desking yöntemiyle çalışıyor isterseniz de yoğun bir açık ofis ortamında konsantre olmaya çalışıyor olun Evolve2 75, ihtiyaçlarınız için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır.

Dikkatinizi çektik mi? O zaman ofisimize de bekleriz.

KONFORDA YENİ BİR ÇIĞIR

Kendinizi evinizde gibi hissedin

Yepyeni bir konfor standardına hazır mısınız? Ergonomik kulaklık tasarımı ile devrim niteliğinde yeni bir çift köpük teknolojisi oluşturduk. Daha iyi havalandırma için yeniden tasarlanmış yapay deri kulak yastığı modeline sahip bu kulaklık ilk aramadan son aramaya kadar konforlu bir kullanım sağlar.

Mühendislerimiz, ses performansını optimize etmek için epey zaman ayırarak farklı ağırlık, yapı ve yoğunluklardaki hafızalı süngerleri inceledi. Bu sırada konfor bakımından inanılmaz bir gelişmeye de imza attılar.

Dış kısım için sert köpük, kulak yastıklarının iç kısmı için ise yumuşak köpük kullanarak bu ikisini bir araya getirdik. Bu da inanılmaz bir ses yalıtımı ve gün boyu en üst düzeyde konfor sunabilmemize olanak sağladı. Bu sayede, dilediğiniz kadar kullanabileceğiniz bir kulaklıkta daha da iyi Aktif Gürültü Önleme (ANC) performansı elde edeceksiniz.

Yepyeni bir konfor standardına alışmanın zamanı geldi.

KRİSTAL NETLİĞİNDE ARAMALAR

Profesyonelliği elden bırakmayın

Hibrit çalışma ortamları gürültülü olabileceğinden, Evolve2 75 modelini stratejik olarak yerleştirilmiş 8 mikrofon ve gelişmiş hüzme oluşturma teknolojimizle tasarladık. Böylece çocuklar evde olsa da, siz kalabalık bir metroda olsanız veya ofiste biraz yoğun çalışılıyor olsa bile dünya lideri arama teknolojimiz sayesinde karşınızdakiler etrafınızda olup bitenleri değil, sizi duyar.

Evolve2 75, Microsoft’un Açık Ofis gereksinimlerini karşılar. Bu da onu yoğun çalışılan açık çalışma ortamları için ideal seçim haline getirir.

Gelişmiş üçlü dijital chip setimiz, aramalarınızı daha da net hale getirmek için ses ve arka plan gürültüsünü daha da iyi ayırt eden, çığır açıcı yeni bir Jabra algoritmasını mümkün kılar

Evolve2 75, arka plandaki gürültüyü arkanızda bırakır, aramalarınıza yansıtmaz.

YENİDEN TASARLANAN MİKROFON SİSTEMİ

Sınıfının en iyisi. Güm.

Sektör lideri profesyonel sınıf arama performansı söz konusu olduğunda Evolve Serimiz zaten kat kat ileridedir ancak Evolve2 75, sınıfının en iyisidir. Bu model, Evolve 75 modelinden %33 daha kısa olan yeniden tasarlanmış mikrofon koluyla, Jabra kulaklıkların dünyaca bilinen görüşme performansını size de getirir.

Performans Modu'nda mikrofon kolu aşağıdayken, özellikle açık ofis ortamlarında ve diğer gürültülü yerlerde olağanüstü aramalara olanak sağlayacak şekilde optimize edilmiştir ve Microsoft'un Açık Ofis gereksinimlerini karşılar.

Ayrıca hareket halindeyken gizlenebilen tasarımıyla Gizli Mod, mikrofonu tümüyle görünmez hale getirirken yine de güvenilir bir şekilde net aramalar yapılmasını sağlar.

Evolve2 75 her yerde kullanıma uygundur.

JABRA ADVANCED ANC™

Konsantrasyon modu: etkin.

Bazen pek de ideal olmayan ortamlarda aramaları yanıtlamanız veya odaklanmanız gerekir. Tamamen ayarlanabilen Jabra Advanced Active Noise Cancellation (ANC)™ ile nasıl (ve nerede) çalıştığınız konusunda endişelenmenize gerek yok. Sound+ uygulamasını kullanarak gürültü önleme düzeyinizi seçin, gelişmiş ileri beslemeli ve geri bildirimli çift hibrit ANC, odağınızı korumak için geri kalan her şeyi halletsin.

Metrodan sokağa, kafeye, havaalanına ve tekrar ofise.

Evolve2 75 nerede olursanız olun konsantre olmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlandı.

İŞLEM GÜCÜ

Üç gelişmiş chip seti. Üç kat daha güçlü.

Evolve2 75'teki tüm olağanüstü (kelimenin tam anlamıyla) özellikler, üç güçlü dijital chip setinden oluşan gelişmiş bir ekosistem ile desteklenir. Bunlar birlikte çalışarak Evolve2 75 modelini her zamankinden daha hızlı, daha güçlü ve daha akıllı hale getirir.

İnanılmaz işlem gücü, inanılmaz üretkenlik demektir.

UC SERTİFİKALI

Sizin kadar esnek

Evolve2 75'in, kusursuz iş birliği deneyimi sunmak için Microsoft Teams sertifikalı bir modeli ve Google Meet ile Zoom sertifikalı bir UC modeli mevcuttur.

Ayrıca önde gelen diğer UC platformları için de optimize edilmiştir. Bu sayede, ekibinizle ne şekilde iletişim halinde olursanız olun, bu güvenilir cihaz sayesinde iş birliğinin tüm gün süreceğinden emin olabilirsiniz.

MEŞGUL IŞIĞI

Konsantrasyon alanınızı koruyun

Aramada mısınız? Hiç sorun değil. Açık ofis davranışlarını inceleyip elde ettiğimiz sonuçlardan yararlanarak Evolve2 75'teki meşgul ışığını optimize ettik. Meşgul ışığını daha da görünür* hale getirerek daha fazla açıdan görülebilmesini sağladık.

Artık ekip arkadaşlarınız, aramada olduğunuzu anlatmaya çalışmanıza gerek kalmadan meşgul olduğunuzu hızlıca anlayabilir.

Zamansız müdahaleleri yaşanmadan durdurabileceğinizi bilmek güzel.
*Evolve 75 modeline kıyasla

KABLOSUZ ERİŞİM MESAFESİ

Esnek kalın. Bağlantıda kalın.

Kahve zamanı. 30 metrelik kablosuz erişim mesafesinde sunduğu olağanüstü arama performansıyla, aramada olsanız bile gidip kahvenizi alabilirsiniz. (Tabii, kendinizi sessize almanız gerekebilir.)

Ayrıca esnek bağlantı sayesinde hem dizüstü bilgisayarınıza hem akıllı telefonunuza bağlanabilirsiniz. Böylece bağlantınız kesilmeden masanızdan bile uzaklaşabilirsiniz.

Evolve2 75, iş günü için ihtiyacınız olan özgürlüğü sunar.

 

SES KALİTESİ

Ritminizi bulun

Profesyonel sınıf ses alanında dünya lideri olarak, konu gününüzün kesintiye uğramamasını sağlamak olunca harika bir ses kalitesinin gücünü asla küçümsemiyoruz. Üstelik Evolve2 75 ile yepyeni bir standart geliştirdik.

Güçlü, sızıntıya dayanıklı 40 mm hoparlörler, devrim niteliğindeki yeni çift köpük keşfimizle bir araya gelerek hem aramalarınız hem de müzikleriniz için canlı, net bir ses sunar.

En yeni AAC codec'leri ve benzersiz MySound teknolojimiz (sesi kişisel işitme profilinize göre ayarlar), müziğinizin kulağınıza hayal edebileceğinizden çok daha iyi gelmesini sağlar. Özelleştirilebilir ekolayzeri kullanarak ince ayarlar da yapabilirsiniz.

Böylece, ister hafta başında bir durum değerlendirmesi aramasına katılıyor ister Pazartesi Motivasyonu çalma listenizi dinliyor olun, özel olarak tasarlanan Evolve2 75, gününüze güç katan ses kalitesini sunar.

Ne yapıyor olursanız olun Evolve2 75 size uygun ritmi bulmanıza yardımcı olur.

 

HEARTHROUGH

Bu sese kulak verelim

Gürültü önleme özelliği harika olsa da bazen kısa bir süreliğine, bulunduğunuz ortamda ne olup bittiğini anlamanız gerekir. HearThrough düğmesine dokunarak, anonslardan kahve siparişinizin hazır olduğuna dair seslenmelere kadar her şeyi kulaklığınızı çıkarmadan duyabilirsiniz.

HearThrough teknolojisi, etrafınızdaki sesleri duymanıza olanak sağlamak için dahili mikrofonları kullanır. Bir düğmeye dokunarak sohbetlere katılma veya etrafınızda olup bitene uyum sağlama özgürlüğü elde etmenizi sağlar.

HearThrough ile gerçek dünya parmaklarınızın ucunda.

 

SOUND+ ve JABRA DIRECT

Size ait bir kulaklık. Sizin istediğiniz gibi.

Evolve2 75 modeline yönelik tamamlayıcı uygulamalarla, kulaklığınızla ilgili neredeyse her şeyi kişiselleştirerek kulaklığınızı eşsiz kılabilirsiniz.

Sound+ uygulamasını kullanarak ANC ve HearThrough özelliklerini ayarlayın, MySound ve özelleştirilebilir ekolayzer ile seste ince ayarlar yapın, arama ayarlarını değiştirin ve cep telefonunuzdan yazılım sürümünü yükseltin.

Birden fazla Jabra kulaklık mı kullanıyorsunuz? Tüm cihazlarınız için eksiksiz bir genel bakış ve sürüm güncellemeleri için bilgisayarınızdaki Jabra Direct uygulamasını kullanın. Uygulamaya yepyeni bir görünüm de kazandırdık ve başka harika özellikler ekledik.

Çünkü kulaklıkların 'standart beden' olmaması gerektiğini düşünüyoruz.

 

TASARIM

Önce uyum yaklaşımıyla tasarlanmıştır.

Evolve2 75, ilk aramadan son aramaya kadar yepyeni bir konfor standardı sunar. Bunu mümkün kılan, doğru uyumu elde etmek için yüzlerce kafaya ait biyometrik ölçümleri kullanarak tasarıma tamamen yeni bir yaklaşım getirmemizdir.

Simülasyon amaçlı bir kafa modeli (ve gerçek hayattan yüzlerce denek) ile çalışarak, Danimarka tasarımını uygulamaya koyulmadan önce, kafaya tam oturan bir ürün geliştirdiğimizden emin olduk.

Mükemmel uyum. Sizin için tasarlandı.

 

BATARYA ÖMRÜ

İş boyunca. Yol boyunca. Gün boyunca.

Her gün farklı bir güne uyanırken kulaklığınızın bu temponun üstesinden gelebileceğinden emin olmanız gerekir. Evolve2 75 modelinin performansını optimize etmek için gelişmiş batarya verimliliği teknolojimizi kullandık. Ortaya ne mi çıktı? Tek şarjla 25 saate kadar konuşma veya 36 saate kadar müzik dinleme süresi.

Ayrıca hızlı şarj özelliğimizi optimize ettik ve yalnızca on beş dakika şarjla 4 saat dayanan etkileyici bir batarya ömrü sağladık. Böylece bir haftalık batarya ömrünü, çalışmadığınız süreleri de kapsayacak şekilde uzatabilirsiniz.

Gelişmiş batarya süresi. Daha fazla olasılık.

 

GOOGLE FAST PAIR

Bağlantıda kalırsınız

Anında bağlantının yerini hiçbir şey alamaz. Ayrıca hiçbir bağlantı, yakındaki cihazları keşfetmek için telefonunuzun bataryasını tüketmeden Bluetooth Düşük Enerji (BLE) teknolojisini kullanan, kurumlara yönelik Google Fast Pair bağlantısından daha hızlı olamaz.

Bu işlevi gizlilikten ödün vermeden kurumlara yönelik kulaklarımızla buluşturmak amacıyla Google ile dirsek teması içinde çalıştık.

Evolve2 75 kulaklığınızı Android cihazınızın yanına koymanız yeterli. İşte bu kadar hızlı!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR