< < Önceki Sayfaya Dön
Jabra Evolve2 65 Flex USB MS (Jabra Türkiye Garantili)
Jabra Evolve2 65 Flex USB MS (Jabra Türkiye Garantili)
Jabra Evolve2 65 Flex USB MS (Jabra Türkiye Garantili)
Jabra Evolve2 65 Flex USB MS (Jabra Türkiye Garantili)
Jabra Evolve2 65 Flex USB MS (Jabra Türkiye Garantili)
Jabra Evolve2 65 Flex USB MS (Jabra Türkiye Garantili)

Jabra Evolve2 65 Flex USB MS (Jabra Türkiye Garantili) (Evolve2 65 Flex)

Marka : Jabra
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺13.320,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺12.000,00(KDV Dahil)

Hibrit çalışmanın yeni standardı. Sektör lideri arama kalitesi için birinci sınıf ses mühendisliği.

 


Ücretsiz Kargo

:

EVOLVE2 65 FLEX İLE TANIŞIN

Hibrit çalışmanın geleceği huzurlarınızda.

Evdeki sabah 8 toplantıları. Yakınınızdaki kafede yapılan toplantılar. Öğleden sonraki yüz yüze sunumlar. İş nedeniyle ortam değiştirmek durumunda kalıyorsanız sizin kadar esnek olan bir mikrofonlu kulaklığa ihtiyaç duyarsınız.

Evolve2 65 Flex oldukça enerjiktir. Her yerde odağınızı korumanızı ve konforlu hissetmenizi sağlayan sınıfının en iyisi Hibrit Aktif Gürültü Önleme (ANC), gürültü önleyici mikrofonlar ve oyunun kurallarını değiştiren Jabra Air Comfort teknolojisi dahil olmak üzere esnek çalışma dostu özellikleriyle taşınması en kolay profesyonel mikrofonlu kulaklıktır.

En iyi kısmı ne mi? Devrim niteliğindeki menteşeli tasarım düz ve kompakt bir şekilde katlanır ve koruyucu çantasına kolay bir şekilde yerleşir, bu sayede çantanıza kolayca sığar ve göçebe çalışma planınıza mükemmel şekilde uyum sağlar.

Evolve2 65 Flex sayesinde daha esnek bir çalışma şekline sahip olun.

Kompakt ve katlanabilir tasarım
Evolve2 65 Flex ile, hareket hâlindeyken maksimum verimlilik elde edin.

HİBRİT AKTİF GÜRÜLTÜ ÖNLEME

Güçlü ama sessiz tip

Gürültü size engel olmaksızın dilediğiniz yerde çalışmak mı istiyorsunuz? Oldu bilin!

Evolve2 65 Flex, gelişmiş bir yonga seti ve sınıfının en iyisi* güçlü bir Hibrit Aktif Gürültü Önleme (ANC) performansı sunan birinci sınıf gürültü önleyici mikrofonlar sayesinde dilediğiniz gürültülü konumda çalışmanıza yardımcı olur.

Üstelik hafızalı süngere sahip kulak kapakları kulağınıza daha yakın olacak şekilde yerleştiğinden daha da fazla dikkat dağıtıcı sesi engeller. Size yalnızca huzur içinde işinizle ilgilenmek kalır.

Evolve2 65 Flex ile dünyayı durdurun.

*Sınıf, aynı fiyat aralığındaki rakipler olarak tanımlanır. jabra.com/commercial-claims adresine bakın.

Man wearing Evolve2 65 Flex

BİRİNCİ SINIF MİKROFON TEKNOLOJİSİ

Sahneyi sesinize bırakın

Hiç şaşmaz. Uzun süredir beklediğiniz önemli iş aramasının zamanı sonunda gelip çatmıştır. Ancak hiç de profesyonel olmayan bir ortamda kalakalmışsınızdır.

Dert etmeyin. Evolve2 65 Flex, aramalarda ve sanal toplantılarda nerede olursanız olun sesinizin keskin ve oldukça muhteşem duyulması için arka plan seslerini keser.

Özel olarak tasarlanmış dijital algoritma, güçlü yonga seti ve Jabra ClearVoice mikrofonlar alışveriş kuyruklarının, gürültülü ev hayvanlarının, beyin zonklatan yol çalışmalarının sesini kesmek için güçlerini birleştirir ve tüm odak söylediklerinizde kalır.

Artık dilediğiniz yerde konuşmayı seçebilir ve profesyonel duyulabilirsiniz.

 
 
 

Ses demosu sadece örnek niteliğindedir. Esas deneyim farklılık gösterebilir.

JABRA AIR COMFORT TEKNOLOJİSİ

Yeni bir soluk

Evolve2 65 Flex ile uzun saatler boyunca çalışmak çocuk oyuncağı.

Çünkü katlanabilir şık tasarımımıza oyunun kurallarını değiştiren Jabra Air Comfort teknolojimizi ekledik.

Basıncı ortadan kaldırmak için özel olarak tasarlanan benzersiz teknolojimiz, katlanır taç bandımızın içinde ultra yumuşak delikli süngeri katmanlandırarak nazik bir yastık etkisi sağlar.

Bu sırada esnek kulak kapakları, hareket ettiğinizde sizinle uyumlu olarak döner. Mikrofonlu kulaklığınız ne kadar zamandır takılı olursa olsun inanılmaz bir şekilde rahat hissetmenizi sağlar.

Biraz hava almak ister misiniz?

Jabra Air Comfort Technology

Video yalnızca örnek amaçlıdır.

360° MEŞGUL IŞIĞI

Odağınızı ışıklandırın

Yapılacaklar listenizden madde silmek için biraz huzura mı ihtiyacınız var? Evolve2 65 Flex size biraz yardımcı olabilir.

360° meşgul ışığı kırmızı renkte yanarak kolayca görülebilecek bir "DUR" işareti verir ve etrafınızdaki herkes biraz odaklanmaya ihtiyaç duyduğunuzu anlar.

Evolve2 65 Flex ile doğru sinyaller verin.

Evolve2 65 Flex

YENİLİKÇİ DANİMARKA TASARIMI

Hibrit yaşam için tasarlandı

Hibrit çalışma gününüz sizi nereye götürürse götürsün uyum sağlamanıza yardımcı olmak istedik. Bu nedenle Evolve2 65 Flex'in haklı olarak öne çıkacağından emin olduk.

Yeni şık görünümü yalnızca gösterişli görünmez, düz bir şekilde katlanan yenilikçi menteşeli taç bandımız sayesinde size ciddi miktarda enerji de katar. Böylece nereye gidiyor olursanız olun yanınızda taşımak kolaydır.

Üstelik mikrofon kolu daha kısa olduğundan ve bu kolu katlayarak saklayabileceğinizden ofiste son derece profesyonel görünür, boş zamanlarınızda ise önemli bir toplantıya girmek üzereymişsiniz gibi görünmeksizin müziğinizi dinleyebilirsiniz.

İş yerine uygun rahat giyim? Evolve2 65 Flex bunun kitabını yazar.

KULLANIM KOLAYLIĞI

Her yere giriş izni

Hibrit çalışma sizi, iş arkadaşlarınızı ve müşterilerinizi her yere götürebilir. Bu da artık birçok toplantınızın yüz yüze olmadığı anlamına gelir.

Evolve2 65 Flex; Google Meet, Microsoft Teams ve Zoom dahil olmak üzere önde gelen tüm sanal toplantı platformları için sertifikalıdır. Bu sayede nasıl iletişime geçmek istediğiniz fark etmeksizin daha kaliteli sanal toplantıların keyfini çıkarabilirsiniz.

Tak Çalıştır kurulum sayesinde işler anında yoluna girer ve 30 metreye varan kablosuz erişim mesafesi size işleri dilediğiniz şekilde yapabilmeniz için daha da fazla özgürlük sunar. Ayrıca cihazlar arasında geçiş yapmanızı sağlayan aynı anda iki cihaza bağlanabilirlik özelliğiyle telefonunuzda müzik dinlerken göz açıp kapayıncaya kadar dizüstü bilgisayarınız üzerinden gelen bir görüntülü aramayı kabul edebilirsiniz.

Esnek kalmak artık çok daha kolay.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR