testtest

İŞTE KARŞINIZDA MÜŞTERİ ARAMALARI İÇİN EN İYİ MİKROFONLU KULAKLIK*

Her zaman yanınızda olan bir mikrofonlu kulaklık

Yenilikçi Engage+ yazılımımız sayesinde, Engage 50 II ile yapılan aramalar daha nettir. Bu sayede müşteriler her yönüyle daha iyi bir deneyimin keyfini çıkarır. Gerçek zamanlı arama verileri sayesinde etkileşimler daha anlamlı ve verimli hâle gelir.

Bu mikrofonlu kulaklığı sizlerin ihtiyaçlarını düşünerek tasarladık. Hafiftir, ancak dayanıklıdır. Rahattır, ancak şıktır. Kulağınızda varlığını hissetmeden tüm gün takın. Sesi her zamankinden daha net hâle getiren akıllı mikrofon sistemi sayesinde, her müşterinizin en memnun müşteriniz olmasını sağlayan piyasadaki en iyi mikrofonlu kulaklık seçeneğidir.

Jabra

YENİLİKÇİ ARAMA İÇGÖRÜLERİ

Belki uzay bilimi değil. Yine de çok akıllıca.

Konuşmaları devam ettikleri sırada eş zamanlı olarak analiz edebilen bir yazılım sistemi mi? Yenilikçi Engage+ yazılımına sahip Engage 50 II ile tanışın. Çağrı merkezi mikrofonlu kulaklıklarının geleceği burada.

Engage+; arka plan gürültüsü, mikrofonunuzun konumu, sessizlik ve bölünmeler dahil olmak üzere müşterinizin arama deneyimini etkileyen faktörlere ilişkin olarak canlı açılır pencerelerle rehberlik sunar. 1 Müşterilerin arama deneyimi gerçek zamanlı olarak iyileştirilir. (Tebrikleri kabul ediyoruz.) Üstelik işinizi daha basit ve rahat hale getiren içgörüler sağlayan anlamlı veriler parmak uçlarınızdayken, personelleri işe alıştırma, çalışmayı sürdürmelerini sağlama ve onlara koçluk yapma oldukça kolaylaşır. Önde gelen izleme çözümleri, bir adım daha ileri giderek anlamlı arama analizlerimizi kendi çözümlerine entegre etti ve bu sayede izleme çözümlerindeki diğer verilerle birlikte arama verilerimize erişmenizi sağlayarak değerlerini artırdılar. Bu da, belirli sorunları hedef alıp gidermenizi sağlayarak müşteri deneyimine ilişkin daha net bir bakış elde etmenizi sağlar. Çok akıllıca olduğunu söylemiştik.

Jabra
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR