Garmin GPSMAP 64sx El Tipi Gps (GARMİN TÜRKİYE)
Garmin GPSMAP 64sx El Tipi Gps (GARMİN TÜRKİYE)
Garmin GPSMAP 64sx El Tipi Gps (GARMİN TÜRKİYE)
Garmin GPSMAP 64sx El Tipi Gps (GARMİN TÜRKİYE)
Garmin GPSMAP 64sx El Tipi Gps (GARMİN TÜRKİYE)
Garmin GPSMAP 64sx El Tipi Gps (GARMİN TÜRKİYE)

Garmin GPSMAP 64sx El Tipi Gps (GARMİN TÜRKİYE) (010-02258-11)

Marka : Garmin
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺4.496,65(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.097,55(KDV Dahil)
Adet :

Dünyayı Elinizde Güvenilir Navigasyonla Keşfedin

  • Düğmeyle kullanılan, sağlam ve suya dayanıklı tasarım, 2,6 inç güneş ışığında okunabilir renkli ekran
  • Bisiklet ve yürüyüş için rotalandırılabilir yollar ve patikalar içeren önceden yüklenmiş TopoActive haritaları
  • Dörtlü sarmal antene ve çoklu GNSS desteğine (GPS, GLONASS ve Galileo) ve barometrik altimetreye sahip 3 eksenli pusulaya sahip yüksek hassasiyetli bir alıcıyla nerede olduğunuzu bilin
  • BLUETOOTH® teknolojisi ve GPSMAP 64sx ve GPSMAP 64csx modellerinde bulunan ANT +® teknolojisi aracılığıyla kablosuz bağlantı
  • Pil ömrü: GPS modunda 16 saate kadar

GPSMAP 64sx 2.6” güneş ışığında okunabilen renkli bir ekrana ve üstün alım gücü için dörtlü spiral anten ile birlikte yüksek hassasiyetli GPS ve GLONASS alıcıya sahiptir. GPSMAP 64sx barometrik yükseklik ölçeri olan 3 eksenli bir elektronik pusulaya ve kablosuz bağlantıya sahiptir.

Yönünüzü Bulun

GPSMAP 64s sabit durduğunuzda bile cihazı düz tutmadan sizin rotanızı görüntüleyen 3 eksenli eğim dengelenmiş elektronik bir pusulaya sahiptir. Barometrik yükseklik ölçeri gerçek yüksekliğinizi belirlemek için basınç degişiklikleri izler ve bunu ayrıca değişen hava koşullarına dikkat etmenizi sağlayan barometrik basıncı planlamak için de kullanabilirsiniz.

Kablosuz Paylaşım

Yol noktalarınızı, izlerinizi, rotalarınızı ve yer önbelleklerinizi diğer uyumlu aygıtlar ile kablosuz şekilde paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınız bilgisayarınıza bağlanmanızı beklemeden sizin en sevdiğiniz yürüyüşün ya da ön belleğin tadını çıkarabilir – diğer Garmin el cihazına bilgi transfer etmek için sadece "gönder” seçeneğine basın. GPSMAP 64s uyumlu Garmin cihazlara bağlanabilir. Örneğin VIRB™ gibi ve tempe™ (sıcaklık), foot pod ve kalp atış hızı monitörü gibi sensörlere.

gpsmap 64sx

Bağlı Kalın

Akıllı Duyuru özelliğiyle, e-posta, metin ya da alarmları uyumlu akıllı telefonlardan kablosuz şekilde alabilirsiniz. Akıllı telefonunuza ulaşmak için sırt çantanızın içinde aramadan bağlı kalmaya devam edin.

Araziyi Keşfedin

GPSMAP 64x, yolculuğunuzu planlayabilmeniz için rotalandırılabilir caddeler ve patikalar içeren TopoActive haritalar ile önceden yüklenmiş olarak gelir. Artık su yolları ve doğal özelliklerin yanı sıra binalar, uluslararası sınırlar ve daha fazlasını görerek, çevrenizi tanıyabilirsiniz. Ayrıca mağazalar, restoranlar, üniversiteler, parklar ve konaklama yerleri dahil olmak üzere binlerce ilgi çekici nokta bulabilirsiniz.

Yerinizi Sabitleyin

Dörtlü spiral anteni ve yüksek hassasiyetli GPS, GLONASS ve GALILEO alıcısı ile birlikte, GPSMAP 64sx konumunuzu sık bitki örtüsünde ve derin kanyonlarda bile hızlıca ve doğru bir şekilde bulur ve korur. Faydası açıktır – ister sık bir ormanda ister yüksek binaların ve ağaçların hemen yanında olun, ona en çok ihtiyacınız olduğu anda size yardımcı olması için GPSMAP 64sx‘e güvenebilirsiniz.

gpsmap 64sx

Haritalar Ekleyin

Ayrıntılı topografik, deniz ve yol haritaları serimiz ile daha fazla harita eklemek oldukça kolaydır. Yerleşik 4GB hafıza ve microSD kart girişi ile birlikte, TOPO 24K ve 100K haritaları rahatça indirebilir ve seyire çıkabilirsiniz. Suda harika bir gün geçirmek için önceden yüklenmiş BlueChart g2 kartlardan takın, ya da yollarda dönüşten dönüşe rota izleme özelliği için City Navigator NT harita verisini takabilirsiniz (uyumluluk için haritalar sekmesine bakın). Bunun yanı sıra, 64s kağıt ve elektronik haritaları kolayca cihazınız için ücretsiz olarak indirilebilir haritalar şekline dönüştüren Garmin Custom Maps ile uyumludur.

Eğlenin

GPSMAP 64sx, Geocaching.com adresinden alınan 250,000 ipucu ve açıklamalar hazır yüklüdür ve 16 saatlik pil ömrüne sahiptir. Kağıtsız bir şekilde yol alarak, sadece çevreyi korumuş olmazsınız, aynı zamanda etkililiği arttırmış olursunuz. GPSMAP 64s konum, arazi, zorluk, ipuçları ve açıklamalar dahil olmak üzere anahtar bilgileri saklar ve görüntüler, ki bu artık el ile koordinat girmenize ya da kağıt haritalara ihtiyacınız olmadigınızı gösterir! İnce ve hafif olan 64s tüm dış ortam takipleriniz için mükemmel bir arkadaştır.

gpsmap 64sx

Bir Sonraki Gezinizi Planlayın

Bir sonraki maceranızı haritaları, yol noktalarını, rotaları ve izleri görmenizi ve düzenlemenizi sağlayan bir yazılım olan BaseCamp ile düzenleyin. Bu ücretsiz gezi planlama yazılımı arkadaşlarınızla, ailenizle ya da keşif arkadaslarınızla paylaşabileceğiniz Garmin Maceraları oluşturmanızı bile sağlayabilir. BaseCamp eşyükselti çizgileri ve yükseklik profilleri ile birlikte bilgisayar ekranınızda topografik harita verisini 2 ya da 3 boyutlu olarak görüntüler. BirdsEye Uydu Resimleri aboneliği ile eşleştirildiğinde aygıtınıza sınırsız sayıda uydu resimleri aktarabilir.

gpsmap 64sx
Boyutlar
2.4" x 6.3" x 1.4" (6.1 x 16.0 x 3.6 cm)
Ağırlık
217 gr (pil dahil)
Su Geçirmezlik
IPX7
Pil
2 AA pil (dahil değil); NiMH veya Lityum tavsiye edilir
Ekran tipi
Yarı iletken, 65K renkli TFT
Ekran boyutu
1.43" x 2.15" (3.6 x 5.5 cm); 2.6" diag (6.6 cm)
Ekran çözünürlüğü
160 x 240 piksel
Pil ömrü
16 saat
Bellek/geçmiş
8 GB (kullanıcı alanı, dahili haritaya göre değişiklik gösterebilir)
Yüksek hassasiyetli alıcı
Var
Arayüz
Yüksek hızlı USB ve NMEA 0183 uyumlu
Ön yüklü harita
Var (TopActive, rotalandırılabilir)
Harita Ekleyebilme
Var
Basemap
Var
Depolama ve Güç Kapasitesi
32 GB a kadar microSD™ card (dahil değil)
Yol noktaları/favoriler/konumlar
5000
İzler
200
İz kaydı
10,000 nokta, 200 kayıtlı rota
Rotalar
Rota başına 200, 250 nokta; 50 nokta otomatik rotalandırma
GPS
Var
GLONASS
Var
GALILEO
Var
Barometrik altimetre
Var
Pusula
Var (eğim kompanzasyonlu 3 eksenli)
Alan Hesaplama
Var
Otomatik yönlendirme (yollarda dönüş yönlendirme)
Var (ayrıntılı yollar için isteğe bağlı haritalama)
Geocaching uyumlu
Var (kağıtsız)
Özel harita uyumu
Var
Av/Balık takvimi
Var
Güneş ve ay bilgisi
Var
Resim görüntüleyici
Var
Kablosuz Bağlantı
Var (BLUETOOTH®, ANT+®)