Klipsch T5 Wireless Bluetooth Kulaklık
Klipsch T5 Wireless Bluetooth Kulaklık
Klipsch T5 Wireless Bluetooth Kulaklık
Klipsch T5 Wireless Bluetooth Kulaklık

Klipsch T5 Wireless Bluetooth Kulaklık (1067638)

Marka : Klipsch
Fiyat : ₺1.920,01(KDV Dahil)

Tüm kablosuz kulaklıklar eşit oluşturulmaz.  Aktif yaşam tarzınız için ideal olan T5 Spor Kulaklık, rakipsiz konfor, uzun ömürlü bir pil ve efsanevi ses netliği sağlar. 

ADET :

Klipsch T5 Wireless Bluetooth kulaklık 


 

Tüm kablosuz kulaklıklar eşit oluşturulmaz.  Aktif yaşam tarzınız için ideal olan T5 Spor Kulaklık, rakipsiz konfor, uzun ömürlü bir pil ve efsanevi ses netliği sağlar. Klipsch patentli, ultra konforlu kulak uçları ve minyatür sürücüler, kulaklıkların saatlerce rahatça yerlerinde kalmasını sağlarken, IPX4 sertifikası da ter, nem ve yağmura karşı koyacaklarını gösterir.

Klipsch T5 Wireless Bluetooth kulaklık

LEGENDARY SOUND + GREAT FIT
Klipsch'in efsanevi ev sineması hoparlörlerinin aynı gelişmiş akustik mühendisliği ve endüstriyel tasarımı, T5 Serisi kulaklıklar için performans, ses ve tasarım sağlar. Saf performans için tasarlandılar ve dünyadaki en konforlu ve en efektif kulaklıklar ve efsanevi Klipsch sesi düzenlemesi için tasarlandılar.

PATENTLİ OVAL KULAK İPUÇLARI
Klipsch kulak içi monitörler, kulak kanalının içine tam olarak oturmak için tasarlanmış patentli konturlu kulak uçlarını kullanır. Bu yumuşak oval silikon uçlar kulak yorgunluğunu azaltır, üstün konfor ve ses yalıtımı ve üstün bas için mükemmel bir sızdırmazlık sağlar. Daha iyi uyuyorlar, daha iyi hissediyorlar ve sadece Klipsch onlara sahip.

TAM BASS, DİNAMİK SÜRÜCÜ
En küçük pakette güçlü performanslar sunmak için sıfırdan tasarlanan T5 Sport'un dinamik sürücüsü, yüksek çıkış ve tam bas uzantısını birleştiriyor. Daha derin oturmasını ve daha iyi tutunmasını sağlayan küçük akustik modüller, kulaklarınızda güvenli ve rahat bir şekilde kalmak için tasarlanmıştır.

10 SAAT PİL
T5 Sport, on saatten fazla müzik dinlemek ve çağrı almak için tek bir lityum iyon pil kullanır. Entegre cVc ® mikrofon ses netliğini otomatik olarak artırır ve çağrılarınızın yüksek ve net olmasını sağlamak için çevresel gürültüyü aktif bir şekilde azaltır.

BLUETOOTH 5
Dahili aptX ve aptX HD destekli sinyal, video oynatımı sırasında gecikme olmadan, kablolu alternatifler kadar iyidir. 48 kHz / 24bit LPCM sesi destekleyen aptX HD, gerçek bir yüksek çözünürlüklü ses kodekidir. T5 Sport ayrıca çok noktalı eşleştirmeyi de destekler, böylece iki cihazı bir seferde eşleştirebilirsiniz.

GELİŞMİŞ ÜÇ BUTON UZAKTAN
Entegre uzaktan kumanda, Android ve Apple cihazları da dahil olmak üzere çoğu akıllı telefon modelinin tam kontrolünü, müzik ve telefon görüşmelerinin kesintisiz kontrol edilmesini sağlar. Yükseltilmiş kumandalar çağrıları açmanıza, sesi ayarlamanıza ve şarkıları kolayca izlemenize izin verir.

ÇİFT GİYİM + KULAK KANATLARI İÇİN KABLO YÖNETİMİ
T5 Sport kulaklıkları, güvenli ve göze çarpmayan bir oturması için kabloyu aşınma ve gevşetme veya sıkma için iki seçenek sunar. Ayrıca, koşarken ve egzersiz yaparken onları kulaklarınızda güvenli bir şekilde tutan kulak kanadı içerir.

COMPLY ™ COMFORT TS-100 DAHİL TAVSİYE
Kulağınıza gerçek bir özel uyum ve benzersiz güvenlik için bir çift Uyumlu Ts-100 Konforlu köpük ipucu dahildir. Kulak tutmada çarpıcı artış, maratona hazırlıklı olmanızı sağlar.

KAZANÇ / SUYA DAYANIKLI
T5 Sport IPX4 onaylıdır, yani bu kulaklık elementlere dayanacaktır.

KLIPSCH CONNECT APP
Klipsch Connect App, ekstra özellikler ekler ve deneyiminizi kişiselleştirmenizi sağlar. Tüm yeni Klipsch Bluetooth ürünleri için pil seviyenizin, EQ ayarlarının, bellenim güncellemelerinin ve daha fazlasının zirvesinde kalın.

 

Temel Özellikler:

 

 • Ayrıntılı, etkileyici bir sese sahip kablosuz kulak içi kulaklıklar
 • Konstrüksiyon ve özellikler onları günlük, aktif kullanım için mükemmel kılar
 • IPX4 Ter ve suya dayanıklı
 • Kablo yönetim sistemi ve kulak kanadı dahildir
 • AptX HD kodeki ile Bluetooth 5 desteği
 • 10 saatlik pil ömrü
 • Kablo sistemine yerleşik uzaktan kumanda
 • Patentli konturlu kulak uçları
 • Tam bas, dinamik sürücü
 • Klipsch Connect App uyumlu
 • Siyah veya beyaz olarak mevcuttur

  Klipsch T5 Wireless Bluetooth kulaklık 

 

Teknik Özellikler 

 

 

Stil:

Kulak İçi Monitör

Sürücü Tasarımı:

Dinamik Hareketli Bobin Mikro Hoparlör

Sürücü çapı:

5.0 mm

Uzaktan / Mikrofon:

cVc 8.0 Tümleşik Mikrofon ve Kontroller

Frekans tepkisi:

10Hz - 19kHz

Gürültü İzolasyonu:

-22dB

Giriş Bağlantıları:

Bluetooth

Pil (kulaklık):

80mAh

Bluetooth Özellikleri:

Sürüm: Bluetooth 5.0
Profiller: BT41.1, A3DP 1.2, AVRCP 1.4, HSP 1.2, HFP 1.6
A2DP Kodek: SBC, AAC, aptX
Menzil:10m'ye(33ft) kadar
GirişDeğeri: 5V DC, 0.5A
Pil Durumu: iOS & Android Batarya Durum Monitörü

Ağırlık:

12.7g

Renkler:

Siyah beyaz

Boyutlar (Ambalaj):

6,7 "x 3,4" x 1,5 "(Y x G x D)