Garmin Virb Xe Aksiyon Kamera (GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Virb Xe Aksiyon Kamera (GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Virb Xe Aksiyon Kamera (GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Virb Xe Aksiyon Kamera (GARMİN TÜRKİYE)
Garmin Virb Xe Aksiyon Kamera (GARMİN TÜRKİYE)

Garmin Virb Xe Aksiyon Kamera (GARMİN TÜRKİYE) (010-01363-10)

Marka : Garmin
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺11.003,73(KDV Dahil)
İndirimli : ₺9.903,36(KDV Dahil)


Ücretsiz Kargo

Adet :

G-Metrix™ ile kompakt, su geçirmez HD aksiyon kamerası

  • Profesyonel video: Görüntü sabitlemesi ve yakınlaştırma seviyeleri ile 1440p30, 1080p60, 960p100, 720p120 ve 480p240
  • G-Metrix: Dahili Garmin GPS ve sensörleri hareketlerinizi gerçek zamanlı olarak takip eder ve hepsini güçlü ölçümler, grafikler ve daha fazlası ile görüntüler
  • Fotoğraf: 12 megapiksel; saniyede 30 kareye kadar seri çekim; time lapse
  • Ses: Su altındayken dahi son derece net ses için muhafazasız mikrofon; Bluetooth® destekli kulaklık ve mikrofonlardan kablosuz HD ses aktarımı
  • Dalış kutusu olmadan 50 metreye kadar su geçirmez

VIRB XE

VIRB XE aksiyon kamerası, saniyede 30 kareye kadar 1080p60, 12 megapikselde zengin, HD fotoğraflar çeker ve hareketinizin daha fazlasını yakalar. En zorlu ortamlar için tasarlanan VIRB XE kutuya ihtiyaç duymadan 50 metreye kadar dalabilir, bu da daha temiz ve daha net bir ses yakalamasını saglar. Garmin GPS tarafından geliştirilen G-Metrix o andaki gerçek hızı, uzaklığı, yüksekliği ve yoğunluğu kaydederek görüntülerle çakıştırmanıza izin verir.

Profesyonel Video Yakalama

1440p30, 1080p60 ve 720p120'de bas döndürücü HD video çekebilen VIRB XE, deneyimlerinizi parlak bir ayrıntıyla yakalamak için hazır. Gelişmiş bir tam cam lense, yüksek çözünürlüklere, yakınlaştırma seviyelerine ve 240FPS'e kadar yüksek kare hızlarına (480p) sahip VIRB XE ihtiyacınız olan çekimleri elde etmenizi sağlar. Beyazlık dengesi ve poz beslemesi gibi manuel kontroller videolarınızda daha da fazla esnekliğin kapısını açar.

Yüksek Kalitede Fotoğrafçılık

Özel fotoğraf düğmesi ve saniyede 30 kareye kadar yüksek hızda geniş açılı 12 megapiksel fotoğraflar çekme kabiliyetiyle VIRB XE görselliği yakalamak için tasarlandı. Video kaydederken dahi fotoğraflar çekebilirsiniz. VIRB XE ayrıca uzun süreler için 120 saniyeye kadar olan aralıklarla otomatik fotoğraf çekmesi için ayarlanabilir. Arttırılmış Timelapse özelliği ile VIRB XE iki çekim arasında uyku moduna geçer, böylece oldukça uzun çekimlerde pil ömrünüzü maksimize etmenizi sağlar.

G-Metrix

G-Metrix ile o anda videodan fazlasını yakalayın. VIRB XE dahili olarak Garmin GPS, G-force, yönelim sensörleri ve daha fazla performans verisini yakalamak için harici Garmin cihazlarına kablosuz olarak bağlanma kabiliyetiyle donatılımıştır. Ücretsiz mobil veya masaüstü yazılımımızı kullanarak deneyimlerinizi her zamankinden daha yüksek çözünürlükte oynatırken hızınızı, ivmenizi, kalp atış hızınızı (ve çok daha fazlasını) gerçek zamanlı olarak göstermek için ölçümleri, grafikleri ve daha fazlasını otomatik olarak görseller ile çakıştırın.

VIRB XE

Dayanıklı ve Dalışa Hazır

VIRB XE ilave ekipman veya kutulara ihtiyaç duymadan 50 metre derinliğe kadar dalabilir. Güçlü ve kompakt tasarımı, kutu içindeki mikrofonların başaramadığı netlikte ve temizlikte ses yakalayabilen mikrofonu ile tüm zorluklara karşı koymaya hazır. Suyu sevmeyen, düz, cam lensleri sayesinde, su altı çekimleri kristal netliği sunarken su içine veya su dışına geçişler de damlacıklar tarafından engellenmemiş oluyor.

Dahili Wi-Fi®

Bir veya daha fazla VIRB XE kamerasını uyumlu akıllı telefonunuzdaki¹ veya tabletinizdeki Garmin VIRB® Mobile uygulamasına bağlayın. Bu, fotoğraflarınızı canlı video önizlemesi için sıraya koymanızı, birden fazla kamerayı görüntüleyip kontrol etmenizi, kayıtlı çekimleri izleyerek düzenlemenizi, G-Metrix verisini görseller ile çakıştırmanızı ve videolarınızı bulut sunucuya yüklemenizi sağlar. VIRB XE uyumlu bir Garmin cihazından dahi kontrol edilebilir, ayarlanabilir ve görüntülenebilir.

Görüntü Sabitlemesi

VIRB XE, kameranın hareketlerini algılamak ve çekimlerinizi titreşimsiz kılmak için hareket sensörlerine sahiptir. Elektronik görüntü sabitlemesi, ister sert kayaların üzerinden atlıyor olun ister serin sularda kayıyor olun, kamera sarsıntılarını ve bulanıklıklarını giderir.

VIRB XE

Bluetooth Destekli HD Ses

Bluetooth 4.0 donanımına sahip VIRB XE, doğrudan Bluetooth kulaklık ve mikrofonlarına bağlanarak HD kalitede ses yakalayabilir. İster kameranızdan uzakta olun ister motosikletinizin yorumlarını kaydetmek isteyin, VIRB XE ses ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlar.

Ecosystem Uzaktan Kumanda

VIRB XE, kamera kontrolünü basitleştirip geliştirerek Garmin ekosistemini ileri taşır. VIRB XE kameranızı opsiyonel VIRB uzaktan kumanda, akıllı cihazlar, taşınabilir navigasyon cihazları, giyilebilir cihazlar, harita okuyucular, havacılık ürünleri ve hatta diğer VIRB kameraları ile görüntüleyin ve kontrol edin.

Çoklu Kamera Senkronizasyonu

Garmin GPS'in gücünü kullanan VIRB XE, karmaşık çoklu kamera çekimlerini kolaylaştırmak için GPS zaman damgalarını kullanarak çekimi alt kare doğruluğu ile senkronize eder. VIRB Edit yazılımını kullanarak, zaman alıcı yeniden hizalama ve zaman kodu gereksinimlerini ortadan kaldıran tek bir düğme tıklaması ile çoklu kamera açıları arasında kolayca geçiş yapın.

VIRB XE

Tek Dokunuşla Kayıt

VIRB XE, kameranın üst kısmında bulunan tek dokunuşla kayıt düğmesi ve aynı noktada birden fazla fotoğraf için deklanşör düğmesi ile kolay kullanım için tasarlanmıştır. Sürgülü düğmenin net klik sesi sayesinde eldiven giyiyor da olsanız kayda geçtiğinizi kolayca anlayabilirsiniz. Kamera kapalı dahi olsa düğmeyi hareket ettirdiğiniz anda kayıt yapmaya başlar.

Dayanıklı Güç ile Hareketli Kalın

VIRB XE, en zor ortamlarda dahi kesintisiz çekimler için araç aküsü veya başka bir güç kaynağına bağlanmanızı sağlayan hava geçirmez güç bağlantılarına sahiptir. VIRB XE ayrıca maksimum esneklik için şarj edilebilir ve değiştirilebilir lityum-iyon pilleri destekler.

VIRB Tracking

VIRB Tracking özelliği kameranızın bilinen son konumunu görüntülemenizi ve böylece oraya dönerek kameranızı almanızı sağlar. VIRB Tracking fonksiyonuna uyumlu bir Garmin cihazı ya da uyumlu bir akıllı telefon¹ ile kullanın.

VIRB XE

Hiç Zahmetsiz İnanılmaz Videolar

Ücretsiz masaüstü yazılımımız VIRB Edit, çekimlerinizi izleyerek düzenlemenize, G-Metrix ölçümlerini ayarlamanıza, müzik eklemenize ve kamera açıları arasında kolayca geçis yapmanıza izin verir. Böylelikle kolayca paylaşıp internette yayınlayabileceğiniz bir video elde etmiş olursunuz. VIRB Edit ayrıca kameranızın yazılımını otomatik olarak güncel tutar.

Tutturma Aparatları

Bir dizi çok yönlü tutturma aparatı, kamerayı dilediğiniz konumda sabitlemenizi sağlar. Kıvrımlı ve düz güverte tutturma aparatlarından gidon, sele üstü, kask, göğüs ve çok amaçlı kayış tutturma aparatlarına varıncaya kadar ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. VIRB tutturma aparatları profesyonel, kaymaya karşı dirençli allen bas sıkıştırma özelliğine sahiptir, böylece titreşim/çarpma direnci için ekstra tork sağlar.

VIRB XE
Bluetooth
Var (2.1 + EDR)
Pil ömrü
1080p (30fps), 2 saate kadar
Pil kapasitesi
980 mAh
Pil tipi
Şarj edilebilir 980mAh Li-polimer
Lens bozulması düzeltmesi
Var
Görüntü sabitlemesi
Var (gyro destekli)
Su geçirmezlik
Dalış kutusu olmaksızın 50 metreye kadar su geçirmezlik
Altimetre
Yok
İvme ölçer
Var
Bellek
microSD™ kart (128 GB'a kadar); (pakete dahil değildir)
Sıcaklık aralığı
-20° ila 45°C arası (çalışma); 0° ila 45°C arası (şarj); -40° ila 85°C arası (saklama)
GPS
Var
Wi-Fi yayını
Var (802.11 bgn)
HDMI çıkışı
Yok
Arayüz
USB 2.0
ANT+® uyumlulugu
Var (uzaktan kumanda ve sensörler)
Boyutlar
3.0” x 1.6” x 1.4” (77.0 x 40.6 x 36.8 mm)
Harici mikrofon
Opsiyonel dayanıklı güç kablosu ya da Bluetooth® ile ses aktarımı
Dahili mikrofon
Var
TimeLapse
120 saniyeye kadar aralıklar için ayarlanabilir
Seri fotoğraf çekimi
12MP, 30 fps
Fotoğraf çözünürlüğü
12 MP ve 7 MP
480p (yavaş çekim)
240 fps
720p HD video
120, 100, 60, 50, 30, 25 fps
960p HD video
100, 60, 50 fps
1080p HD video
60, 50, 48, 30, 25, 24 fps
1440p HD video
30 fps
Dosya türü
mp4
Görüntü sensörü
12.4 MP, 1/2.3" CMOS
Ağırlık
151.7 gr
Ekran Boyutu
1” (25.4 mm) diagonal; 128 x 128