< < Önceki Sayfaya Dön
Garmin Zumo 595 Motor Navigasyonu (GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Zumo 595 Motor Navigasyonu (GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Zumo 595 Motor Navigasyonu (GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Zumo 595 Motor Navigasyonu (GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Zumo 595 Motor Navigasyonu (GARMİN TÜRKİYE)

Garmin Zumo 595 Motor Navigasyonu (GARMİN TÜRKİYE) (010-01603-10)

Marka : Garmin
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺27.104,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24.177,28(KDV Dahil)

Ücretsiz Kargo

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.

:

Yeni Sürüş Maceraları İçin Premium Motosiklet GPS Cihazı

 • Sert hava koşulları için güçlü tasarım (IPX7) ile eldiven dostu, güneş ışığında okunabilir 5 inç çift yönlü dokunmatik ekran (IPX7)
 • Garmin Adventurous Routing™ özelliği virajlı ve engebeli yolları bulur; ana otoyolları sınırlandırır
 • Keskin dönüşler, ülkede geçerli kask yasaları, hız kameraları¹ ve daha fazlası için motosikletli uyarıları
 • Eller serbest çağrı alma ve zumo ekranınızda akıllı bildirimler² için Bluetooth®
 • MP3 çalar ya da akıllı telefonunuzdaki müziği kontrol edebilme; Pandora® ve Spotify® servislerinden³ müzik yayını

Macera İçin Tasarlandı, Motosiklet İçin Doğdu

Sevdiğiniz o virajlı, engebeli ve araziyi kucaklayan sürüşler için Garmin Adventurous Routing™ seçeneklerine sahip zumo 595LM, "heyecan için” tasarlanmış motosiklet navigasyon cihazıdır.Yüksek çözünürlüklü ve eldiven dostu 5.0 inçlik büyük dokunmatik ekranı, yatay ya da dikey modda görüntülenebilir. Transflektif teknolojisi ise yansımayı azaltan ve güneş ışığında kolayca okunabilen, parlak ve canlı renklere sahip bir ekranı mümkün kılar.

Eller Serbest Çağrıların Faydası

zumo cihazınızı uyumlu bir akıllı telefon² ve Bluetooth destekli uyumlu bir kulaklık ya da kask (ayrı olarak satılır) ile eşleştirerek eldivenlerinizi ya da kaskınızı çıkarmak zorunda kalmadan kablosuz çağrılar yapabilir ve alabilirsiniz. Telefonunuzu cebinizde ya da selede güvenle taşırken dikkatinizi yoldan ayırmadan eller serbest çağrılardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca çağrılar, mesajlar, uygulama bildirimleri ve daha fazlası için doğrudan navigasyon cihazınızın ekranına akıllı bildirimler³ alabilirsiniz.

Akıllı Telefonunuz ile Daha Akıllı Bir Sürüş

Önünüzde uzanan yolda neler oluyor? zumo 595LM, kablosuz Smartphone Link7 uygulaması ile sizi canlı hava durumu radarı ve trafik bilgileri ile buluşturabilir. Bu uygulama aynı zamanda sürüşünüz sizi nereye götürürse götürsün arkadaşlarınızın nerede olduğunuzu izlemenizi sağlayan LiveTrack özelliğini etkinleştirir.

Zumo 595 LM

Seyahat Müziklerinin Tadını Çıkarın

Sürüş esnasında kendi soundtrack şarkılarınızı mı dinlemek istiyorsunuz? zumo cihazınız ayrıca dokunmatik uyumlu bir MP3 çalar ya da akıllı telefonunuzdaki² müzik veya medyayı doğrudan dokunmatik ekranınızdan kontrol etmenize imkan tanır - dahası, popüler Pandora ve Spotify müzik servislerinden³ sevdiğiniz oynatma listelerini de dinleyebilirsiniz.

Motosikletli Uyarıları ile Dikkatiniz Hiç Dağılmasın

Yol farkındalığını arttırmak ve daha güvenli bir sürüşü teşvik etmek için zumo 595LM önünüzdeki keskin dönüşler, hız değişiklikleri, demiryolu ya da hayvan bulunan noktalar, okul alanları ve daha fazlası için faydalı uyarılarda bulunur. Buna ek olarak kask yasalarını kontrol etmeniz gerektiğinde ya da tek şeritli bir yolda yanlış yola dönmek üzereyken de uyarılırsınız. Bunun yanında yakındaki kırmızı ışıklar ve hız kameraları¹ için bildirimler sunulur. Ek olarak, uzun yolculuklarda yorgunluk uyarısı4 mola zamanları ve yolda harcanan saatlerden sonra göz önünde bulundurulabilecek muhtemel dinlenme mekanları tavsiye eder. zumo Up Ahead özelliği, navigasyon ekranında harita görünümünü terk etmeden rotanızın yanında ilgi alanlarını ve önemli noktaları görmenize imkan tanır. Bununla birlikte Easy Route Shaping özelliği rotanızı uyarlamak için harita üzerinde bir nokta ekleyerek tercih ettiğiniz rotalarda sürüş yapmanızı ve spesifik yolları takip etmenizi sağlar.

Zumo 595 LM

Artık Yakıtsız Kalmayacaksınız

Dijital yakıt ölçeğiyle dahili bir seyahat bilgisayarı, zumo 595LM ile standart olarak gelir. Bu sayede yakıtınız bitmeden kaç kilometre daha sürebileceğinizi tahmin etmek kolaydır. Dinamik yakıt uyarıları, yakıt alma zamanı ve petrol istasyonu konumları için önerilerde bulunur. Faydalı bir hız limiti göstergesi ne zaman yavaslamanız gerektiğini bilmenize imkan tanır. Ayrıca dijital bir pusula ekranı ve motosiklete özgü ilgi noktalarını (POI) içeren bir veritabanı, tamir servisleri, bayiler ve daha fazlasını bulmak için elinizin altındadır. Ayrıca zumo cihazınızda bulunan Servis Geçmiş Günlüğü, servis tarihleri, kat edilen kilometre ve motosikletinizde gerçekleştirilen bakımların kaydını tutmanıza yardımcı olur.

Kolay Tanınır İşaretler ile Yönlendirme

zumo 595LM'de bulunan Garmin Real Directions™ özelliği, "her dönüşte sesli yönlendirme” kavramını yeniden tanımlıyor. Cadde isimlerinin sesli olarak bildirilmesinin yanı sıra zumo cihazınız kolay tanınır işaretler, binalar ve trafik lambalarına atıfla yönlendirir (örn.: "Kırmızı binadan sonra sağa dönün”). Foursquare® verileri sayesinde zumo, keşfedilmeyi bekleyen milyonlarca yeni ve popüler mekanın bilgisiyle ön yüklüdür. Buna ek olarak, Garmin Direct Access özelliği, AVM ve hava alanları gibi karmaşık yerler için tavsiye edilen girişe ulaştığınızda detaylı konum bilgileri sağlayarak navigasyon deneyiminizi kolaylaştırmaya yardımcı olur. Örnegin, "Woodfield Mall'a ulaştınız. Foot Locker içeride, ikinci katta.”

Zumo 595 LM

Ömür Boyu Harita Güncellemeleri

zumo 595LM, cihazınızın kullanım ömrü boyunca ücretsiz harita güncellemeleri5 içerir, böylece rotalarınız mevcut en güncel ilgi noktalarını ve haritaları yansıtır.

Navigasyon Araçları

photoReal Kavsak Görünümü, karmaşık geçişlerin olduğu bir rotada navigasyonu kolaylaştırmak için kavşakları ve döner kavşakları gerçekçi bir biçimde gösterir. Faydalı sesli uyarıların yanı sıra zumo cihazınızın ekranındaki parlak renkli bir ok işareti, bir sonraki dönüş ya da çıkışınız için doğru şeridi gösterir. zumo 595, 3D arazi ve rakım bilgilerini gösterir. Ayrıca zumo sahip olduğu TracBack® özelliği sayesinde dönüş seyahatınız için aynı rotayı tersi yönde navigasyon ile takip etmenize imkan tanır.

Zumo 595 LM

Lastik Basıncı Denetimi

Yol boyunca daha fazla güvenlik için zumo 595LM, Garmin Lastik Basıncı Denetimi Sensörü6 (TPMS, ayrı olarak satılır) ile uyumludur. TPMS, her bir lastik için ayrı olarak gerekir ve yalnızca metal vana gövdeleriyle çalışır. TPMS, lastik basıncı verilerini kablosuz teknoloji aracilığıyla aktararak zumo ekranınızda gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlar.

VIRB® Kamera Uyumluluğu

zumo 595LM, sürüşünüzün önemli anlarını kaydedebilmeniz için Garmin VIRB serisi HD aksiyon kameraları (ayrı olarak satılır) ile uyumludur. zumo cihazınızın ekranından VERB kameranızı kontrol edin - kaydı başlatın ve durdurun. Böylece her maceranızı kaydetmek ve yeniden yaşamak kolay ve eğlenceli hale gelir.

Güncellemeler ve Ekstralar

Garmin Express™'i kullanarak zumo 595LM cihazınızı güncel tutun. Garmin Express, harita ve yazılımları güncellemeyi, favorileri cihazlar arasında aktarmayı ve ücretsiz yeni araç ve sesler kurmayı kolaylaştırır. Buna ek olarak zumo 595LM cihazınız daha fazla kullanım alanı için motosiklet montajının yanı sıra otomobil montajı ve güç kablosuna da sahiptir, böylece cihazınızı motosikletinize ek olarak otomobilinizde de kullanabilirsiniz.

Zumo 595 LM
 • ¹Kırmızı ışık ve hız kamerası uyarıları tüm bölgelerde sunulamayabilir.
 • ²Bluetooth uyumlu kask, kulaklık ya da akıllı telefon (ayrı olarak satılırlar) gerektirir. Navigasyon cihazınıza akıllı bildirimler alabilmek için Smartphone Link uygulamasını indirmelisiniz. Kullanıcılarin veri bağlantı ücreti ödemesi gerekebilir. Hizmet planınızın veri ve dolaşım ücretleri hakkında daha fazla bilgi için hizmet sağlayıcınız ile görüşün. Abonelik gerekebilir.
 • ³Müzik ve medya kontrolü, iPhone® 4S veya daha yeni modeller ve iPod touch® 2'nci nesil veya daha yeni modeller ile çalışır. Pandora, iPhone 4S ya da daha yeni modeller ve bazı Android™ cihazlar ile çalışır. Pandora su anda ABD, Avustralya ve Yeni Zelanda'da hizmet vermektedir. Spotify® uyumlu mobil cihaz ve sunuluyor ise premium abonelik gerekir. Spotify, bu ülkelerde sunuluyor olup Android ve Mac® işletim sistemi tabanlı mobil platformlarda ve diğer cihazlarda desteklenmektedir.
 • 4Yorgunluk uyarısı, rota boyunca uzun bir mola vermeden uzun mesafeler kat edildiğinde etkinleşir.
 • 5Ömür Boyu Haritalar Şart ve Koşulları
 • 6Otomobil kullanımı için planlanmamıştır.
 • 7Bluetooth destekli uyumlu bir akıllı telefon gerekir. Kullanıcının veri bağlantı ücreti ödemesi gerekebilir. Abonelik gerekebilir.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR