< < Önceki Sayfaya Dön
Garmin Zumo 396 Motosiklet Navigasyon Cihazı(GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Zumo 396 Motosiklet Navigasyon Cihazı(GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Zumo 396 Motosiklet Navigasyon Cihazı(GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Zumo 396 Motosiklet Navigasyon Cihazı(GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Zumo 396 Motosiklet Navigasyon Cihazı(GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Zumo 396 Motosiklet Navigasyon Cihazı(GARMİN TÜRKİYE)

Garmin Zumo 396 Motosiklet Navigasyon Cihazı(GARMİN TÜRKİYE) (010-02019-10)

Marka : Garmin
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺15.546,14(KDV Dahil)
İndirimli : ₺13.867,20(KDV Dahil)

Ücretsiz Kargo

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.

Adet :

Macera Dolu Dönemeçli Yollar için Motosiklet Navigasyon Cihazı

  • Dayanıklı, eldiven dostu, güneş ışığında okunabilir 4.3” ekran; yakıt buharlarına, UV ışınlarına ve sert hava koşullarına dayanıklıdır
  • Eller serbest arama¹, akıllı bildirimler² ve kolay GPX dosya paylaşımı ile grup gezilerinde bile bağlantıda kalın; Akıllı telefonunuzdan zūmo ekranıyla³ müzik ve oynatma listelerini kontrol edin
  • Smartphone Link uygulamasını kullanarak trafik ve hava durumu için ücretsiz Canlı Hizmetlere erişin4
  • Garmin Adventurous Routing™ özelliği kıvrımlı ve engebeli yolları bulur; ana otoyolları sınırlandırır
  • Bilgisayar kullanmadan kolay harita ve yazılım güncellemeleri için dahili Wi-Fi®
  • Yardımcı sürücü alarmları, yaklaşan keskin dönüşler, hız kameraları6 ve dahası için artı olarak Otomatik Kaza Bildirimleri5

Yolları Adeta Maceraya Dönüştürün

Tüm hava koşullarına dayanıklı wireless bağlantı özelliği ve eldiven dostu 4.3” dokunmatik ekran yapısıyla, zūmo 396 LMT-S motosiklet navigasyon cihazınız, düz yol sürüşlerinizi dönemeçli yol maceralarına dönüştürmek için tasarlanmıştır. Ve arkadaşlarınızla güzel zamanlar geçirip paylaşabilirsiniz.

Grubunuzu Dahil Edin

O sıkıcı karayolu güzergahlarından kopmanızı sağlayan Garmin Adventurous Routing seçimlerinin eşliğinde, zūmo 396 LMT-S, sevdiğiniz rüzgarlı, engebeli, araziye sarılan sürüşü arayanlar için rotala tercihlerini opsiyonel olarak belirlemenize izin verir. Telefonunuzdan kolaylıkla GPX dosyalarını zūmo'ya4 gönderebilir ya da diğer sürücü arkadaşlarınızla aynı rotayı izlemesi için GPX dosyalarını paylaşabilirsiniz. zūmo telefonunuzla eşleştiğinde, wireless Smartphone Link uygulaması ayrıca, havalı bir özellik olan LiveTrack'ı etkinleştirerek, bir yolculuğa çıktığınızda arkadaşlarınızın bulunduğunuz yeri gerçek zamanlı olarak izlemelerini sağlar.

Bluetooth®'un Daha Fazla Faydası

Daha fazla kolaylık sağlamak ve wireless aramalarını eldivenlerinizi ya da kaskınızı çıkarmadan alabilmek için zūmo'nuzu uyumlu bir akıllı telefonla5 bluetooth özelliği olan bir kulaklık ya da kask (ayrı olarak satılır) ile senkronize edin. Telefonunuzu cebinizde ya da sele çantanızda saklayın ve dikkatinizi yoldan ayırmanıza gerek kalmadan eller serbest aramanın avantajlarından yararlanın. Ayrıca aramalar, mesajlar, uygulama bildirimleri ve dahası için isteğe özel ayarlanabilir akıllı bildirimler alabilirsiniz. Artı, zūmo navigasyon ekranınızda müzik3 ve çalma listelerinizi akıllı telefonunuzdan bile kontrol edebilirsiniz. Böylece sürüş keyfi için kendi film müziğinizi yapabilirsiniz.

zumo 396 LMT-S

Ücretsiz Canlı Trafik ve Hava Durumu

Önünüzde uzanan yolda neler oluyor? Wireless Smartphone Link uygulaması aracılığıyla zūmo 396 LMT-S, canlı trafik ve hava durumu bilgisine sizi bağlayabilir. Bu bedava mobil uygulamasını, zūmo'nuza şunlarla bağlayabilirsiniz; iPhone® veya Android™ akıllı telefonlar.

Dahili Wi-Fi Sizi Güncel Tutar

zūmo 396 LMT-S dahili Wi-Fi özeliğine sahip olduğu için haritalarınızı ve yazılımınızı güncel tutmak çok kolaydır. Yeni bir güncelleştirme mevcutken ve siz bir Wi-Fi bağlantısına bağlanmışken, bir tuşa dokunarak güncelleştirmeleri yüklemek için otomatik olarak bir ekran bildirimi alırsınız. zūmo'nuzu bir bilgisayara bağlamanıza gerek yoktur.

Zumo 595 LM

Sürücü Uyarıları ile Dikkatiniz Hiç Dağılmasın

Yol farkındalığını arttırmak ve daha güvenli bir sürüşü teşvik etmek için zūmo 396 LMT-S, keskin dönüşler, hız değişiklikleri, demiryolu ya da hayvan bulunan noktalar, okul alanları ve bunlar gibi daha fazlası için faydalı uyarılarda bulunur. Buna ek olarak kask eyalet hukukunu kontrol etmeniz gerektiğinde ya da tek şeritli bir yolda yanlış yola dönmek üzereyken de uyarılırsınız. Yakındaki kırmızı ışıklar ve hız kameraları için bildirimler alırsınız6. Artı, uzun yolculuklarda yorgunluk uyarısı7 mola zamanları ve yolda harcanan onca saatten sonra göz önünde bulundurulabilecek muhtemel dinlenme mekanlarını bile tavsiye eder. Ek gönül rahatlığı için zūmo navigatörünüzün dahili Otomatik Kaza Bildirimi8 özelliği, herhangi bir kaza meydana gelirse, önceden belirlenmiş kişinize konum bilgisi içeren bir metin mesajı gönderir.

Artık Yakıtsız Kalmayacaksınız

Dijital benzin göstergeli bir harici yol bilgisayarı, zūmo 396 LMT-S ile standart olarak gelir. Bu sayede yakıtınız bitmeden kaç kilometre daha sürebileceğinizi tahmin etmek kolaydır. Dinamik benzin bitiş uyarıları, yeniden yakıt alma zamanı geldiğinde ve hatta benzin istasyonu konum seçeneklerini hızlıca hatırlatır. Yardımcı bir hız limiti göstergesi ne zaman yavaşlamanız gerektiğini bilmenize imkan tanır. Ayrıca dijital bir pusula ekranı ve motosiklete özgü ilgi noktalarını (POI) içeren bir veritabanı, tamir servisleri, bayiler ve daha fazlasını bulmak için elinizin altındadır. Ayrıca zūmo cihazınızda bulunan Servis Geçmiş Günlüğü, servis tarihleri, kat edilen kilometre ve motosikletinizde gerçekleştirilen bakımların kaydını tutmanıza yardımcı olur.

Zumo 595 LM

Navigasyon Araçları

zūmo 396, Kuzey Amerika'nın detaylı haritasını8, milyonlarca Foursquare® POI'ler ve bir rota boyunca veya bir varış noktasının yakınındaki restoranlar, oteller ve turistik yerler için yeni TripAdvisor® derecelendirmelerini içerir. zūmo 396 LMT-S ile yolculuğunuz sırasında, Aktif Şerit Rehberliği, bir sonraki dönüşünüz veya çıkışınız için gereken doğru şeritlerin uygunluğunu göstermek için ekranda sesli uyarılar ve ekranda parlak renklendirilmiş oklar içerir. Yolunuzun üstündeki kavşak ve geçitlerdeki karmaşık geçişleri kolaylaştırmak için görüntülenir. Ayrıca, zūmo Up Ahead özelliği, navigasyon ekranınızdaki harita görünümünden çıkmadan, yolculuğunuz boyunca ilgi çekici yerleri ve kilometre taşlarını kolaylıkla görmenizi sağlar. Easy Route Shaping (Kolay Rota Şekillendirmesi) rotanızı ayarlamanız için harita üzerine bir nokta eklemenizi sağlar, böylece tercih edilen bölgelere doğru sürebilir veya belirli yolları takip edebilirsiniz. Artı, siz sokak adlarını ve navigasyon komutlarını sesli duyarken, odağınızı yolda tutmanıza yardımcı olur. Garmin Real Directions™ özelliği, tanınabilir kent simgesi yerleri, binaları ve trafik ışıklarını kullanarak rehberlik sağlar. (örneğin, “Kırmızı binadan sonra sağa dönün”). Ayrıca, dönüş yolculuğunuz için navigasyonla aynı rotayı tersten gitmenizi sağlayan zūmo'da kullanışlı bir TracBack® özelliği bulunmaktadır.

Dayanıklı, Yol Testinden Geçmiş Dizayn

Motorcular için Motorcular tarafından tasarlanan sağlam zūmo 396 LMT-S, gidonlarınız arasında çok sayıda yol tutuşu teknolojisini sunar. Bu, pusula ekranlı dahili bir yol bilgisayarına, bir hız limiti göstergesine ve bilgilerinizi eldiveniniz üstünüzdeyken bile kolay ve hızlı bir şekilde girmeyi sağlayan sezgisel bir dokunmatik ekran arayüzüne sahiptir. Sağlam kasa, yakıt buharına, UV ışınlarına, yağmur ve diğer sert hava koşullarına dayanıklıdır.

 
Keskin dönüşler, eyalet kask yasaları, hız kameraları ve dahası için sürücü ikaz uyarıları
Var
Kolay güncellemeler için Dahili Wi-Fi®
Var
LiveTrack
Var (uyumlu akıllı telefon ile)
Eldiven dostu dokunmatik ekran
Var
Akıllı telefon veya MP3 çalardan müzik ve medyayı kontrol edin
Var
Lastik basıncı izleme sistemi
Garmin TPMS ile uyumlu değil
Garmin Adventurous Routing™
Var
Otomatik Kaza Algılama
Var
Group Route Sharing (GPX dosyaları)
Var
Planlanmış & dinamik yakıt kapama
Var
Motor tamir servisleri, bayileri ve dahası için motosiklete özel ilgi noktaları
Var
Kask yasası bildirimleri
Var
Yükselti profili
Var
Gidiş-dönüş rotaları
Var
Servis Geçmiş Günlüğü
Var
Destek takibi
Var
Özel ayarlı harita destek
Var
TOPO harita desteği
Var
Veri kartları
microSD™ kart (pakete dahil değil)
Ağırlık
270 gr
Su geçirmezlik
IPX7
Pil
Şarj edilebilir lityum iyon
Ekran tipi
Beyaz arka aydınlatmalı WQVGA renkli TFT
Ekran boyutu
4.25"G x 2.55"Y / 10.8 x 6.5 cm; 5.0" diyagonal / 12.6 cm
Ekran çözünürlüğü
480 x 272 piksel
Pil ömrü
4 saate kadar
Önyüklü sokak haritaları
Var
Ömür boyu ücretsiz harita güncellemelerini içerir
Var
Fiziksel boyutlar
4.94"G x 3.38"Y x 0.98"D (12.5 x 8.6 x 2.5 cm)
Depolama ve Güç Kapasitesi
Cihaz, 12 V (tip) güç ve kablodan 1 A'ya ihtiyaç duyar. zūmo güç tüketimi 5 V; 2 A
Garmin Real Directions™ yön işaretleri kılavuzu
Var
Milyonlarca Foursquare® ilgi alanı
Var
Seyahat POI'leri için TripAdvisor® derecelendirmeleri
Var
Tercih edilen şehirler/sokaklar ile rota belirleme
Var
Kavşak görünümlü şerit yardımcısı (kavşak işaretlerini gösterir)
Var
Bluetooth® arama
Var (sadece kask veya kulaklıklı telefon kullanımı)
Hız sınırı göstergesi (ABD ve Avrupa'daki başlıca yollar için hız sınırını gösterir)
Var
MP3 çalar
Var
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR